Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder, melynek segítségével egész nap matt marad az arcbőr.

9 árnyalatban kapható

Ár: 1500 , Eladó: szöszmösz
Állapot: Új, fóliás, Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: 1500 Ft , Eladó: andi990
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel
kingag

2019. április 17.

Legalább 3-4 éve őt használom, nagyon megbízható, kategóriájában talán a legjobb púder. Nem tűnik el, nem fényesedik át egy hosszú nap után sem az egyébként zsírosodásra hajlamos homlokomon. Azt azonban meg kell jegyeznem az 5 csillagtól függetlenül, hogy könnyen "cakey" hatást lehet vele elérni, de ezt könnyedén ki lehet küszöbölni bármilyen sima arcpermettel. :) (én Mario Badescu rózsavízes permetet fújok az arcomra miután a púdert felraktam, és sokat lágyít a néha durva fedésén)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Vicuska1987

2019. április 17.

Könnyed kis púder. Természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Könnyed kis púder. Természetes hatást lehet vele elérni.

Kitts

2019. április 14.

Hogy én eddig róla miért nem tudtam...?! A legcsodálatosabb drogériás szerzeményem az utóbbi időkben. Eszméletlenül szépen egységesít, nem szárít, nem ül be a ráncokba, nem sárgul, nem mű, nem világít fehéren ééés hihetetlenül tartós (a 8 órát simán kibírja rásegítés és átfénylés nélkül). Az illata a hab a tortán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

AnnieWalker

2019. április 10.

Jó kis púder,nagyon finom szemcsés,alig érezhető, a fedése is jó,nem szárít,csak a megfelelő árnyalatot nehéz eltalálni,nekem a legvilágosabb túl világos,az egyel sötétebb túl sötét,a kettő között kellene valahol egy ányalat. A csomagolással vannak problémáim,nagyon lejár a teteje,és hamar kopik a fedele,ki is szóródott a táskámba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

pankalany

2019. március 26.

Leggyakrabban csak BB-krémet használok és nem alapozok, e mellé választottam átlátszó árnyalatát a T-vonal mattítására és mint ilyen, teszi a dolgát, nem tudok (nem is akarok) róla rosszat mondani de nem ő életem púdere. Ha elfogy valószínűleg kipróbálok majd valami mást. A csomagolása miatt is vonnék le egy fél pontot, nem zár szépen a teteje, mindig attól félek leesik, szétszórom, stb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Verdure

2019. március 18.

Nem hiszem el, hogy ennyi év alapozó- és púderhajtóvadászat alatt nem sikerült belefutnom, pedig nem is drága. Itt olvastam róla véletlenül, és miután megvettem, rögtön felsóhajtottam, milyen jó lett volna ismerni már tíz éve... Naszóval. Problémás és kicsit heges is a bőröm, nem vészes, de azért látszik persze. Fénylik is, meg ami kell. A púder tökjól fed, elég tartós, kicsit krémes állagú, ezért nem gyűlik össze a ráncokban, simán “csak” átfényesedik egy idő után - de ez normális, kiegészítő termékekkel késleltethető, de előb-utóbb a zsíros bőr utat tör ugye. Kicsit egzaktabban: nekem elég 2-3x megigazítani egy teljes nap alatt. (Más cuccokal lehetne óránként elölről kezdeni - a zsíros bőrűek most legörbülő szájjal bólogatnak...) Passzol a színe, számomra az egésznek természetes hatása van, felteszem és rögtön megszépülök :) Nem próbáltam alapozóval, mattító fényvédőre teszem, ami kicsit primer hatású is, majd egy kis pirosító. És elég is. Egy próbát szerintem megér, én most egy darabig kitartok mellette, a nyarat meg meglátjuk, az úgyis külön sztori.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

muffinka

2019. március 6.

Bár az összetevői nem szépek, nem tudok róla lemondani. Akinek nincs nagyon bőrhibája, krémezés után csak ezt használva is szép, egységes bőrt kap, hétköznapokra is ideális. Max factor alapozóval használom esti sminkhez, valahogy annyira hibátlan de mégis természetes arcbőrt eredményez és tartós. Időnként fél áron is hozzá lehet jutni, olyankor mindig veszek belőle párat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

nadalandy

2019. február 26.

Én nagyon szeretem, bár felváltva használom más termékekkel. Viszont a csomagolását utálom, mert karcosodik és olyan csúnya lesz egy félév után. De maga a termék tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

messin

2019. február 10.

Kb 20 éve használom kisebb-nagyobb megszakításokkal,mert néha elcsábulok egy szebbre, aztán jövök is vissza.
Annyira jól fed, nem ül bele a ráncokba, tökéletesen elég hidratáló fölé tenni, nem is kell alapozó!
Imádom az illatát is, nekem luxus érzés pedig nyilván ez nem egy luxustermék.

De annyira jó lenne ha lenne tükrös kiszerelésben és nem kellene külön bénázni egy sminktükörrel! Mindettől függetlenül 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 10.

Imádom az illatát is, nekem luxus érzés pedig nyilván ez nem egy luxustermék.

LiiL

2019. január 17.

Korrekt termék a drogériás felhozatalból. Inkább télen használom alapozóra mattítani. Az egy csillag levonás a csomagolás bűne, a műanyag fedél elég könnyen törik, szerencsére a púder nem követki a példáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Hidratálók: Lanolin

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.