Maria Nila Stockholm

Ár:   3900 Ft, 8100 Ft, 18 000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100 ml, 350 ml, 1000 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi07, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   3900 Ft, 8100 Ft, 18 000 Ft
Kiszerelés:   100 ml, 350 ml, 1000 ml
Kategória:   Samponok

Gyulladáscsökkentő és hajnövekedés-stimuláló sampon. Pirocton Olamin és természetes aloe vera tartalma kezeli és megelőzi a korpás fejbőrt, valamint egyéb bőrproblémákat. E-vitamin, Apigenin és peptidek stimulálják a hajtüszőket az intenzívebb hajnövekedésért. Az oleanolsav pedig megelőzi a hajhullást.

Szulfát- és parabénmentes, 100% vegán termék.

Maria Nila Stockholm Head & Hair Heal Sampon 100 ml
Ár: 2000 Ft , Eladó: sajtosszenya
Állapot: 3 szor próbált, min. 80%-a megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel belvárosban, metróvonal közelében
sajtosszenya

2019. január 29.

Az én érzékeny, kiszáradásra és viszketésre hajlamos fejbőrömre sajnos nagyon nem vált be. Pedig nagyon vártam a csodát. Sajnos max. két napig bírtam hajmosás nélkül, mert zsírosított, a fejbőrömet pedig irritálta. Az illata és az állaga valóban nagyon tetszetős, kiadós is és jól felhabzik, de többszöri nekifutásra sem tudom használni (szerencsére csak a 100 ml-es kiszerelést vettem meg). Amúgy a sampon vásárlásával kaptam egy 7 ml-es mintát is a Repair sorozatból, azt is megpróbáltam és az sem működött nálam, úgyhogy én nem próbálkozom tovább ezzel a márkával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

viktoriakalmar

2018. augusztus 10.

Teljesen elegedett vagyok a termekkel,egyaltalan nem zsirositja a hajat. Az ara kicsit draga,de megeri. 2 honapig eleg a szinte derekig ero hajamra. A balzsamjaval egyutt vettem, illetve a True Soft arganolajjal,es Cream hovedo spray-vel. Az illatuk isteni, es osszetevo ugyileg sem panaszkodom ra! Eddigi legjobb termekcsalad amit hasznaltam. Kovetkezokent is biztosan ettol a markatol fogok beszerezni hajapolo termekeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Norina99

2018. március 21.

Sajnos borzasztó érzékeny a fejbőröm és még a korpásodás elleni samponok között is csupán néhány termék az, amely valóban használ. Szerettem volna egy olyan sampont, ami lehetőleg minél kevesebb káros anyagot tartalmaz, így találtam erre. Először kétségeim voltak a hatékonyságát illetően, de azt kell mondjam, tökéletesen rendbe tette a fejbőrömet! Az illata isteni finom, imádom! Kb. egy hónapja használom 2-3x egy héten, azóta a hajam sokkal gyorsabban nő és nagyon puha, egészséges. A márka silver balzsamjával együtt használom, mivel szőkített a hajam, semmi mást nem teszek rá és úgy érzem sokkal egészségesebb, mint korábban.
Ennek ellenére csak négy pontot adok, mert nagyon gyorsan zsirosodik a hajam és iszonyatosan magas ára van :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Antioxidánsok: Apigenin, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-3, Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.