Matrix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cucika, Módosítva: 2012. május 18.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolás

Erejét vesztett, erősen igénybevett hajra

viki1993

2014. augusztus 15.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, a durva tapintású, göndörödésre hajlamos hajammal csodát művelt. A használata után a hajam sokkal selymesebb és tömörebb lett. A fodrászom ajánlotta nekem is, nem csalódtam ebben a termékben. Újra vevős, a nagy kiszerelés megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

sssaci

2013. február 13.

Ez a sampon és balzsam kombináció maga csoda! Durván roncsolt a hajam (szőkített, festett, vasalt), így a fodrászom ajánlotta, hogy próbáljam ki, hát nem csalódtam! :) Viszont elég drágán tudtam tőle venni a kisebb kiszerelést, viszont online drogériákban a nagy kiszerelés nagyon jó áron van! Egyetlen ami nekem nem tetszik annyira, az az illata, de az is teljesen rendben van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 13.

mili

2012. december 28.

A fodrászom mindig ezt használja a hajamon. Első alkalommal még nagyon tartottam tőle, mert eddig nem sok balzsam volt jó a hajamra, de ez meglepően jól teljesített. 5 napig nem is zsírosodott a hajam tőle, és puha tapintású lett, és kifésülés is ment könnyen. Már 5-ször volt alkalmam így kipróbálni, ugyanis 3 havonta járok fodrászhoz. Otthon használatra még tervezem egyenlőre a beszerzését, de ki tudja mit hoz majd a jövő. 5* természetesen jár neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 28.

Cucika

2012. május 21.

Az én hajammal csodát művelt - a sampon párjával egyetemben! Imádom, hogy olyan selymes és fini illatú lesz tőle a hajam. Simán megéri az árát, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1