Marc Jacobs Beauty

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: littleblondie, Módosítva: 2017. július 17.

Ár:   $49

Bronzosító púder hatalmas kompakt kiszerelésben az arc és a test tökéletes barnasága érdekében. Azonnal és univerzálisan szépít, egyetlen ecsetvonással. A selymes textúrájú, mikro finomságú púder belesimul a bőrbe - a hibátlan és sugárzó, de matt végeredményért.

Terkabarka

2020. március 31.

update:
Már megszoktam a pigmentáltságát és rendes bronzosító ecsettel is tudom használni. Nagyon szeretem, mert nagyon szép a végeredmény, de 4 csillagnál többet így sem tudok adni neki, mert bár tökéletes termék, azért csodaszernek nem mondanám, vannak kevésbé hájpolt és jóval olcsóbb termékek is, amik hozzák ezt a szintet

2020. február 4.
Izé... még nem teljesen tudom hova tenni. Januárban vettem meg a Sephora-ban,Tantastic árnyalatban, hirtelen vásárlásként, de már jó ideje vágytam rá.
A pigmentáltságától egyáltalán nem vagyok elájulva, a The Balm (az mondjuk nem meglepő), de a Trend It Up body bronzere is pigmentáltabb ennél. Ez nem feltétlenül hátrány, de én ezekhez a (túl)pigmentált termékekhez voltam szokva és nehéz az átállás.
Néha azt gondolom, talán a sötétebb árnyalatot kellett volna választanom, de az meg már sárgásabb árnyalat volt, ami nem illik a bőrömhöz.
Rajtam nem minden ecsettel működik, végül a Zoeva 102/Silk Finish lett a befutó. Bár ez egy alapozó ecset, de ez a tömörség szerintem kell a termékhez, hogy elegendő mennyiséget vegyen fel.
Az illata nagyon finom de nem tolakodóan erős és hamar elillan, a színe csodaszép természetes, nem sárga és nem szürke. Könnyű eldolgozni és tényleg nagyon tartós. Tökéletes kontúrozásra és szemhéj árnyékolására is.
Az ára csak elsőre tűnik soknak, a kapott termékmennyiséghez képest egyáltalán nem vészes, de azért fájdalmas egyszerre ennyit fizetni egy bronzerért.
Még barátkozunk, egyelőre nekem 4 csillagnál nem érdemel többet, kissé túlhájpolt terméknek érzem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 31.

update:

2020. február 4.

Anheszenamon

2019. november 29.

Szintén 1-2 éve kívánságlistás termék volt nálam (mint a CT Filmstar paletta) Tudtam, hogy hatalmas kiszerelés, de mégis meglepő volt a mérete. Elsőre borsosnak tűnhet az ára, de ha megnézzük, hogy 25 g terméket kapunk a pénzünkért, akkor szerintem igencsak megéri. Már csak azért is mert szuper a minősége, egyetlen rossz szavam sem lehet rá. Nekem a fekete csomagolású verzió van meg. Egyszerű, letisztult, műanyag borítású a csomagolása, benne egy jól használható tükörrel. 102-es Tantric árnyalatban van meg. Első használatnál nagyon meglepődtem, hogy mennyire pigmentált, de elég egy-két ecsetvonás és csodálatosan eldolgozható. Nem lesz foltos, nincs koszos hatása, a színe szuper, kevés is elég belőle és csodásan természetes a végeredmény. Akár a szem mélyítővonalába is használható árnyékolásra. Nagyon tartós, alig kopik meg a nap végére ami nálam igen ritka jelenség. Szerintem ha napi szinten csak ezt használnám akkor is évekig elég lenne, így azt kell mondanom, hogy nagyon megéri az árát. Aki teheti próbálja ki, nem hinném, hogy csalódni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

zsucci93

2019. március 24.

Tan-Tastic árnyalatban sikerült hozzájutnom. Annyira vártam azt a bizonyos WOW élményt, mert mindenki nagyon isteníti, de ez sajnos valamiért elmaradt. Valószínű, hogy alapból hátránnyal indult, mert egyszerre szereztem be egy Hourglass AL bronzosítóval, ami viszont teljesen levett a lábamról a teljesítményével, és ezért nagyon magasan volt a léc. :)
Az első használatnál picit foltos volt, nem igazán találtam vele a közös hangot. Aztán ahogy telt az idő megszerettük egymást, megtanultam hogyan kell bánni vele. Valóban pigmentált, elég csak beleérinteni az ecsetet, gyönyörű a színe, hatalmas a kiszerelés (25g!!! :O). Azonban az én bőrömön (ez nagyon nagyon személyes vélemény) a végeredmény nagyon közel áll az 1000 forint körül mozgó MUR Ultra bronz bronzosítómhoz. Többször használtam őket úgy, hogy egyik az arcom egyik oldalán, a másik a másikon és ugyan a textúra picit más mégis az eredmény túlságosan is hasonló ahhoz, hogy a hatalmas árkülönbséget le tudjam nyelni. :) Ettől függetlenül marad a családban, ha már a kollekcióm része lett el fogom használni. Csak nem biztos, hogy majd ezer év múlva, mikor elfogy újra megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

bugeyes

2019. február 11.

Sokat gondolkodtam, hogy megrendeljem-e vagy sem, de nem bántam meg. Persze... nem olcsó, de szerintem kis túlzással nyugdíjas éveimig ki fog tartani ez a mennyiség. Tetszik a kiszerelése is, szuper a tükör hozzá, tetszik, hogy lapos, keskeny, így hiába nagy a felülete, de mégsem foglal sok helyet. Na és maga a termék, az valami szuper! Én is a fehér színű Coconut Perfect Tan változat 104-es Tan-Tastic tulajdonosa vagyok. Egyszerűen imádom!!! :) Nagyon könnyű vele dolgozni, szuper az állaga, nem porol és nincs is poros hatása az arcon, az árnyalat is szuper nekem. Nagyon pigmentált, egy leheletnyi is elég belőle, de építhető is. Mivel világos a bőröm, főleg így a téli időszakban, én kontúrozásra is bátran használom olykor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

GeorginaH

2018. december 29.

Egyszerűen tökéletes! Rengeteg bronzert próbáltam már jobbnál-jobbakat és kevésbé ismert termékeket is. De! Bármit csináltam,mindegyik termék esetében" poros " összhatást tapasztaltam emiatt nélkülöznöm kellett a bronzereket.Arról nem is beszélve ,hogy tökétes árnyalatot nem találtam túl sötét (Nars Laguna) Physican Formula Murumuru Bronzer túl világos )vagy egyenesen természetellenesen narancssárga..(Bronze Goddess) Mostanáig !
Ez a szín egy álom ! Tökéletes, építhető ,gyönyörű .Kellemes viselni, ééés nem sárga, végre! Hatalmas kiszerelés(25gr) így egy darabig örömmel vehetem elő,akár mindennap.
Ja,és hiába próbálják a Murumuru Bronzert dupe-nak jelezni,köszönő viszonyban sincsenek egymással sem állagban,sem összhatásban.Ez csak egy észrevétel.A véleményemet úgy írtam le,hogy NW15-20-as a színem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Anna-

2017. augusztus 8.

Annyira pigmentált és hatalmas a kiszerelés, a színe pont jó. Semmi hibát nem tudok felhozni ellene.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.