Malie

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Páll Viktória, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

ficeglobog

2019. február 15.

Nem vagyok odáig az illatáért, de jobb, mint az eddigiek. Jól átitatott maszk, ebből már jutott egy pici a dekoltázsomra is, ami nekem pozitívum. Felhelyezéskor kissé bizsergett a bőröm. Ilyet még nem éreztem, de tetszett. :) Gyorsan elmúlt. Egyébként ez is egy átlagos maszk, kellemesen hidratál, de elmaradt az a "hűha" érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 15.

aranypáva

2017. december 29.

Jó kis maszk, de nem a legjobb ebből a termékcsaládból. Általános hidratálónak jó, de pl a placentás vagy a krumplis sokkal jobb volt nekem. Kicsit féltem tőle, hogy miből van, de nem sokkal másabb mint egy átlagos maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Vizililiom

2017. március 22.

Frissít, hűsít, jól hidratál, szuper puhává varázsolja a bőrömet. Nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Frissít, hűsít, jól hidratál, szuper puhává varázsolja a bőrömet. Nagyon jó!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Peptidek: Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Lásd denaturált alkohol.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.