Manhattan Clearface

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: letta, Módosítva: 2014. május 20.

Bőrtípus:   Száraz, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Finomtól közepes fedőképességig. A hidratáló természetes mattító hatású alapozó elfedi a bőrhibákat, és gyengéden mattítja az arcbőrt. LSF 15 fényvédő formulával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nta2

2014. október 7.

Azt hiszem hogy az utolsó darabot vettem meg még a tavasz végén, mert igencsak le volt árazva és azóta már csak a másik típus van ebből. Sajnálom, mert nagyon szépen illeszkedik a bőrhöz, nem csíkoz, szépen és könnyen el tudom dolgozni és napközben sem csomósodik össze egyes részeken, mint más alapozó és hosszan tart a hatása. Mindennek tetejébe fényvédős is, ami plusz pont. Kár érte, a jó dolgokat mindig kivonják a forgalomból, amit nagyon nem értek. A másik változatát pedig nem venném meg az összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 7.

mrs.criss

2014. április 2.

én imádtam!!vagyis jelenidőben most is imádom, szépen passzol hozzám a legvilágosabb szín, de fogyóban van.láttam az új 9 in 1 bb "változatát" senki sem szereti...nem tudom mi lesz így velem.a perfect mattok sokkal sötétebbek..ha vki lát vhol 70 vanilla árnyalatban,könyörgöm írjon és aznap rohanok megvenni...ahol én jártam dm-ek már nem volt :(
én is tapasztaltam h hamarabb múlnak a hegek v pattanások, és nem lettek tőle újabbak
plusz teljesen természetes volt,szinte nem látszott h van rajtam vmi
mért kell mindig a jó dolgokat átalakítani???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

plusz teljesen természetes volt,szinte nem látszott h van rajtam vmi
mért kell mindig a jó dolgokat átalakítani???

Milka

2014. március 13.

meglepően jó kis alapozó, őszintén sajnálom, hogy kivonják a forgalomból. tény, hogy nem olyan brutálisan mindent betakarós, mint a powder mat, de igen szépen teljesít ő is, pedig nálam azért kell a fedés a rozáceám miatt. púderrel fixálva egész napos, természetes összhatást nyújt, az akciós-szekcióból turkáltam 1099-ért, ennyit nagyon megért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 13.

biusjj

2013. december 30.

Néha nyáron előveszem mikor nincs szükség különösebb fedésre. Az illata finom. Picit sárgás. Télen ez is sötét. Tartós. Pattanásokat nem okoz, sőt talán segít is rajtuk. Egész jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

hedvig17

2013. október 16.

A 70-es Vanilla árnyalatot kezdtem használni az itt olvasott jó vélemények alapján. Elég problémás a bőröm, de ez az alapozó nagyon szépen fed és megakadályozza a csillogást. Sőt, még a bőrfelszínt is kiegyenlítette. A Bioderma nem színezett, mattító, hidratáló krémje fölé használom és így tökéletes. Még délután négykor is csak egy kicsit fénylik az arcom a T-vonalon. Pattanást, egyéb "csúnyaságot" egyenlőre nem okozott. Szóval ötös.

Update: 2013.10.16.
Tartós kapcsolat :-)), a bizalom és elégedettség töretlen. Nem okozott csúnyaságokat az arcomon, igen jól bírta a meleget is. Azt tapasztaltam, hogy azért ennél az alapozónál is fontos az előkészítés (tisztítás, megfelelő mattító hidratáló), de ár/teljesítmény arányban kiemelkedő. Egyértelműen "újra és újra vevős" nálam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 16.

Update: 2013.10.16.

jns.melinda

2013. október 14.

Inkább Natural, mint matt, de azt egész jól tartja a zsíros arcomon. Egész jól bírt egy esküvőt is (nem én házasodtam). A legvilágosabb is kicsit sötét, de még az elmegy kategória. Nem mondom, hogy életem alapozója, de úgyis csak alkalmakra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

SzB

2013. október 2.

Az egyik barátnőm beszélt rá, hogy ilyet vegyek, előtte endless stayt használtam és valószínűleg vissza is fogok térni hozzá, mert igaz, hogy a natural matot kevésbé érzem, nincs más tapintása a bőrömnek, stb, de nem is fed, így viszont használni sincs értelme. Nyárra jó, ilyenkor kevesebb a pattanásom, szóval el fogom használni, de biztos nem veszem újra.

update: Hát az történt, hogy vagy kilábaltam a pubertás mély bugyraiból, vagy ez a termék volt jobb, mint az előző alapozóim és nem tömítette el a pórusaimat; de elmúltak a pattanásaim. Néha kijön egy-egy de fényévekkel jobb, mint előtte volt, ennyit pedig már simán fed ez az alapozó is. Úgyhogy ma vettem is belőle egyet, mert az előző tubus már a végét járja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

cutecurly

2013. szeptember 14.

Beszereztem :) dm 25%-os kuponnal :) így az ára sem volt annyira vészes. :) Ahol én vásároltam, volt teszter, így tudtam próbálni, hogy a csekély két árnyalat közül, mégis melyik lenne a legjobb :) A sötétebb mellett döntöttem, a nyári napozós-szolis színemhez valamennyire passzol, bár talán még kicsit erősíteni kell a barnaságára némi pirosító-barnítóval :) Eddig szuperül teljesít :) Tényleg mattít, az orrom fényesedett csak át, az is kb 5-6 óra elteltével. Szerintem ennyi belefér :) A fedése tényleg nem erős, valaki itt BB krémhez hasonlította és tök igaza van :) (de szerintem csilliószor jobb, mint a Garnier vagy Helia-D bb-je)

Up: lassan két hónapja használom és a rajongás töretlen :) Nagyon szeretem, a fedése pont annyi amennyire szükségem van és tényleg mattít :) Nem kell az a fránya púder :) Hétköznapra tökéletes :) Ha elfogy tuti, hogy vásárolok még belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Evelin19

2013. augusztus 12.

Már nem is tudom miért vettem meg:( Zsíros és kicsit pattanásos a bőröm és borzasztó! Semmit se takar, és még jobban zsírosít, az illata jó de nem ajánlom zsíros bőrre!

Az ára sem volt valami barátságos:/

Ha valakinek kell,szívesen eladom az enyémet,csak egyszer próbáltam ki. (ede0@citromail.hu)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Az ára sem volt valami barátságos:/

Niika07

2013. július 29.

Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Igaz, ott kezdődik a történet, hogy én azt hittem, az erősen fedő változatát veszem meg, nem ezt a natural-t. Nem voltam eléggé figyelmes. Na de ha már egyszer megvettem, a vélemény: alapjáraton annyira nem lenne rossz, azokon a napokon, mikor szebb a bőröm, és csak a színét kell egységessé tenni, tulajdonképpen megfelelő lenne. Kivéve, hogy úgy érzem, a bőröm alig kap levegőt alatta. Ahhoz képest, hogy természetes érzetet kellene keltenie, nagyon is érzem, hogy van egy réteg a bőrömön, ami nagyon zavaró, és fél órával felvitel után már is csillog. Szerencse, hogy akciósan szereztem be. Igaz, már akkor vettem meg, amikor melegebb volt az idő, tehát lehet, hogy majd ősszel vagy télen jó hasznát veszem, csak reménykedtem, hogy végre lesz egy könnyű alapozóm, amely fényvédőt is tartalmaz. Hiába, mert 24 fok felett már folyik le... Mindenesetre, ha jobb tapasztalataim lesznek vele szemben, updatelek majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Niacinamide, Retinyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.