Matrix

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   10 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. július 30.

Kiszerelés:   10 x 6 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hajhullás elleni kúra

Száraz, vagy samponnal megmosott, törülközőszáraz hajra kell felvinni az applikátor segítségével, a haj gyökereire,gyengéden bemasszírozva a folyadékot a fejbőrbe. Ezután szokásos módon lehet szárítani, formázni a hajat.

Naponta egy, de legalább hetente három ampullát kell alkalmazni 6-8 héten keresztül.

PMJuci

2020. április 1.

A csomókban hulló hajamra kipróbáltam több márka aminexiles termékét (Biolage, L'Oréal, Kerastase, Vichy), hogy lássam melyik a legjobb számomra. Pozitívumai, hogy a Biolage a leginkább pénztárcabarát verzió, gyorsan szárad és nem lesz zsíros érzetű/kinézetű a haj. De!! sajnos nekem nem vált be. Úgy éreztem, hogy totál kiszárítja a fejbőrömet és iszonyatosan viszketett minden használat után. Az illatát is túl erősnek találtam, az alkohol mellett az illatanyag is irritálhatja a bőrt, és az tovább mélyíti a problémát. Elhasználtam a 10 ampullát, de többet nem bírtam volna magamra kenni. Szóval ettől semmit nem javult a hajhullásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 1.

Mandee

2019. június 26.

Egyik kedvenc termékem ,kúraszerűen használom, minimálisan hull a hajam tőle .
Látványosan csökkenti a hajhullast , és megér minden pénzt !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Egyik kedvenc termékem ,kúraszerűen használom, minimálisan hull a hajam tőle .
Látványosan csökkenti a hajhullast , és megér minden pénzt !

fitgreta

2017. szeptember 15.

Update: Hosszabb távon a vélemányem az, hogy ha használom rendszeresen, valóban csökkenti a hajhullást! Teljesen egyértelműen. Ha abbahagytam, visszaállt a hajhullás, de csak NORMÁLIS szintre, tehát a vészes, félelmetes hajhulláson szerintem segített. Mindig van otthon, ha hirtelen elkezdődne a hullás újra, egyből tudjam kezdeni a használatát (és ne kelljen rendelésre, szállításra várni). Elég drága, de érdemes megnézni honnan veszi az ember, nagy árkülönbségek vanak! 5000 Ft körül már hozzá lehet jutni, ami hasonló termékekhez képest teljesen jó.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, mert nagyon hullik a hajam másfél hónapja és már lassan komolyan aggódom. Használtam előtte Varga cseppeket, Stella hajerősítő cseppeket és ProCapil hajsprayt, ezek ugyan erősítették a hajam, de a hullás nem állt meg (pedig minden nap kentem rendesen).
Ezt mióta megvan minden nap hazsnálom és már kevesebb hajam hullik, ami nagyon jó hír! (eddig 6 nap telt el, de nekem messze nem fogy olyan iramban, mint a dobozon a leírás - egy alkalom egy ampulla - nekem egy ampulla 2-3 napra elég). További pozitívum, hogy nem (vagy alig, de inkább nem) zsírosítja a hajam, pedig az összes előző termék nagyon is ezt tette! Ezért ezt sokkal jobban szeretem használni, illetve nagyon jól lehet adagolni is, ami szintén nehézkes némely más terméknél. Tehát eddig 5*, de azért hosszabb távon tudok pontosabbat írni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.