Revolution

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2017. február 3.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3890 Ft

A Makeup Revolution strobe krémje a legújabb trend! Ragyogó alapot biztosít az alapozónak így a bőr egészséges ragyogást kap.

Ár: 3890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Revolution mattító primer - új, bontatlan
Ár: 1200Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
600 Ft - Makeup Revolution Ultra Strobe Cream
Ár: 600Ft , Eladó: Wee
Állapot: 65-70%ig van még benne, keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes Budapesten/ posta / Foxpost, csomagautomata
OrosziEszti

2019. február 12.

Inkább testre használom mint arcra. Nyáron alapozó alá tökéletes, mindig ad egy kis lágy csillogást, amitől különlegessé válik és tartósabbá is a smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

Zituska77

2018. július 23.

Így nyáron már zavart, hogy az alapozóktól teljesen matt az arcom, azért vásároltam, hogy ez majd ad neki valamiféle ragyogást. Önmagában felkenve nagyon szép, nyilván úgy használhatatlan, de úgy látszik, az én alapozóim magas fedésűek (pedig nem!), mert alóluk egyáltalán nem látszik át semmiféle csillogás sem :-( Még nem próbáltam alapozóba keverni, lehet, úgyis kipróbálom majd. Nekem nem lesz tőle zsírosabb a bőröm, mint nélküle, a csomagolással sincs semmi bajom, az illatát pedig nem is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Nindzsuuu

2018. július 23.

IMÁDOM! nagyon szép színe van és a MUR Vivid Backed Highlighter Golden Light árnyalatával tökéletes párost alkotnak számomra.

Kittyke27

2018. május 17.

KATASZTRÓFA. Konkretan úgy néztem ki tole mont egy diszkogomb, és az alapozo után annyira hamar ki zsírosodott a borom mint meg soha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

vivien88

2018. február 11.

Szaladgalos, “no makeup” makeuphoz nagyon szep, természetes fényt ad az arcnak. Porral raerositve sem hivalkodó. Visszafogott helyekre, eseményre tokeletes választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Edina1313

2018. február 4.

Nagyon jó primer krém, nem kell sok belőle. Kitűnő termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 4.

Nagyon jó primer krém, nem kell sok belőle. Kitűnő termék!

cserpesreka

2018. január 13.

Imádom !!! A világ legjobb sminkalapja . :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Imádom !!! A világ legjobb sminkalapja . :)

RarityRose

2018. január 1.

Nagyon szeretem! Csodálatos színt ad a bőrömnek! :) tökéletes alap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nagyon szeretem! Csodálatos színt ad a bőrömnek! :) tökéletes alap.

boghyca

2017. február 24.

Kipróbáltam, hiszen tényleg baráti áron kínálják a MAC Storbe Cream-hez képest. Elsőre a csomagolás ami mondjuk nem tetszett, hiszen megnyomva nekem túl sok krém jött ki. Eldolgozva érdekes illata van, de nem vészes. Elég vérszegény ami a pigmentációt illeti, de ha utána dolgozunk egy kis highlighterrel akkor szépen megtartja a felvitt festéket. Tartósságát tekintve nem rossz, de nekem kb egy 5 óra múlva eltűnt a bőrömről, és zsíros lett, ami nem jellemző rá. Nem akartam több anyagot felvinni a bőrömre, hiszen akkor már discogömb lettem volna. Mivel van összehasonlítási alapom, így nem mondanám azt, hogy pótolja a MAC-et, de aki most kezd próbálkozni a sminkeléssel, és picit alkalmibb kinézetet szeretne annak ajánlom. Professzionális, és übertartós sminkhez, és nem beszélve az összetevőkről, még mindig Storbe Cream viszi a prímet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Berill23

2017. február 3.

Szeretem,szerintem nagyon jó. Tényleg ragyogo alapot kolcsonoz.szép aranyló de nem üt át. Az illata kellemes kifejezetten tetszik,a csomagolasa is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületi hártya képző anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak