Marc Jacobs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 24.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2013 júliusában jelenik meg Marc Jacobs legújabb parfümje, mely a Honey nevet kapta.

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Fej: körte, gyümölcsös jegyek, mandarin

Szív: narancsvirág, lonc, barack

Alap: méz, vanília, fás jegyek

Ár: 10 ml 2200 Ft + szállítás , Eladó: Currypie
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a belvárosban, előre utalás után posta/foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

CsinCsilla

2019. szeptember 12.

Imádtam! Az üvegét, az illatát, mindent szerettem benne, friss tavaszi illat, az üveg pedig csodaszép. Amúgy is szeretem Marc Jacobs parfümjeit, volt szerencsém 3 félét is kipróbálni. Pár éve piacra dobtak két változatot a Honeyból, kár, hogy Magyarországon nem került forgalomba, kipróbáltam volna azokat is 🐝

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

BloodEve

2018. január 21.

Nálam nagyon működik ez a parfüm, friss, édes mézes gyümölcs és rágóillat, nap közben mindig más más jegyet érzek benne dominálni,nap végén is érzem az illatát, így tartóssága nálam nagyon jó. Az illat intenzitása közepes, teljesen iroda-barát.
Számomra nem irritáló, hanem kellemes viselet, a napfény és derű illata, tény, hogy tavaszi-nyári típus, de télen is szívesen viselem, mert passzol hozzám.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

JNiki

2017. december 31.

Szerintem semmi extra, én sem érzem rajta a mézet, nekem átlagos, viszont nagyon szép az üvege, de nekem ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

DawnMelody

2017. május 31.

Engem, olvasva az előttem szólok véleményeit, ledöbbentett, hogy mások nem érzik a mézet az illatában, de körtét meg igen...na, azt meg én nem! Enyhén virágos méz illat számomra. Nem annyira mézes, hogy már csömör legyen, hanem pont amennyire kell. A kabátomon/sálamon az illata megmarad a nap végéig, de a bőrön aaaaannyira nem, hogy húsz percre a felfújása után megkérdeztem a barátomat, hogy tetszik a parfümöm, és visszakérdezett, hogy miért? van rajtam parfüm? Na, ennyire nem tartós.
Az illat szuper, a tartósság nulla, utóbbi miatt nem csengetném ki érte mégegyszer ezt az összeget (és a két csillag minusz is ezért van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

laracroft

2017. január 11.

Sajnos rajtam se méz, se virágok, se gyümölcsök.
Szerettem volna, ha édes, mézes-virágos lenne, mint a leírásban (és sokatokon).
Rajtam nagyon halovány, friss-zöldes-citrusos illat, de a teljesen jellegtelen kategóriából, ráadásul abszolút szintetikus. Én is tavaszi-nyárinak mondanám, olyan kis laza boldogságillatnak, csak kár, hogy én nem szeretem az ilyeneket. Az én bőrömön elég tartós, de a leszáradása egyáltalán nem tetszik....egy idő után ugyanis átvált anyukám régi Avonos parfümillatára, na innentől viszont már konkrétan kiver a víz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Sajnos rajtam se méz, se virágok, se gyümölcsök.
Szerettem volna, ha édes, mézes-virágos lenne, mint a leírásban (és sokatokon).

Klajdi

2016. december 13.

Pár hete futottam bele a müllerben, és első illatozásra szerelem. Fura, hogy sokan inkább tavasz-nyári illatnak érzik, nálam ez egy tökéletes télrevaló parfüm. Valahogy olyan melegséget áraszt a mínusz 10ben is, mintha kandalló előtt ülnék egy bögre teával. :) Rajtam a nap közepéig kitart, utána már újra kell fújni. Szerintem tavaszig simán elhasználom, egy év múlva pedig tuti visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Mila1102

2016. július 18.

Nagyon tetszetős kis üveg, édes-mézes illatka.
Rajtam talán már túl édes is.nyárra sokalltam, így elcseréltem.
Ősszel-télen jobb lenne talán, de ahhoz meg túl gyengécske.
Áh, nem leszünk mi egy pár,passzolom. De attól még szép, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 18.

Nagyon tetszetős kis üveg, édes-mézes illatka.
Rajtam talán már túl édes is.nyárra sokalltam, így elcseréltem.
Ősszel-télen jobb lenne talán, de ahhoz meg túl gyengécske.
Áh, nem leszünk mi egy pár,passzolom. De attól még szép, tetszik.

vdora

2015. december 27.

Az üveg kinézete mindent visz, és az illat szerintem teljes mértékben tükrözi az üveg kinézetét. Rajtam először úgy éreztem, hogy nem tartós, félrerakta, újra elkezdtem használni, és akkor már egész nap érezhető volt az illat. Nem tudom ennek mi lehetett az oka. Nekem nyárra túl sok, és túl édes az illat, így csak télen használom, de akkor nem keveset :D Egyáltalán nem szeretem az édes illatokat, valahogy nem érzem magaménak, de valahogy ennek nem az a tipikus bummm de édes pacsuli illata van. Én nagyon megszerettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

nagy.nikike

2015. augusztus 30.

Finom virágos, gyümölcsös enyhén mézes illat. Igazi nyári illat, közepesen tartós. Az üvege eszméletlenül aranyos, igazi dísze a polcomnak. Nem hiszem hogy újra vevős mert elég drága ahoz képest hogy egy nagyon egyszerű illatról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Tildi

2015. június 15.

Telitalálat de lehetne tartósabb is. Virágos-gyümis-mézes :) Megvettem hozzá a TBS mézvirágos testpermetét azzal használom. Isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)