Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 13.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   külföld

Limitált kiadás

2árnyalatban kapható

patriciacsp

2017. január 3.

Abszolút kedvenc! Igazából én ezzel is kontúrozom az arcomat, szóval lightnak nem kifejezetten mondanám vagy akkor én vagyok falfehér.
Arra figyelni kell, hogy az ember csak keveset vigyen fel belőle, ill. természetes fényben is megnézze magát indulás előtt, mert eléggé el tud ütni, ha egy picit is többet rakunk fel belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

martinique_21

2016. november 19.

Nagyon szerettem ezt a Manhatten terméket is, illetve nekem volt az enyhén csillogós verziója is, 6 éve használom azt. Kár, hogy Magyarországon már nem kapható a Manhattan. Németországból ismerősök által be tudom szerezni. Nem ismerek nála jobbat! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

fairynorah

2016. május 29.

A boltban a drak tűnt kevésbé narancsonak,így bár világos bőröm van, azt hoztam el...csínján kell bánni a mennyiséggel, és rajtam azért enyhén narancsos nappali fénynél :(((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Piko888

2016. január 18.

Köszönöm az előttem szóló három kommentelő véleményét, ugyanis ezek hatására döntöttem, úgy, hogy teszek egy próbát és nagyon jól is tettem. Nagyon régóta keresem az ideális kontúrszínt és már kezdtem feladni. A legtöbb drogériás termék az az igazi bronzer, ami nagyon narancsos, hófehér bőrre nem ajánlott...kontúrozásra meg végképp felejtős. A másik véglet amikor kontúrpalettában kapni, az egyébként tökéletes kontúrszínt jó drágán és sok olyan egyéb színnel együtt (highlighter stb) amik sosem fogynának el, így az sem éri meg. De ez a bronzer valami fantasztikus. Pont ideális szín, kicsit hűvös barna és nagyon pigmentált, szuper. A light árnyalatot vettem meg. Nagyon tudom ajánlani, mindenkinek aki kontúrozni szeretne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

gina82

2015. július 28.

Hihetetlen,hogy elsőre megtaláltam a megfelelő bronzosítót.Szép színe van,nem narancssárgás,nem okoz ragyákat és könnyű eloszlatni.Nagyon finom por állaga van.RT kontúr ecsettel használom és tökéletesen működik.Nagyon barátságos az ára is.Elsőre sikerült vele tökéletesen kontúroznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

szgabi

2015. június 25.

Olyan bronzosítót kerestem, ami elsősorban nincs tele komedogén összetevőkkel (essence, catrice kiesett) és ne kerüljön sok-sok ezer forintba. Aztán persze ne legyen narancssárgás és diszkógömb se. Őt találtam, a light-ot vettem. Nagyon pigmentált, természetes árnyalatú. Szerintem szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 25.

szisz5

2015. június 24.

Évek óta üldözök egy olyan olcsóbb, matt bronzosítót, ami 1. nem narancsságra, 2. emiatt kontúrszínnek is elmegy, 3. elég pigmentált. Próbálkoztam e célból a Catrice matt bronzosítójával (mivel kb. csak ez volt kapható a drogériákban), de nagy melléfogásnak bizonyult, mert alig pigmentált, építeni se nagyon lehet és tök narancssárga.
A szokásos dm-es portyám alkalmával pillantottam meg ezt a limitált Manhattan-es verziót, kipróbáltam, és nagyon-nagyon-nagyon tetszik. Sokkal barnásabb, mint a Catrice, jól pigmentált, építhető, úgyhogy be fogok szerezni egyet, amíg lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.