Malie

Ár:   $0.99   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   25 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficeglobog, Módosítva: 2019. február 4.

Ár:   $0.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

20 féle esszenciális aminosavat és a termesztett gyöngyök aminosav-összetételét tartalmazza, amelyek ragyogó, rugalmas és tiszta bőrt eredményeznek.

ficeglobog

2019. február 2.

Szerintem a paletta minden darabjából van a csomagban,amit rendeltem.
Erőteljes parfümös illata van, nagyon nem szeretem. Már a második maszk, amit alig tudok szétszedni. El nem szakad. Elég nagy az arcra. Nem illeszkedik jól, de nem is csúszik le. Bőven átitatott. Nem csöpög, annyi anyag azért nincs benne. Szigorúan csak ami a maszkban van. (Talán az eddigiek elkényeztettek, mert azokból nyakra, dekoltázsra is jutott.) Ebből még a nyakamra sem. Ezt nem hozom fel hibájának. Levétel után is érezhető volt a parfümös illat. Csak azért nem mostam le, mert elaludtam. Sem este, sem reggelre nem éreztem semmilyen hatását. Nem veszem meg többet, ennél klasszisokkal jobbak is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

Szerintem a paletta minden darabjából van a csomagban,amit rendeltem.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sárgabarack mag őrlemény, melyet bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.