Max Factor

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aukszflora, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakbalzsam, mely lefedi a színek intenzitásának teljes skáláját a finom fénytől egészen az extra színekig. A rétegről rétegre épülő színváltásnak köszönhetően, ha akarod egy nappali ajakbalzsam, ha több rétegben viszed fel, akkor pedig erős rúzs!

Rita05

2019. november 15.

Szép a színe, valóban van hidratáló hatása. Ami miatt levonok, az a felvitele. Nekem valahogy mindig be akar ülni a redők közé. Talán túl zsíros. Meglepetten olvastam, hogy valakik gyümölcsös illatúnak mondják, én nem szeretem a szagát.
Összességében nem rossz, tükör nélkül is gyorsan fel lehet vinni, valóban lehet építeni, de szerintem teljes áron nem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Enc

2018. október 26.

Korall árnyalatban vettem meg. Ajakbalzsamnak tökéletes, hogy ha szeretnék egy kis színt is az ajkaimra. A “több rétegben erős rúzs” kifejezés túlzás, hatalmas öngól a márkától. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

googles

2018. október 6.

Ha annyit mondok, hogy nem tudom, már kidobtam-e ezt a kis rúzsutánzat ajakápolót, vagy még megvan, avval elárultam, hogy nem nyűgözött le. De ez lehet, hogy csak az én hibám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

NitaNitaa

2018. augusztus 19.

Pink árnyalatban vásároltam meg. Nekem bejött, bár a tartósságán lehetne még javítani, így levonok egy csillagot. Szépen fed, szép a színe és valamelyest hidratál is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

senskin

2018. július 19.

Véletlen esett rá a választásom, ápoló hatású ajakápolót kerestem, külön örültem, hogy van kis színe is. A charming coral nagyon tetszett, így megvettem.
Szóval, ez a több rétegben vigyük fel és erős rúzs, ez nem jó szlogen, ezt nem fogadom el. Nem kell tonnaszámra kenegetni, felesleges, ez csak szájbalzsam. Sokáig kitart, ha egyszer kétszer átkenem. Ez nem rúzs, hozzáteszem még egyszer, nem használhato jol rúzsként. Képtelenség. Aki szeretne ajkat ápolni, egy kis enyhe színnel, annak jó választás...:) Az illata nem igazán jön be. Vettem még egy pirosat is, kár volt. Tul sok ez ajakápolonak, rúzsnak rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

krekuci

2018. június 7.

Clinique Chubby Stick 'Heaping Hazelnut' árnyalatának olcsóbb alternatíváját kerestem, és azt hiszem megtaláltam! A 40-es 'Exquisite Caramel' árnyalat majdnem tökéletes hasonmás! Kellemes viselet, valóban ápol, nagyon jó vétel volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Ladybrown

2018. május 27.

Két árnyalatban volt meg, egy korall színű és egy piros. A teszternek nagyon kellemes, gyümölcsös illata volt, a színek is nagyon tetszettek a kézfejemen. Először a korallt vettem meg tavaly az őszi kuponnapokon, nagyon figyeltem rá, hogy bontatlan legyen. A színe szerintem mesés egy dolgos hétköznapra, azonban ahogy felkentem, megcsapott az abszolút nem gyümölcsös szaga, majd az a keserű íz... borzalmas... kidobtam, azt gondoltam, biztos mellényúltam és már meg van romolva. A tavaszi kuponnapokon újra próbálkoztam, ezúttal a pirossal. Teszter szép színű a kézfejemen és gyümölcs illatú, otthon a bontatlan, frissen kinyitott termék ugyanúgy büdös, keserű. Roppant csalódott vagyok, nem tudom, hogy "csak" a drogériában nem figyelnek rá, mióta áll ott a termék, vagy a raktárban áll tovább (nem tudni, milyen körülmények között), mint kellene, de mivel nem egy helyen vásároltam, nem is agyalok ezen tovább, nekem ez elfogadhatatlan bármilyen terméknél....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

KaradyAnn

2018. május 17.

Nézegettem egy darabig, mígnem egy "dühvásárlásom" alkalmával megvettem féláron, a Luscious Red árnyalatot. Nem bántam meg! Először kipróbáltam otthon és több rétegben kentem fel. Nagyon szépen fedett, intenzív színe lett. Aztán mikor elindultam otthonról már csak egy rétegben tettem fel.
Két óra múlva mikor hazaértem -mire az ajakbalzsamnak nyomát sem éreztem a számon - a tükörben észrevettem, hogy egy kellemes, egészséges pirosas színt adott az ajkamnak. Nagyon tetszik!

Gyümölcsös illata van, dizájnos a csomagolása is és ápolja is a számat. Ez egy jó vétel volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

blondie95

2018. április 12.

Uuuu de szupi kis termek, nagyon jol apol, szint is ad, nekem a vilagos rozsaszin van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Csutak

2018. március 20.

Jól ápol és szép színt ad az ajkaknak, szerintem. Két árnyalatot használok belőle és hiába látszanak erősnek, egyáltalán nem lesznek azok, rétegzés után sem. Amit annyira nem is bánok. :) El fogom őket használni és ha tudok, a Glamour napokon is szerzek be belőlük.
UPDATE: WOW!!! Ma ügyintézni mentem és a Voluptous Pink árnyalatot használtam, kettő, azaz 2 rétegben. Mikor a buszra várva megnéztem reggel a számat, olyan gyönyörű, erős pink színe volt...és ez még akkor is megmaradt, amikor maga a balzsam már régen nem volt a számon. :D Ez durva, de imádom! Kell még több árnyalat!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Lanolin Oil, Lanolin, Petrolatum, Oleyl Alcohol, Ethylhexyl Hydroxystearate, Cetyl Acetate, Paraffin, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Acetylated Lanolin Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Oleyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Acetylated Lanolin Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 27 / CI 45410, CI 77499, CI 77491, CI 42090
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, BHT

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színezék. Piros.