Max Factor

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: mich, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

ihavenotime4this

2016. augusztus 16.

Anno eredeti áron vettem meg, még akkor kezdtem el érdeklődni a smink iránt, de határozottan nem lett a kedvencem. Alul pigmentált, porzott, nekem is eltűnt a szemhéjamról, pedig mindig alappal használtam. Eredeti árát nagyon, de nagyon nem éri meg, de még 500 ft-ot sem adnék érte, ennél vannak sokkal jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Olanzsahlef

(!)
2016. június 15.

Elég kellemes kis szemhéjpúder, nem kell sokat felvinni belőle, így akár évekig is lehet használni. Szép, selymes színei vannak és elég tartós is 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

fashionistakitti

2015. május 16.

Nagyon régóta megvan, kevés kell belőle. Meg vagyok elégedve a tartósságával, szerintem megéri az árát. Óh..és szuperül passzol a két szín egymáshoz, imádom benne a selyem hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 16.

Ella

2015. május 16.

440 Sunset Mood van meg, leárazva vettem anno 500 Ft-ért a Rossmannban. Szép, szaténos fényű levendula és középlila színkombináció. Nem tudom, hogy ígéretéhez híven valóban nem ül-e meg a szemráncban, mert mindig alappal használom. Viszont szerintem nem túl pigmentált, nekem szinte alig látszik és mintha egy idő után eltűnne a szemhéjról. :( Eredeti áron soha nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

Kinguus004

2014. november 15.

500 Ft-ért vettem a rossmanba a leárazott sminkek között.2 féle kombinációja van meg. Az egyik a képen is látható arany-barnás árnyalata a másik pedig a csillogó fekete és szürke.A barnás árnyalatával meg vagyok elégedve.Tartós, jól pigmentált és szép színe van és könnyű vele dolgozni.Viszont a fekete-szürke kombinációra ez már nem igazán mondható el.Kevésbé pigmentált és a tartóssága sem olyan mint a barnáé.Teljes áron szerintem egyiket se venném meg mert annyit nem ér,de 500 ft-ért viszont simán megérte

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

pixybaba

2014. szeptember 19.

Van ilyen barna-rózsaszín kombinációban. A barnával meg vagyok elégedve, a rózsaszín egyszerűen nem jelenik meg, még ha nagyítóval nézem, akkor is alig látszik. Összességében viszont meg vagyok vele elégedve. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

H.Kitti

2014. május 25.

Nagyon szeretem ezt a szemhéjpúdert!Szépek a színei, tetszik, hogy kissé csillognak.Nekem a barna-halvány arany szín kombináció van meg, már elég régóta használom.Még az anyukám lepett meg vele egyszer, körülbelül 2 éve.Nagyon sokat használom, és még mindig körülbelül félig van.Emellett az összhatás is egész természetes, ami nálam megint csak plusz pont.Napközben a színek még jobban egybeivódnak, és csak még szebb lesz az egész.Nagyon klassz kis termék!
Megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 25.

Megéri!

szirmusz

2014. február 27.

A lilás és barackos-barnás árnyalat van meg, mind a kettőt nagyon szeretem. Tartósak, nap végén ugyanúgy áll a helyén, mint reggel a smink elkészítésénél. Rossmannban vettem őket kiárusításkor, dm-ben még eredeti áron vannak, amit én kicsit irreálisnak tartok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

csombi817

2013. december 9.

Nekem fekete-ezüstös csillogós kombináció van, még ismerkedünk, nem tűnik rossznak, de nagyon jónak sem, eddig egyszer festettem ki magam vele, adok neki egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Mozart

2013. november 30.

Nekem alap nélkül szinte semmi sem látszik. Viszont nagyon tetszik, hogy visszafogott, egyszerűen szép. A Rossmannba most 499 Ft :) Ennyiért megéri, bár a Max Factortól többet vártam, teljes áron biztosan nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 30.

Antioxidánsok: BHT

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.