Malie

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mnikc, Módosítva: 2016. február 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

Nittuska

2018. május 30.

1 db mintát kaptam belőle.
Én egyáltalán nem éreztem alkohol szagot, annál inkább a friss uborkát. Nekem kombinált a bőröm jól esett feltenni, utána puha volt az arcom, mást nem igazán tudok írni 1 alkalom után. Viszont nem veszem meg az összetevői miatt, maradok a benton csigánál 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

1 db mintát kaptam belőle.

aranypáva

2017. december 29.

Szárította a bőröm, így nem ez a kedvencem a termékcsaládból. A krumplis és a placentás sokkal jobb volt a bőrömnek. Az uborkás szerintem szíros bőrűeknek javasolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Stella1993

2017. február 23.

hirtelen felindulásból megrendeltem egy 20 különböző malie maszkból álló csomagot, a jó ár és a külföldi oldalakon olvasott pozitív vélemények miatt.. nekem mindegyik csalódás volt.. az összetevők mindegyikben totálisan megegyeznek, kivéve a legutolsót, ugyanis ez a névadója az éppen használt maszknak (uborkás maszknál pl. uborkakivonat az utolsó összetevő).. amúgy rengeteg anyag van a tasakban, ha nem vigyázunk, akkor könnyen kifolyhat belőle.. negatívum még az erős alkoholszag, ami árad mindegyikből.. és bár az van ráírva hogy 20-30 percig kell fenthagyni, másfél óra alatt sem szárad ki. a hatásáról annyit, hogy kicsit puhább lesz a bőröm, de semmi extra, ennyit egy gyengébb hidratáló krém is tud. "olcsó húsnak híg a leve" - szokták mondani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Aprile

2016. május 24.

Puha lett tőle a bőröm, jól esett vele relaxálni, de semmi különös ezen kívül. Kibontáskor a többi Malie maszkhoz hasonlóan erős alkoholos illata volt, de most uborkás illat is kísérte. Parabén, tartósítószer és alkohol nélkül jobb lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Lásd denaturált alkohol.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kozmetikai szinezék Acid sárga