Max Factor

Ár:   3049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2016. június 24.

Lelőhely:   Müller, DM

A CC (Color Correction) krém rendelkezik a BB krémek minden előnyével, de ezen felül fedése olyan, akár egy alapozóé.

Olyan hölgyeknek kínál megoldást, akik egy mindent egyesítő „all-in-one” terméket keresnek: ami táplál, ápol és fed, egyetlen egyszerű lépésben.

Ez a több funkciós termék korrigálja a bőr esetleges színhibáit, természetes, ápolt, hibátlan arcbőrt kölcsönözve használójának.

Glicerin tartalmának köszönhetően a bőr kellően hidratálttá, puhává és simává válik, bőrápoló összetevői pedig ragyogóvá varázsolják az arcot.
Ezeken felül még 10-es fényvédő faktorral is rendelkezik.

Formulájának köszönhetően nagyon könnyed viselet. Olajmentes, így nem tömíti el a pórusokat.

arcoiris

2019. május 10.

Az első BB krémem volt / van. Azért szomorú hogy megszűnt már, pedig megkedveltem. Mivel csak alkalmakra kenek fel a bőrömre fedéssel bíró krémeket, úgyhogy lassan fogy. Pár óra múlva- bár nem zsíros a bőröm- azért átfányesedik. Mindig teszek alá hidratálót és tudom hogy ez nem egy alapozó, nem kell olyan fedéssel bírnia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

emerilda

2018. november 15.

Nagyon szeretem. Nem pattanásosít, pont annyira fed hogy eltakarja a miteszereket, többet nem is szeretnék, így nagyon szép természetes hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

hoberboglarka

2018. november 14.

A tökéletes alapozó számomra, azóta sem találtam a piacon ehhez foghatót. Gyönyörű babahatást eredményezett, hiányzik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

palvivien0320

2018. július 14.

Betévedtem a Rossmanba és ott találtam leárazva 1500 forintra (egyébként Maybellinet szerettem volna venni mert nekem a Fit me a kedvenc, de ennyiért megéri kipróbálni!)
Kiváncsi vagyok! :) Ha sajnos bevonták, akkor remélem nem fog bejönni! :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 14.

Kiváncsi vagyok! :) Ha sajnos bevonták, akkor remélem nem fog bejönni! :P

Anett0721

2018. július 2.

Szívem szerint megsiratnám! Nem is tudom hány tubust fogyasztottam el az évek során, majdnem az összes árnyalatát, évszaktól függően. Fantasztikus termék!
- könnyű eldolgozni
- kellemes az illata és szolid
- csodásan fed
- tartós
- nem fénylik át
- nem kell belőle sok
- az árnyalatai rendben vannak

Ma valami határtalan szerencse folytán találtam a Rossmann akciós kosarában egy 85 - bronze árnyalatot, amit a mostani bőrszínemhez tökéletesen passzol. Alapozóból ELDW és MAC, de ha CC akkor ő volt a királynő! (a Bourjois CC-je is szuper amúgy, arra váltottam le őt anno, de most nagy a boldogság hogy találtam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

- könnyű eldolgozni
- nem kell belőle sok
- az árnyalatai rendben vannak

annama

2018. június 12.

Tegnap vettem, véletlen szimpátia alapján, a leárazott termékek közt találtam a rossmannban. Csodáltam is, hogy a sminkes pultban már nincs belőle, és most olvasom, hogy nem gyártják, pedig épp arról akartam írni, mennyire jó, meglepően jó. Egész nyáron ezt fogom használni, megspórolt nekem egy drága Chanel Vitalumière Aqua Fluide-ot, amit nyárra szántam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 12.

Narbeleth

2018. január 31.

Sajnálom, hogy kivonták a forgalomból, ez volt az első CC krémem. Nem mertem alapozót venni, és ez remek alternatívának bizonyult. Remélem előrukkolnak valami hasonlóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Kisa

2017. november 30.

Sziasztok!
Valaki talált már esetleg helyette egy másik terméket, ami hasonlóan szuper, mint ez a cc krém?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Sziasztok!

borbelyfruzsi

Korcsoport: < 18
2017. október 30.

Ajj, legeslegkedvencebb CC-krémem, és már nem lehet kapni... nagyon szerettem a textúráját, a fedését, az illatát, a hidratáltságát, mindenét, miután az első tubus kifogyott, pont akkor vonták ki... :( komolyan mondom valami kampányt fogok indítani, hogy újra gyártsák...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 30.

Arianrod

2017. október 5.

Kedves Dogcathorsecow és EviKicsi! Tudnátok segíteni, a neten hol tudom megvásárolni ezt a CC krémet? Én is imádtam, rendszeresen használtam, mert szépen fedett, nem ült meg a ráncokban, szóval kiváló termék volt, nem értem, miért szüntették meg a gyártását. Sajnos hiába keresem, sehol nem kapható, itt az egyik eladótól augusztus óta meg akarom venni, le is foglaltam, de semmire nem reagál, azaz egyszer írt, hogy még megvan, azóta elérhetetlen...
a többiek csak személyesen adnák át Budapesten, én onnan nagyon messze élek. A webáruházakban sem találom, a parfum.hu-n sem.
Nekem a 60-as árnyalat kellene. Előre is nagyon köszönöm, ha tudtok tanácsot adni, hol keressem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.