Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder, melynek segítségével egész nap matt marad az arcbőr.

9 árnyalatban kapható

Ár: 1700 , Eladó: christine93
Állapot: Új, Helyszín: Tatabánya , fizetés: Utalással, postázom is ha kell (foxpost is) de akkor az plusz költség
Juditvali

2020. január 21.

Másodszor vettem, szeretem az illatát, igazi púder illatú. Egy hydro alapozón is jól teszi a dolgát, bár nekem a nap közepére csillog az arcom, igazítani kell. Sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

rikam

2020. január 4.

Rettenetesen szaritotta a boromet. Megnezve az osszetevoket soha tobbet nem kennem az arcomra. Borzaszto erosen parfumozott, messzirol erzodik az Illata, ezert (es a rossz osszetevok miatt) erzekeny borueknek semmikepp nem ajanlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

melita93

2019. december 17.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Egész nap tart, nem fénylik át. Tökéletes hatás. Az illata is szuper, igazi púder illat. Lassan 1 éve használom szinte minden nap és még mindig van bőven benne. Ennyi pénzért ajándék! Nem fogom lecserélni egyhamar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Asztraia

2019. december 12.

Imádom ezt a púdert, évek óta ezt használom!
Nagyon szeretem az illatát és hogy nagyon jól lehet vele dolgozni, kiadós púder, sokáig elég.
Én csak hidratáló krémre viszem fel (nem nagyon szeretem az alapozókat), de nem kell belőle sok, és tényleg megállja a helyét egész nap.
Kombinált / zsíros bőrrel rendelkezőknek kifejezetten ajánlom, mivel nagyon szép matt arcot lehet vele varázsolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Imádom ezt a púdert, évek óta ezt használom!

lillaszaszz

2019. december 9.

Imádom ! Már vagy 9X újra vásároltam. Szuper púder. Egész nap fent marad. Nem fénylik át rajta a bőröm, ami nálam probléma volt ezelőtt. Tökeletes finise van. Csak ajánlani tudom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

floralbird

2019. december 7.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Bourjois CC krémmel szoktam használni, de mivel tényleg nagyon jól fedő púder, egy vékony réteg bőven elég belőle a CC krémre, különben poros hatása lesz. Hidratálókrémre már jöhet több, nagyon szépen fed akkor is. Tartós és nagyon jó illata is van, tényleg igazi púderillat. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

DittiH

2019. november 21.

Nagyon szép állaga van, és rendkívül kiadós. 2 éve használom, télen bronzosítónak, nyáron púdernek a világos bőrömre a Transluscent árnyalatot, ami azért valljuk be, nem igazan áttetsző, de ettől függetlenül elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

makeupqueen1

2019. november 13.

Komolyan mondom, hogy egy csoda! Szerintem eleg sok ideig nem fogom lecserélni. En a 13-as árnyalatot vettem meg, mert olivas bőröm van, es eddig semmit nem talaltam ra ami nem rózsaszínes árnyalatú, es nem tul vilagos. Nagyon szeles a szinpaletta.
Nyilvan ennek is vannak hibái, azert nap vegere atfenylik az arcom, DE nem kopik le foltokban, hanem szep egyseges marad egesz nap. Tökéletesen fed, nekem BB illetve CC krémmel (+primer nyilvan) lett kompatibilis.
Nagyon-Nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Nagyon-Nagyon elégedett vagyok vele!

Bolyka

2019. november 5.

Én nem tudom miert, de minden hasznalat után egy filmreteg alakul ki és nem jön le semmi róla. Minden egyes alkalommal celluxxal vagy kaparással kell felszedni hogy használni tudjam. Más pudernal nem volt ilyen gond, csak egy csomó idő után. Így szerintem nem kifizetődő, mert egy hónap alatt odavan. Ennek ellenére szépen fed, és az illatát nagyon szeretem, lehet valakinek sok de nekem nagyon jó. Három csillagot kap, mert hamar fogy a kapargatás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Andiszotak

2019. november 5.

Glamour napokon vettem, szerintem nagyon jól fedő púder 😊 csak óvatosan , vékonyan kell feltenni mert nagyon matt,poros hatása lesz az arcnak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 5.

Hidratálók: Lanolin

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.