Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2012. május 24.

Lelőhely:   külföld

Az INCI lista a szemhéj paletta összetevőit mutatja.

micimaci83

2012. május 24.

2006-ban láttam ilyet utoljára DM-ben, és sajnos azóta sem... Volt egy nappali sminkre való készletem, nagyon szerettem. Egy hátránya volt, hogy a benne lévő szájfényeket egyáltalán nem lehetett használni, mert a szemhéjpúderből a szemcsék állandóan belehullottak. De ettől eltekintve nagyon szerettem, és szép tartós színei voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 24.

afonya

2011. május 22.

Én pl. nem minden DM-ben találtam eddig...és nem is mindegyik színben kapható...hol van, hol nincs...de ha rálelek valamelyik másik színösszeállításra, meg fogom venni azt is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. május 22.

ágica

2011. március 30.

Nagyon jó!Igazán tartós, egész nap megmarad.Szép, intenzív szinei vannak, és az ára is kedvező, bármelyik DM-ben meg lehet találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 30.

afonya

2011. március 23.

Nagyon szeretem, sokszor használom, és elégedett vagyok mind a tartósságával, mind a színintenzitással. Nagyon szép erőteljes színei vannak. Tartós, és nagyon kevés kell belőle! Bulisminkhez tökéletes, és a színösszeállítása pont megfelelő, összeillőek. Mágnesesen záródik, és tükör is van benne, kistáskában is elfér. Nem irritálja a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 23.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Silica Dimethyl Silylate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Red 28 / CI 45410, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 42090, Ultramarines, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.