Malie

Ár:   $0.99   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficeglobog, Módosítva: 2019. február 4.

Ár:   $0.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az aloe kivonat hidratálja és feltölti nedvességgel a bőrt miközben csökkenti a gyulladásokat. Segít a sejtek rekonstrukciójában és elősegíti a bőrből származó méreganyagok kiürülését.

eszterszekely

2020. február 21.

Nekem egyáltalán nem tetszik. Maga a maszk jó, könnyen az arcra simítható. Sok benne a cucc, legalább 2 alkalomra elég (lenne de nem fogom többször feltenni - én egyébként többször is felhasználom a fátyolmaszkokat az ajánlások ellenére és még élek).
Van benne illatanyag, de elviselhető.
Viszont olyan ragacsos lett utána a bőröm, és húzódott, hogy késztetést éreztem hogy elölről kezdjem a rutint és lemossam az egészet. Persze az arckrém után ez az érzés megszűnt, de akkor sem gondolom normálisnak. Használtam több koreai fátyolmaszkot és egyik után sem éreztem még hasonlót sem.
Extra hidratálást nem éreztem utána, sőt semmi pozitívumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Van benne illatanyag, de elviselhető.
Extra hidratálást nem éreztem utána, sőt semmi pozitívumot.

ficeglobog

2019. március 8.

Enyhe illatú, alaposan átitatott maszk. Használata egyszerű. A tasakban annyi a maradék, hogy a nyakamra jutott. Kellemesen puha a bőröm tőle. Semmi extra. Nagyjából ugyanazt nyújtja, mint a többi Malie maszk, csak számomra sokkal elfogadhatóbb kellemesebb, enyhébb illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Lásd denaturált alkohol.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.