Maria Nila Stockholm

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darkbeforestorm, Módosítva: 2018. november 30.

Kategória:   Hajápolók

A Maria Nila Colour Refresh egy intenzív hajpakolás, amely színpigmenteket tartalmaz. A Colour Refresh használatával könnyedén élettel telivé varázsolhatod a jelenlegi hajszínedet, vagy akár eredeti árnyalatán is változtathatsz a termék segítségével. A szín 10 hajmosáson keresztül, fokozatosan halványodik, a pontos színtartás a haj minőségétől függ. A maszk intenzívebb színt ad festett vagy porózus szerkezetű hajon.

Scara

2018. október 2.

Első használaton vagyok túl és egyelőre nagyon tetszik. Az én sötétszőke hajamra a Sand árnyalat tökéletes. Táplál, fényt ad és élénkebb lett a hajszínem. Színező hatásáról nem tudok véleményt mondani, mert én a hajszínemmel megegyező árnyalatot vettem.
Eléggé meggyötört a hajam, így ha ezt használom, akkor bőven elég csak a tőfestés havonta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

laracroft

2018. február 18.

Nekem a Pearl Silver árnyalat van meg, egyértelműen a szőke hajam sárgás tónusának semlegesítésére vettem. Általában a hamvasítóknak két típusával találkoztam eddig: vagy erős, könnyen túladagolható, gyakran lila hajkoronát eredményező, viszont szárító típus, vagy ugye van az ápoló, gyengéd, csak épp semmitérő termék. A Maria Nila majdnem tökéletesen hozza az arany középutat, épp csak egy kicsit frissít a hajam színén, nem mondom, hogy brutális, de látványos. Úgy tudom vannak kifejezetten intenzíven színező árnyalatok, ez hála istennek nem az. Az illata kellemes, könnyen eldolgozható, nem szárít, sőt, mintha kifejezetten táplálna, legalábbis a használata után nagyon kellemes, puha érzetű a haj. Kicsit talán színezhetne jobban, plusz a tartóssága sem az igazi, én minden második hajmosásnál felkentem, és így sem volt sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

darkbeforestorm

2017. szeptember 10.

Miért van az, hogy a legszuperebb márkák svédek, és csak Svédországban kaphatók? Ez a hajszínező (vagy hajszínfrissítő) annyira hihetetlenül hatásos, hogy nem találok szavakat. Egyedül a tartósságáról nem tudok még nyilatkozni, majd pár hét múlva frissítem a véleményem.

Amit viszont eddig mondhatok: ez egy fantasztikus termék, gyönyörű színekben létezik és annak ellenére, hogy nem tartós festék, csodálatos színt eredményez, és minden pozitívumot magában foglal, ami egy hajfestéket jellemezhet. Ellenben minden negatívumot nélkülöz :) Nem roncsolja a hajat, nincs benne se hidrogén peroxid, se ammónia, se semmi káros. Csak meg kell nézni az INCI-t. A hajat nagyon szép fényessé és selymessé teszi, nem is tudom utoljára mikor volt ennyire szuper a hajam.

Én Cacao Red színben próbáltam, ami egy nagyon szép, nagyon enyhén vöröses fényű kakaóbarna szín. Bár nem ezt terveztem megvenni, de nem bántam meg. Ha azt vesszük, hogy milyen sok van benne és milyen sokáig tart a hatása, egyáltalán nem is drága. De bosszantó, hogy egyelőre csak Svédországban beszerezhető. Ha valaki illetékes ezt olvassa, légyszi intézze el a magyarországi behozatalt!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propanediol, Pantolactone, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.