Mario Badescu

Ár:   6790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Porsi234, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 24.

Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Nem habzó, fertőtlenítő gél teljesen eltávolítja a sminket, szennyeződést és a zsírosodást a bőr kiaszárítása nélkül. A papaya és grapefruit kivonatok alfahidroxisavak, melyek gyengéd hámlasztó hatásuk révén segítenek meggátólni a különböző lerakodásokat, melyek mitesszerek és pattanások  kialakulásához vezetnek.

noemifanni

2021. november 2.

Nagyon szeretem, pattanásos, problémás bőröm van, miután lemostam a sminket a Foreo készülékemmel és ezzel a géllel megyek végig az arcomon. Kb. két hónapja használom, jelentősen csökkentek a pattanásaim, nagyon szeretem. Hamarosan elfogy, de újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

Tundi99

2021. június 21.

Sok féle tisztítót vásároltam már, de ez az eddigi leghatékonyabb amit eddig próbáltam. Egyetlen probléma van vele azaz egyik összetevője az illatanyag, de ilyen eredmény mellett el lehet tekinteni mellette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 21.

nikcsaaa

2020. április 13.

Már a második tubussal használok belőle. Szépen tisztít, nem szárít, halványítja a foltokat, és pattanásom is kevesebb van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-8 Stearate

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.