Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   külföld

Nedvesen és szárazon is felvihető, az intenzív vagy diszkrét megjelenéshez.

Manhattan Multi Effect Eyeshadow Szemfesték/Szemhéjpúder - 55 Petrol
Ár: 250 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 990 , Eladó: emitaylor23
Állapot: Új , Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

Valentine

2016. július 21.

65Q violet árnyalat van meg belőle. Nem túl pigmentált, de mégis szép színt ad. Tartóssága viszonylag jó, enyhén porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Csipetke

2015. október 15.

Nekem lila van belőle,szép szép,de nekem elég gyenge.Nem elég élénk és szerintem egy kicsit porlik,de lehet,hogy csak nekem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

AEN89

2015. szeptember 11.

A 87W Petrol színt kaptam egyszer ajándékba, bele is szerettem a csillogós, sötét türkiz színébe. Nagyon alkalmi sminkbe lehet beleilleszteni csak, intenzív a színe. Viszont sajnos nem túl tartós, maszatolódik és hullik mindenhova. Egyszer összerázkódott a kistáskámban, azóta használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

senskin

2015. augusztus 2.

Nagyon nem szerettem. Csillogós -lepotyogós alig van színe púder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Nagyon nem szerettem. Csillogós -lepotyogós alig van színe púder.

papucsallatka

2015. június 25.

egy kék példány van meg belőle. a boltban gyönyörű királykék volt, aztán mikor kijöttem a botlból kevésbé volt élénk, természetes fényben... aztán próbáltam bárhogy beleépíteni sminkbe, sehogy nem volt jó, szürkés fáradt színű volt. nem elég pigmentált és borzalmasan áll. sokat kell belőle felvinni. próbáltam vizesen, úgy sem jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

tomposlilla

2015. június 11.

Nekem a 109N earth árnyalat van meg. Nem túl pigmentált, de az állaga tetszik és tartós is. Én szemöldök színezőnek használom többnyire, annak nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

auberginecat

2015. május 21.

egy kék és egy zöldeskék árnyalat van meg, szeretem mindkettőt, de nem annyira az én színeim. használata könnyű, kissé porol, de nem vészes. ha felrakom, egész nap bírja a kiképzést, úgyhogy nem tudom lepontozni, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

bogica26

2014. november 23.

Eddig szárazon ahsználtam, Hát... mit ne mondjak?!! Elmegy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

Eddig szárazon ahsználtam, Hát... mit ne mondjak?!! Elmegy

pudinggie

2014. október 21.

Porlik, lehull a szem alá, nekem mindig szenvedés felvinni, az újabb fajta el se tudom képzelni milyen lehet, ha nekem már ezzel gondjaim voltak. A végeredmény viszont szép és tartós, ezért 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

fairynorah

2014. július 7.

77 N TRUE BLUE
fényes királykék. Igazi buli-szín, kb 2x használtam (abból egyszer a barátnőmet sminkeltem ki vele), de ennek csak az az oka,hogy elég extrém szín nekem a hétköznapokra (viszont nem lehetett a boltban hagyni :P ) Ha fokozni akarom a szín intenzitását, akkor vizesen használom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

77 N TRUE BLUE

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).