Marionnaud

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: meaviolet, az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2015. december 25.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ez a gazdag és finom, halvány korall színű krém 24 órán keresztül táplálja és ápolja a bőrödet.

hbad

2018. május 28.

Éjszakára használom, mert nekem testesebb krém.De reggelre nagyon széppé teszi a bőrt,olyan jó reggel a tükörbe nézni,teljesen kisimítja, ragyogóvá teszi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

realet

2016. június 6.

Este használom és a legjobb krémem eddig, amivel valaha találkoztam. Babapuha, kisimult bőrrel ébredek ÉS egész nap megmarad ez az érzés, illetve hamvasság. A 20-as éveimben nem nézett ki ilyen jól a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

senskin

2016. május 13.

Mintákat kaptam belőle, aztán szépen a fiókba tettem. Utazáskor eszembe jutott, gyorsan bedobtam a táskába, nem foglal helyet. Egyik este olyan fáradt voltam, gondoltam ha már kényeztető krém kipróbálom. Isteni finom az illata, könnyen felvihető és beszívódó krém. Reggele ragyogott az arcom tőle, olyan kipihent volt, mintha két napot aludtam volna folyamatosan. Biztosan megveszem nagyban is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Biotin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.