Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dcpolice, Módosítva: 2011. július 28.

Lelőhely:   külföld

electropanic99

2013. június 2.

Vettem belőle anno egy tubussal. Nem győzött meg - Hard Candy Sheer Envy primere, sőt a Catrice primerje is jobban használt mint ő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

MissM

2012. szeptember 21.

Nem egy túl jó termék, talán egyszer próbáltam, azóta is a szekrényben áll. Ha jól olvasom, nem gyártják már, talán nem véletlenül :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

chyny-eve

2012. február 19.

Ez nekem is megvan, sokat nem használtam, mert sok pozitívumot nem vettem észre tőle. Smink apalnak mondjuk egész jó volt, viszont nekem is lettek tőle pattik. Ha már nem is gyártják, akkor nem kell gondolkozni azon, hogy megvesszük- e még 1-szer vagy sem.... :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 19.

mstindigo

2012. február 11.

Nálam a kukában a végezte, mert még több pattanásom lett tőle. :( Kár, mert tényleg jó sminkalap, 3 féle alapozót próbáltam ezzel és enélkül, és mindháromnál szebb lett a végeredmény, ha ezt alapnak használtam. Sajnos már egy éjszakai buli után is látványos volt a több pattanás, úgyhogy még egy estére sem merem felkenni. Biztos, hogy többet semmilyen sminkalapot nem vennék a manhattantől, nekem nem hiányzik hogy már nem gyártják, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.