Matis

Ár:   16 055 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szalmakalap, Módosítva: 2018. november 21.

Ár:   16 055 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online

Egyetlen termék, amellyel egyszerre végezhető el a bőr hidratálása, egységesítése, korrekciója, ragyogásának fokozása, fényvédelmének biztosítása (SPF 15) és az apróbb ráncok kezelése.

Az arc lemosását követően alkalmazzuk a nappali krém és/vagy folyékony alapozó helyett vagy kiegészítőjeként.

Max

2017. szeptember 15.

Ennél tökéletesebb BB krémmel még nem találkoztam. Gyönyörű, hidratált, ragyogó bőrt ad egész napra. Mindenkinek ajánlani tudom. Nagyon takarékosan kell használni, pici mennyiség elég a tökéletes bőrhöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

jaguar86

2015. szeptember 14.

A legjobb, legtermészetesebb BB krém, amit valaha kipróbáltam. A színe elsőre nagyon csalóka, valóban nagyon sötétnek tűnik, viszont ha felvittük az arcbőrre, onnantól kezdve teljesen felveszi a bőrszínünket.....eszméletlen. Nagyon szeretem a Matis termékeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

szalmakalap

2013. május 23.

Nagyon szeretem a BB krémeket, mert mind látszatra, mind érzetre komfortosabbak és természetesebbek az alapozóknál. A Matis BB-től eleinte ódzkodtam, mivel kimondottan sötét színe van (sötét bézs), ezért el sem tudtam képzelni, miként működne az én világos bőrömön ( mindig a legvilágosabb színű alapozót kell választanom). A kozmetikus beszélt rá a kipróbálásra és nem bántam meg:) Felkenés után 10 perccel kellemes, meleg ragyogó (de nem csillogó!) arcszínem lett, anélkül, hogy tónusban elütött volna a természetes bőrszínemtől. Egy hét használat után még mindig teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon kevés kell belőle, állaga közepesen sűrű, amit kissé nehéz eldolgozni, de a végeredmény egész estig kitart. Enyhe/közepes fedést biztosít, egységessé teszi az arcszínt, elfedi a pirosságot, apróbb bőrhibákat. Mitteszert, pattit nálam nem okozott. Illata púderre emlékeztet. Hidratáló nélkül nem használtam, erről nem tudok írni. A MATIS réponse puerté mattító-tisztító gél-krémmel (hamarosan erről is írok!) együtt használva egész nap matt és hidratált marad a bőröm. Eddig az árán kívűl teljesen elégedett vagyok vele (a 15000-es határtól csak pár száz forint választja el!), nálam megelőzte koreai, bio és egyéb BB krémeket. Ha hosszú távon is beválik megkapja a +1 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Biotin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak