Revolution

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2015. június 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 6990 Ft

3 részes kontúr paletta.

2 színben kapható: Ultra Fair C01 (aranycsillámos gyöngyházszínű highlighter, aranycsillámos barackos pirosító és világos majdnem matt bronzosító) és Ultra Light-Medium C04 (aranyszínű csillámos highlighter, matt barna kontúrozó és bronzos pirosító)

Ár: 6990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Mona01

2020. június 10.

Szeretem, főleg, hogy a pirosítója nem túl pigmentált, így nem tudok túlzásba esni. Mindhárom rész nagyon jó,1600 forintért vettem, szerintem megérte. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

allitse19

2020. május 17.

Szerettem használni ezt a palettát, mert szépen el lehet dolgozni és elég pigmentált. Ár-érték arányban megéri beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Sammael

2020. február 26.

Egy ideig nem nagyin tetszett, de aztán megtanultam használni 🤤
A pirositót imádom, nagyon tetszik, hogy nem egy erőszakos szín. A highlighterről pedig nem gondoltam volna, hogy ennyire jó! Ilyen jó highlighterem még sosem volt! Újravevős. Imádom 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 26.

Egy ideig nem nagyin tetszett, de aztán megtanultam használni 🤤

grim.golgota

2020. február 9.

"Utazós" paltettának vettem, azt kell hogy mondjam egészen bevált. Nem a legtartósabb, de nem oxidálódik. Ár érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

sarria

2019. december 15.

Nekem egyáltalán nem jött be ez a termék. Porol nagyon, hamar le is kopik, a csillogós részecskék se tetszenek benne. A trió-ból a leghasználhatóbb talán a bronzert nevezném, de csak azért felesleges megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

kotoganklau

2019. november 22.

Jól el lehet dolgozni, ez az egyetlen kontúr paletta, amit konkrétan elhasználtam. Szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Megababa

2019. november 9.

Szép természetes hatása van, el is hasznàltam egy egész szettet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Szép természetes hatása van, el is hasznàltam egy egész szettet. :)

barbybarbi

2019. szeptember 19.

Szép természetes színek, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Szép természetes színek, nagyon szeretem!

elina12

2019. június 4.

A világosabb változata van meg és nekem nagyon tetszik. Nem erős színek, így nagyon szép, természetes végeredményt lehet kapni. A pirosító szerintem nagyon szép felvíve, mivel nem az az átlagos rózsaszín, matt színe van, hanem olyan mintha highlighterrel lenne keverve (fényes, barackos színe van.) . A bronzosító színe is nagyon természetes, lehet vele enyhébb és erősebb eredményt is elérni, a felvitt mennyiségtől függően. A highlightert is gyönyörűnek tartom, de szerintem ez egy kicsit gyengébb, mint a Revolution többi highlightere. Összességében nagyon jó termék, mindennapos használatra is tökéletes és még ár-érték arányban is teljesen megfelelő.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Charmingrose

2019. május 28.

Nekem is a világosabb Ultra Fair árnyalat van meg, és azt kell mondjam, hogy ez egy jó termék. Igaz nem túl pigmentált a pirosító és a bronzosító, de pontosan emiatt nem is lehet túlzásba esni a használatukkal. A 3 közül a pirosító a kedvencem, nagyon szép barackos fénye van, diszkrét arany "csillámokkal". Nem csak utazáskor nyúlok ehhez a palettához, a hétköznapokon is leegyszerűsíti a sminkelési rutinomat. A highlighterben szerencsére nincsenek csillámok, és tökéletes a belső szemzugba illetve a szemöldök alá feltéve is. A bronzosítót a mattsága miatt picikét tényleg nehezebb eldolgozni, de nem lehetetlen. Tartósságára sem panaszkodom, szerintem ár / érték arányban az egyik legjobb kontúrpaletta. Ja, és vicces, de a sokadik használata közben fedeztem fel, hogy van benne egy vékony csíkban egy használhatatlan felesleges tükörke. :D A bénácska csomagolás miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.