Max Factor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Egyedülálló, az egyéni bőrszínhez alkalmazkodó részecskéket tartalmaz. Ezek a különleges részecskék alkalmazkodnak a bőrszínhez, felveszik és visszaadják a bőr egyéni színárnyalatait. Így amikor a Colour Adaptot alkalmazzuk, nemcsak maga a színező részecskék által adott szín látható, hanem visszaadja a bőr saját színeinek variációit. Az eredmény pedig hibátlan fedés, amely tökéletesen illeszkedik az Ön bőrének egyéni árnyalataihoz.

kriszta214

2019. október 13.

Nagyon szeretem ezt az alapozót (én a 70 - natural árnyalatot használom), számomra tökéletes, pont annyira mattít, amennyire kell, nem ül bele a pórusaimba, tényleg "belesimul" a bőrbe, és olyan kellemes az állaga, hogy öröm eldolgozni. Mintha selymet simogatnék a bőrömbe! :) A pumpás kiszerelés szuper, könnyen kezelhető, és mivel műanyag (könnyű és nem kell félni sem, hogy eltöröm) szívesen hordom utazó-alapozónak. Sajnálattal olvasom, hogy már nem lehet kapni... Én sem láttam a polcokon, vajon tényleg megszűnt? (Esetleg van utódja, tudja valaki?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 13.

Akara

2019. január 23.

A 40-es árnyalat végre elég világos volt nekem, és marha szépen tudtam vele alapozni, és elég tartós is volt. Nem okozott semmi bőrproblémát. Nagyon meg voltam vele elégedve. Viszont sehol nem találom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

csenkigabi

2019. január 11.

Nagyon sokáig ezt használtam, vagy 6 évig. Ez volt az első alapozóm, még anyukám vett magának egyet meg nekem is így utána nem is próbáltam másikat, úgy gondoltam ő biztos tudja, hogy ez a jó:D. Akkor úgy megvoltam vele elégedve, de sose éreztem a wow hatást, nem tudtam mit kell várni egy alapozótól. Mostmár tudom, hogy nekem túl matt volt, furán beleült a pórusokba, kicsit maszkos hatással. Szóval azóta már rengeteg alapozót kipróbáltam és bizony a lista legalján áll ez a termék, sosem venném már újra. L'oreal true match vagy Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó 100x jobbak..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

Ivy96

2018. április 17.

Több, mint hét évig használtam ezt az alapozót 15 éves korom óta.Előfordult, hogy néhányszor másmilyet vettem, de azokat maximum egyszer tudtam használni, mert egyátalán nem váltak be ehhez képest. Nagyon sajnálom, hogy már kb. semelyik drogériában nem lehet ezt kapni.
Nagyon szépen fed, a világos bőrömhöz tökéletes a 40-es árnyalat. Ha kicsit izzadsz alatta, akkor sem folyik le :) csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

ravasz

2018. április 3.

Valóban kellemes, könnyű alapozónak mondható. Fedésével nekem akadtak problémák, de egy jó korrektorral minden megoldható. Hatása természetes, nem olajosodik tőle a bőröm. A nyomós kiszerelés praktikus, de az alapozó állaga elég híg. 4★

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

AAAdrienne93

2018. március 24.

Normál bőrre szerintem kiváló termék, évek óta ezt használom! A mattító hatását imádom. Apró hibák elfedésére nekem tökéletesen megfelelt, ám én leginkább arra használom, hogy szép, egyenletes legyen tőle az arcom. A pirosítót is szépen lehet felvinni rá. Természetes hatású és kis nyomás is elegendő belőle egy alkalommal, így relatíve sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

sziluetta

2017. október 17.

Nekem úgy ajánlották, hogy kezdő alapozónak, zsíros bőrre, nem túl erős fedésű. No, ezt a leírást azóta se találtam sehol róla, de nekem pont így működik, ezért újravettem, most hogy kifogyóba van. Imádom az illatát, kiskorom óta van egy illat ami számomra csak púderillat, és ez a termék pont ezt hozza. Első ránézésre kicsit mű hatást kelt, de pár perc várakozás után szépen igazodik a bőrhöz. Nekem gyorsan átfényesedik, nagyon zsíros a bőröm, de kétlem, hogy ez az alapozó hibája lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Lizinka

2017. október 13.

Vegyes bőrtípusra nem ajánlom, nagyon hamar kifénylik. Egy idő után beül az apró ráncokba (pedig nem használom több rétegben, vastagon) A fedése jónak mondható, de nem valami természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

fannikacs

2017. szeptember 13.

Kuponnal vásároltam, így annyira nem bánom, hogy megvettem, viszont túlságosan nehéz alapozónak találom. Nem vásátrolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

martabalazs95

2017. szeptember 9.

5* csillag. Nagyon száraz bőröm van, és kivétel nélkül minden alapozó amit próbáltam 3-4 óra után borzasztóan nézett ki az arcomon (dior forever, lancome, és az összes "nagy márka"). Imádom ezt az alapozót, mert egy kis púderrel mindig tökéletesen néz ki az arcomon (ez az egyetlen alapozó, aminél púdert is tudok használni), és mikor este leveszem 12 óra után, még mindig alapozós lesz a sminktörcsi. :) Ja,és marcipán illata van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.