Manhattan

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: xameee, az összetevőket feltöltötte: horireni, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   külföld

nikiiabel

2017. december 6.

Az első szemhéjtusom volt még 14 éves koromba akkor nagyon szerettem. De aztán rá kellett jönnöm hogy sajnos nem jó. Nagyon vizes állagú volt és nagyon folyt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Joaninha

2017. november 20.

Többször vettem meg ezt a terméket, mert a hibái ellenére nagyon szerettem a ecsetét. A tus maga valóban elég folyós és nekem sem volt tartós, megkopott napközben, pedig hozzá se nyúltam. Továbbá azt tapasztaltam, hogy nem lehet rétegezni, mert leszedi az alsó réteget, ami elég nagy baj, ha mondjuk vastagabb vonalat szeretnénk húzni. Gazdaságosnak se mondanám, mert hamar elfogyott, de legalább nem száradt be. Mostmár azt gondolom, hogy jobban tettem volna, ha kipróbálok más termékeket is, csak nagyon nehéz olyat találni, aminek hasonlóan jó az ecsetkidolgozása. Most egy Astorral próbálkozom épp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Vivi22

2017. október 5.

Szeretem, de feketében szinte lehetetlen hozzájutni...
Könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Szeretem, de feketében szinte lehetetlen hozzájutni...
Könnyű vele dolgozni.

mmartina97

2017. január 13.

Régen sokat használtam,nagyon szerettem az ecsete miatt.Nemrég újravettem és már nem olyan jó mint régen sajnos.A festék nem élénk fekete..nem elég tartós..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

mnodulus

2017. január 13.

A legjobb ecset volt a piacon, sajnos a festék maga kicsit lekopott napközben, azóta találtam jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Rivendell

2016. november 16.

A legjobb tus a világon, többször újravettem. A használatához kell némi gyakorlat, de a színe és a tartóssága miatt megéri. Még a legfülledtebb koncerteket - tudjátok, mikor 2 órát végigugrálsz beltérben még jópárszáz emberrel és csorog rólad a víz, és alig kapsz levegőt a párában - na azokat is kibírta! Még a cicafarkinca széle sem kenődött el. Tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

leonora3

2016. november 3.

Életem első szemhéjtusa volt. És jó darabig úgy tűnt, hogy az utolsó is, mivel elkönyveltem magamban, hogy én ehhez a sminkeszközhöz béna vagyok. Évekkel később viszont ajándékba kaptam egy teljesen más tust, amivel (ha nem is elsőre), de megtanultam szépen dolgozni. Ezt akárhogy próbálgattam, nem sikerült: szétkenődött, elmászott nap végére, nem lehetett vele vékony vonalat húzni. Egyetlen pozitívuma a gyönyörű, mélyfekete színe, ami száradás után is ugyanolyan maradt. Csak emiatt adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

Nancika

2016. június 21.

Én elég tartósnak éreztem mindig is, nagyon szeretem. Jól lehet vele dolgozni, az állaga pont tökéletes, és jó sokáig fentmaradt. Néha kicsit folyós, de fültisztítóval könnyen lehet utólag korrigálni. De vízállónak, nem vízálló. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

AkInImOd

2016. március 8.

A DM-ben egy szürke színűre ruháztam be, a csillogó barnát végül otthagytam a polcon. Kifejezetten szeretem a kemény fejű ecseteket a Catrice mártogatósom óta, így ennél sem okoz gondot a felvitel. Nem csillog, nem fénylik, egy nagyon szép szürke árnyalatot kapok a felvitel után. Elsőre világosnak tűnik, de a száradással sötétedik. Én mindig lehúzom a mártogatósoknál a tubus szélén az ecsetet, de ennél nem kell túlzásba vinni, különben többször át kell menni a tusvonalon, ami miatt viszont lemorzsálódhat a korábban felvitt réteg. Érdekes módon az első alkalommal rondán kopott le, azóta viszont nagyon szépen bírja. Nyilván a legtartósabb akkor, ha primert is használok, akkor lerobbanthatatlan. Jól lemosható kecsketejes szappanos vízzel és sminklemosóval is szépen lejön, más módon nem tettem próbára a vízállóságát (majd a strandszezonban kiderül).
Nem gondolom csodaszernek, de amióta megvan, nem is használtam fekete tust, annyira beleestem - a sötétbarna szememhez és a fehér bőrömhöz egy sokkal lágyabb, természetesebb megjelenést kölcsönöz a hétköznapokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

April13

2015. november 26.

A feketéről tudok nyilatkozni: bár szépen lehet vele rajzolni, tartósságból elégtelen. Hiába árulják vízállóként, általában ha felkentem otthon indulás előtt, mire beértem a munkahelyemre, már le is kopott, pedig nem izzadtam, nem sírtam, nem is búvárkodtam, és az eső sem esett, szóval el nem tudom képzelni ezek után, hogy bírná a vizet. Sokkal tartósabb, intenzívebb színű tusokat lehet ilyen áron vagy még olcsóbban kapni, ugyanilyen jellegű felvivő ecsettel, az összetevői sem túl szimpatikusak, szerintem egyáltalán nem éri meg megvenni semmilyen szempontból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.