Manhattan

Ár:   €5.49   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: matine91, Módosítva: 2022. március 24.

Ár:   €5.49
Lelőhely:   külföld
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tökéletes fedés, matt hatás. Eltűnteti a bőrhibákat és a tökéletes porcelánbőr hatását kelti. Felvitele egyszerű és könnyű, hab állagának köszönhetően pillekönnyű, mintha semmi se lenne az arcodon. Főleg zsírosodásra hajlamos bőrre ajánlott, a csillogást megakadályozó formula található meg benne. Nem tömíti el a pórusokat.

4 árnyalatban kapható

Aurora1006

2019. november 13.

Túlságosan maszk hatású alapozó,mű hatást kölcsönöz. Akinek nagyobb bőrhibái vannak,annak tökéletes lehet,amit ígér azt teljesíti. Viszont nagyon vigyázni kell vele,nagyon kiemeli a száraz részeket az arcon,így a megfelelő hidratálás előtte kötelező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Babuus

2019. május 20.

Önmagában tökéletes fedést biztosít. Viszont van ennek árny oldala is. Nekem nem lelegzett alatta az arc bőröm. Önmagában porcelán baba arc hatást adott az arcnak. Garnier BB krémmel keverem így tökéletes. Ráadásul tovább is elegendő. Picit parfumos az illata, de nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Dorkica

2018. november 6.

Fiatalabb koromban, még lehetett kapni itthon is, nem voltam hajlandó más alapozót kipróbálni, imádtam! Na kikerült a boltokból, pánikba estem, kipróbáltam rengeteg féle alapozot, de egyik se teljesített olyan jól mint ez.. DE külföldi baratomnak hala, újra ezt hasznalhatom!!! Pár év kihagyás után felüdülés!!! Számomra ez az alapozók alapozója!! Fedése tökéletes, jól mattít :) örök a hűségem ehhez a termékhez

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Mochi

2018. október 21.

Egy időben "gyűjtöttem" az ultramattító alapozókat, és tényleg nagyon mattít, de nagyon maszkszerű is és nagyon sűrű krém.
Akinek nagyon heges a bőre (azok az igazán nagy mély hegek nyaktol felfele mindenhol), az kerülje, mert még jobban látszódnak tőle a hegek. (16-18 évesként probáltam régen elrejteni, akkor még önbizalomhiány miatt azt hittem ezzel jót teszek a lelkemnek)
Fedésre jó, nem kukacosodik.
Tényleg olyan, mintha felkenés után már rögtön egy vödör púderbe dugtam volna a fejem, olyan érzetű. Nekem sajnos emiatt nagyon fullasztó is volt.
Aki nem pattog ki még az 1-es komedogén szinttől is, annak jó lehet.

Legelső komoly matt alapozóm volt, sajnos csak ennyire tellett.

Már sosem venném meg, de akkoriban azért életet mentett, amikor 8. órában is még úgy ahogy de bírta a strapát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Fedésre jó, nem kukacosodik.
Aki nem pattog ki még az 1-es komedogén szinttől is, annak jó lehet.

Legelső komoly matt alapozóm volt, sajnos csak ennyire tellett.

renitrk

2018. február 6.

Imádom imádom imádom. Most is újra akartam venni, de nem találom sajnos sehol. Számomra nagyon tartós volt, és jó színű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

nikiiabel

2017. december 13.

Ez volt az első és egyben a kedvenc alapozóm évekkel ezelőtt. Többször is megvásároltam. Nagyon jól fedd, de nagyon tömör volt és nagyon nehéz alapozó volt. Most már viszont nem venném meg még egyszer mert rettenetesen zsírosodott tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

evetish

2017. október 29.

Évekkel ezelőtt ő volt az első és a kedvenc alapozóm, mindig újravettem. Magas a fedése, tökéletes porcelánbaba hatás, viszont szörnyen elnehezíti az arcot, nem mindennapos használatra való, már nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Solange27

2017. augusztus 11.

Az en borom olyan ragyas lett tole, hogy orom volt nezni. Nem szerettem! Pedig nagy remenyeket fuztem hozza anno!.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

eztak

2017. június 23.

Nagyon jól fed, korrektor is egyben, de így nem is egy könnyű alapozó, elég vastagnak hat. A púderes állag és mattítás rendben, több órát bír.
Egész napra és nyárra azért semmiképp nem javasolnám. Sokáig használtam, de már váltottam egy könnyedebb állagra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

szina08

2017. június 6.

Teljes fedés, száraz bőrön kicsit maszkos a hatása de a fedése tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Teljes fedés, száraz bőrön kicsit maszkos a hatása de a fedése tökéletes.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Glyceryl Dibehenate, Silica Dimethyl Silylate, Tribehenin, Glyceryl Behenate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Beeswax, Polyglyceryl-2 Sesquiisostearate, Glyceryl Behenate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Illatanyagok: Methylparaben, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77947 / Zinc Oxide
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

Bőrpuhító (emollient).

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Methylparaben i I ta I par 0 0