Revolution

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pampamacska, Módosítva: 2015. június 12.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 6990 Ft

3 részes kontúr paletta.

2 színben kapható: Ultra Fair C01 (aranycsillámos gyöngyházszínű highlighter, aranycsillámos barackos pirosító és világos majdnem matt bronzosító) és Ultra Light-Medium C04 (aranyszínű csillámos highlighter, matt barna kontúrozó és bronzos pirosító)

Ár: 6990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
MakeUp Revolution Bank of Revolution highlighter
Ár: 500 Ft , Eladó: Dortya
Állapot: 3-4 alkalommal használt , Helyszín: Jászberény , fizetés: Posta/FoxPost előre utalás után

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kisTi

2021. július 28.

Nekem a C04 van meg, és bár hófehér vagyok télen-nyáron, tökéletesen működik, igaz, nagyon nagyon kevés is bőven elég belőle. A highlightere nekem sötét,erre számítottam is, de szemhéjpúdernek tökéletes. A kontúr és a bronzer nap végéig a helyükön maradnak. Utazáshoz is ideális a mérete, a csomagolás jól zár,nem törik. Szeretném majd beszerezni a világosabb verziót is belőle,nagy lett a szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 28.

dreammiyss

2021. április 5.

Hétköznapokra rendeltem pinkpandáról az Ultra Fair C01 árnyalatban, tetszett, hogy cf mellett vegán is. Merően a pirosító a kedvencem. A bronzosítója matt (szerintem nem is fogom gyakran használni, mert egyébként nem szoktam), a highligter meg a pirosító enyhén csilivili, amit nagyon szeretek. Tesztelgetem még kicsit, de eddig jónak tűnik, színeiben, ha finoman dolgozok velük természetes hatást tudok elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

matehelga

2021. február 6.

Ultra fair árnyalatot vettem még egy akció keretén belül. A highlightert imádtam benne, de a pirosítóban nem jött be a csillámosság, még fényesebbnek/zsírosnak hatott tőle az arcom. A bronzosító része nem rossz, de helyenként foltos végeredményt kaptam. Szerintem a teljes árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

vikimaja

2020. december 23.

Szeretem ezt a palettát, eredetileg utazósnak vettem, de ahhoz képest sűrűn használom. A bronzosítója szép világos, (az Ultra Fair árnyalat van meg) könnyen eldolgozható. A highlightert ritkán használom, de amikor a kezem ügyébe akad, mindig meglep, hogy mennyire jó. A pirosítót a csillogása miatt nem igazán szeretem, de nem lehet vele túlzásba esni, egészen használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 23.

Mona01

2020. június 10.

Szeretem, főleg, hogy a pirosítója nem túl pigmentált, így nem tudok túlzásba esni. Mindhárom rész nagyon jó,1600 forintért vettem, szerintem megérte. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

allitse19

2020. május 17.

Szerettem használni ezt a palettát, mert szépen el lehet dolgozni és elég pigmentált. Ár-érték arányban megéri beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Sammael

2020. február 26.

Egy ideig nem nagyin tetszett, de aztán megtanultam használni 🤤
A pirositót imádom, nagyon tetszik, hogy nem egy erőszakos szín. A highlighterről pedig nem gondoltam volna, hogy ennyire jó! Ilyen jó highlighterem még sosem volt! Újravevős. Imádom 🥰

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 26.

Egy ideig nem nagyin tetszett, de aztán megtanultam használni 🤤

grim.golgota

2020. február 9.

"Utazós" paltettának vettem, azt kell hogy mondjam egészen bevált. Nem a legtartósabb, de nem oxidálódik. Ár érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

sarria

2019. december 15.

Nekem egyáltalán nem jött be ez a termék. Porol nagyon, hamar le is kopik, a csillogós részecskék se tetszenek benne. A trió-ból a leghasználhatóbb talán a bronzert nevezném, de csak azért felesleges megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

kotoganklau

2019. november 22.

Jól el lehet dolgozni, ez az egyetlen kontúr paletta, amit konkrétan elhasználtam. Szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.