Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cyrus, az összetevőket feltöltötte: Liora, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   Rossmann, online

A palettában 18 matt és szatén hatású szemhéjpúdert találsz, tükörrel és egy dupla végű applikátorral.

A terméket nem tesztelték állatokon.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

danyadi77

2017. november 11.

Update: a tartósságán lehet javítani egy jó alappal (UD), de a szaténnak nevezett -inkább csillámos jellegű- színeket ha eldolgozom, elvesztik a fényüket, szépségüket. Azokat max feltapogatni lehet, semmi satír.

Tapasztalatom szerint ennek a márkának nem olyan szuperek a dolgai, igaz nem is olyan drágák, legalábbis külföldön. De azért picit másra számítottam. Hiába a 18 szín, kb a fele tök egyforma szemhéjra feltéve. Az már az én hibám, hogy valamiért rózsaszínesebb tónusokat vártam ettől a palettától, hát inkább barnásak, a sötétebbek között talán egy két lilásabb/mályvásabb, azok talán jobban használhatók. Plusz fel is szívódik/lekopik(?) nap végére még alappal is, egyszerűen eltűnik a szememről. Ránézve egyébként gyönyörűek a színek. Használni fogom, de több Makeup Revolutiont nem veszek (van még egy, hasonló tapasztalatokkal).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

candus

2016. január 21.

A kép nem adja vissza a paletta szépségességét. Imádom, nagyon jól kihasználható, az UD Naked 3-as palettáját is letaszította a trónról. Alappal lerobbanthatatlan, színei intenzívek. Minden pénzt megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

CataKatinka

2016. január 21.

Nagyon szeretem ezt a palettát, a színek elég tartósak , a tokban kissé fura illata van a festéknek, de használatnál ez nem érződik-ár/érték arányban tökéletes. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

AkInImOd

2015. október 29.

2015.09.01.
Végre az enyém ez a 'drágaszág'!

Egyelőre swatchokat tudtam vele készíteni és két matt sminket alap nélkül, de a szívembe lopta magát! Nagyon szépen fognak, erős a színük, de alap nélkül pikkpakk eltűnnek sajnos, ezért nem jár a max csillag. A mattok színe is teli, a fekete az az igazi szénfekete, ami valami eszméletlen szép (főleg emiatt tetszett meg a paletta). Véleményem szerint az Iconic 3 javított kiadása, mert a mattokat leszámítva ugyanaz a paletta, de szerintem tartósabb és erősebb árnyalatokban. A tükör benne szép, az applikátor a szokásos "utazni jó lesz" típus.

A kopás miatt 4*, de lesz még ideje bizonyítani.

2015.10.29.
Azóta szinte csak ehhez a palettához nyúlok, sem az Iconic 1 vagy 3, sem a Unicorn vagy Mermaids paletta nincs a nyomában: barna füstös szemektől a nude hatásig bármit lehet vele alkotni a hétköznapokon és a bulikba is (a többihez csak akkor nyúlok, ha nagyon extrém/színes sminket akarok). Nyx primerrel az örökkévalóságig fent marad, utána pedig könnyen lemosható szappannal. Szépen lehet vele dolgozni, kevés is elég, ám picit tud porozni, de az sem vészes. Gyönyörű, imádom, remélem sosem fogy el! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

2015.09.01.
Végre az enyém ez a 'drágaszág'!

A kopás miatt 4*, de lesz még ideje bizonyítani.

2015.10.29.

mreni876

2015. július 11.

Én nagyon szeretem a Makeup Revolution palettáit és ebbe sem csalódtam. Nagyon jól pigmentált színeket tartalmaz, gyönyörű sminkeket lehet vele elkészíteni. Egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

pampamacska

2015. május 27.

Nagyon szép natúr színei vannak. Gyönyörűen pigmentált, bár szemhéjalappal használtam, de egy álom. A tartója strapabíró, nagy tükörrel. Ár/érték arányban úgy érzem, hogy tökéletes :3

update: amióta meg van csak és kizárólag ezt a palettát használom, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy annyira nagy választékom azért nincs, de ez a paletta miatt nem is bánom. egy ideje minden nap a matt feketével festek tusvonalat és ezzel hat eddig a legtermészetesebben (eddig zselés, folyékony és ceruza is volt) a mattokat részesítem egy ideje előnyben, bár a csillámos gyönyörű, de nekem a mindennapokra kicsit sok.
megjegyzésként annyi, hogy sárgás tónusú bőrömmel csak a legvilágosabb matt meg a barna és a fekete működik a többitől beteges lesz a bőröm (gondolom inkább rózsaszín tónusra tervezték) de így is el tudok szórakozni. szerintem a legjobb egy tanulópalettának, vagyis van benne kicsi ez is meg az is elég jó minőségben. egyáltalán nem bánom, hogy megvettem, de azért keresni fogok egy rendes méretű matt nude palettát, mert inkább arra van igényem, ez meg inkább a csillámosokra fektette a hangsúlyt, bár itt jelezném, hogy mindegyik matt is gyönyörűen fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Liora

2015. március 30.

Gyönyörű színei vannak, viszont érzékeny bőrűeknek semmiképen nem javasolnám!!! Kb 2 percen belül azután hogy a szemhéjamra került hatalmasra bedagadt mindkét szemhéjam, vörös lett és utána még napokig fájt és hámlott... Szinte biztos hogy a Propylparaben volt a hibás. Sajnálom mert nagyon szép és olcsó, de a szemhéjam egészsége fontosabb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

lauran

2015. január 2.

Mivel inkább ajakhangsúlyos a sminkem, ritkán használok szemfestékeket. Megrendeltem online az UD3-ast, de végül lemondtam, mert gondoltam nem fogom kihasználni, inkább megpróbálkozom valami olcsóbbal, amit esetleg nem sajnálok majd kidobni. Erre esett a választásom és az eredménnyel - megdöbbenésemre - elégedett vagyok. A 12 csillámos szín kellőképpen natúran fogja át a bézs, barna és lilásbordó színskálát, az én kreol bőrömön mindegyik szín csodálatosan mutat, anélkül, hogy vulgáris lenne az eredmény. A mattok is szépek, a teljesen világos bézstől a feketéig (meglepetésemre, a fekete annyira jó, hogy a pillatöveknél is működik).
Alapozó nélkül kb. 4 órát bír nálam a festék, alappal viszont 8 órát is. Jó bizonyíték erre, hogy a szilveszteri szezon partyjain a paletta színeivel készített, diszkrét, de annál ütősebb füstös sminket viseltem. Sajnos, a parabénes összetevők miatt vonok le pontot, amúgy ár-érték arányban nagyon jó és szép (szó szerint szép a kivitelezése, luxushatás - Bobbi palettáit juttatja eszembe, leszámítva a szivacsecsetet, amit nem lehet használni) termékkel állunk szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

galambhajkuraszo

2014. december 19.

Nagyon jól pigmentált, földszíneket tartalmaz (főleg a barna árnyalatait) és alig kell bele mártani az ecsetet, mert tényleg nagyon pigmentált, a legalsó kör alakú sor teljesen matt, a többi csillog kicsit, nagyon szép színei vannak. :) Nagyon szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.