Matrix

Ár:   2880 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mdbeata, Módosítva: 2021. március 11.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A Mega Sleek kondícionáló  shea vajjal segít kordában tartani a rakoncátlan tincseket és meggátolja a szöszösödést, nedves közegben is, a lenyűgözően sima frizuráért.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bellz95

2021. március 25.

Samponjával együtt használom. Nagyon sokat vártam tőle, de végül nem estem hasra a hatásától. Nekem semmi különöset nem tett, bár hál istennek jó egészségnek örvend a hajam. Az illata nem tartós, engem zsírosít, viszont jól tisztít. De bízom a Matrixban, ha ez elfogy tovább fogok kísérletezni egy másik termékcsaláddal. :)

Update:
3 hónap használat után jöttem felpontozni. A valaha volt legjobb samponom és balzsamom, nagyon szép a hajam tőle. Igazán akkor jöttem rá, hogy milyen jó kis termék, amikor mással mostam hajat. Ki fogok próbálni mást is, de ezzel belopta magáta a Matrix a szívembe. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Update:

Chrissy

2021. március 11.

Ez lett a kedvenc balzsamom. Hosszú, vékonyszálú, szőkére festett hajam van. Kondicionáló nélkül csomósodik és száraz, ezért minden hajmosás után használok rá utóápolókat, hogy egészséges és szép maradjon a hajam. Viszont ilyen hosszra ipari mennyiség kell a bolti balzsamokból, nekem a 250-300ml-es kencék semmire nem elegek, ezért eddig a nagy Kallos kilós pakolásokat vettem, viszont kevesek voltak önmagukban és kellett melléjük ápoló spray meg öblítést nem igénylő ápolók is, így a bőrápolási rutinom mellett a hajápolási is többlépcsős lett. Idő híján ezt heti 2-3 alkalommal végigcsinálni macera, ezért kerestem jobb megoldást. Literes nagy kiszerelésben rendeltem meg ezt baráti ajánlásra és nagyon elégedett vagyok vele. Sűrű, nem kell belőle sok, nem kell sokáig fent hagyni a kívánt eredmény eléréséhez, az ára sem magas, tekintve, hogy meddig lesz elég. Az illata elég parfümös, de nem marad meg, nem zavaró. A hatása szuper, a hajam fényes, egészséges, puha lesz tőle és ahogy ígéri, sima is. Amit külön kiemelnék, hogy mindig hozza a hatását. Sok balzsamnál volt olyan,hogy 1xszuper volt, aztán utána többet nem hozta ezt a szintet, vagy egyszer működött, egyszer meg nem felváltva, vagy csak egy bizonyos samponnal volt jó partner. Itt ilyen nincs, ez mindig ugyanolyan jó, nem függ a menstruáció ciklusomtól vagy a Hold állásától. 😄
Annyira sűrű, hogy kinyomni is erővel kell, de harnadannyit használok belőle, mint a Kallosból.
Nálam kenterbe verte Kevin Murphy-t is. ☝
Szeretem, újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Nálam kenterbe verte Kevin Murphy-t is. ☝
Szeretem, újra fogom venni!

zsofi207

2020. június 3.

Nálam a Matrixos hajápolók közül ez vált be a legjobban. Zöld illata van számomra és ez a sima balzsam is 10percig hajban hagyva brutál bepuhította a hajam. Ár-érték arányban nagyon megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 3.

mdbeata

2018. március 25.

Fodrászom ajánlotta a hihetetlenül száraz hajamra.Azota csak ezt használom,próbáltam lecserélni de nem ment és nem is bánom mert az én hajammal csodásan működik . Imadom ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

silawolf

2017. december 7.

A fodrászomtól vettem, imádom. Olyan a hajam, azóta, mint mikor a fodrásztól jövök. Szép sima és fényes hajat varázsol, kellemes az illata is. Összetételben a paraben-nek nem örülök, próbálom kerülni, de ennél a terméknél kivételt teszek, mert nagyon szép tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Antioxidánsok: BHT