Manhattan

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. április 27.

Lelőhely:   külföld

Kétféleképp használható: sminkfixálónak vagy önmagában. Mattá és szárazzá teszi a bőrfelszínt. Minden bőrtípusra ajánlott, de kombinált és zsíros bőrre kifejezetten.

Kiszerelés: 20 g

kispajkos

2018. március 10.

Nagyon régóta használom. Szép matt eredményt ad. Szeretem, már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

Tincs

2018. február 16.

A második kedvencem. Csak azért nem az első, mert itthon nem lehet kapni. Pedig lányok... Egy igazi setting powder. Ettől aztán minden ott marad ahol kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Anita333

2017. február 16.

Csak ezt a púdert vagyok hajlandó használni. Sajnálom, hogy itthon már nem lehet megvenni, szerencsére meg tudom oldani a beszerzését külföldről. Napi használat mellett is hónapokig, nálam majdnem 1 évig kitart. Tökéletes matt végeredményt biztosít, van hogy nap végén T vonalban picit rásegítek, de anélkül is szép az összhatás. A hozzá kapott pamacs szerintem használhatatlan, nem lehet szépen, természtesen eldolgozni vele a port, én erre egy nagy pufi ecsetet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

vargadora

2017. február 15.

A kedvenc púderem, sajnálom, hogy a magyarországi forgalmazás megszűnt, így kicsit nehezebb a beszerzése, de megéri. Próbáltam már annyi púdert, mindig ehhez térek vissza. Szépen fed, nem okoz pattanásokat, a meglévőket jól kezeli, a puffnijával szépen el lehet dolgozni. Persze a csomagolás... nah hát az mindegyiknél ilyen, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

maow

2016. február 24.

Egész jó: hatalmas kiszerelés kedvező áron, és van egy kis fedése is. Hátránya a kis színválaszték, és az, hogy a loose púderek szokásos csomagolása nem igazán áll kézre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Nittuska

2015. október 22.

Szeretem ezt a púdert, jól mattit, könnyen lehet használni a puffnival.
Nem okoz pattikat. 5 csillagot simán megérdemli
Ja nem :) mivel a csomagolása nem éppen praktikus. Mikor már alig van benne úgy kell vele szenvedni h ki jöjjön belőle a maradék.. Van h nem is sikerül, az meg megy a kukába. Ezért 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Szeretem ezt a púdert, jól mattit, könnyen lehet használni a puffnival.
Nem okoz pattikat. 5 csillagot simán megérdemli

Skincaremania

2015. október 12.

Eddig nekem Ő a púder!!! Nem mondom, hogy tökéletes, de eddig ez vált be nekem a legjobban az extra zsíros bőrömre. Sokat kipróbáltam már. Valahogy azt veszem észre, hogy a Manhattan termékei problémás bőr barátak, de tényleg, viszonylag a többi drogériás márkákhoz képest a hatásuk sem marad el. Eddigi tapasztalataim alapján ez mattít a legjobban, alapozó fölé használom, párszor utána kell fixálnom napközbe, alapozó függő természetesen, abban is kísérletezek még, csak mattítót használok, de legalább nem folyik rólam az alapozó, teljesen ez is haladás már nálam. A kivitelezéssel nem vagyok kibékülve. :( Ez a kis tégely, nagyon praktikus mindaddig, míg nem kezd belőle fogyni. Alig bírom kipasszírozni már ami az alján van. :( Tetejét sajnos nem lehet leszedni, hogy az ecsetet magába a púderbe mártsuk. Nekem ezért csak csillag, mivel csodát ettől sem vártam, de jobb, mint a többi. :) Mások hogy boldogulnak ha az alján van már csak?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

ribizlizizi

2015. szeptember 17.

Anyuval mindig megfeleztük, annyira sok és jó púder. Nagyon szerettük, én már leszoktam róla, de évekig hűségesen ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Maanina

2015. augusztus 11.

Nagyon finom állagú, kellemes illatú púder. Tartós, jól fixál, nem szárít, viszont több árnyalatra lenne szükség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

szaboaniita

2015. július 10.

Sokat kísérleteztem a púderekkel mire megtaláltam Őt.:) A kedvencemmé vált, nagyon sokáig elég, szépen mattít. Néha a pufijával néha ecsettel viszem fel mindkettővel könnyen el lehet oszlatni. Glamour napokon szoktam lecsapni rá mert akkor jó áron hozzá lehet jutni. Ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 10.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone