Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder, melynek segítségével egész nap matt marad az arcbőr.

9 árnyalatban kapható

Ár: 1499 , Eladó: lillaiva
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost
Ár: 1000 , Eladó: 19zsofia90
Állapot: 1-szer próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

legallybrunette

2021. április 23.

Olyan jó kis nosztalgia utazás: az illata, az egész megjelenése, a nem túl praktikus kiszerelés, imádom. A Translucentnek van színe, óvatosan kezelje akinek nagyon világos a bőre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 23.

Cirmos20

2021. április 15.

Nagyon szeretem. Mattit, egesz nap tart. Nem hasznalok mar alapozot, csak ot. Tobbszor is ujravettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Csiperke119

2021. április 12.

Nagyon jó kis termék, de sajnos nem nekem való a száraz bőrömnek, még szárazabbnak tűnik tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

dbeata

2021. március 31.

Biztos nektek is van olyan termék, amiről rögtön anya jut eszetekbe. Na, nekem ez az a termék (meg a Charlie parfüm). Még gyerekkoromban láttam először, anyukám ezt a púdert használta, alapozót sosem. Jéé, különben én is csak púdert használok, és alapozót nem. Sokáig azt hittem, csak ez az egyféle púder létezik a világon és nagyon varázslatosnak tartottam a csomagolását, meg az egész terméket. Érdekes, hogy a szocializmusban is lehetett kapni itthon. Azt is hittem, hogy ezt azért teszi magára, hogy barnábbnak tűnjön az arca (szerintem csak túl sötét árnyalatot választott). Asszem tükör nincs benne. Vicces és szomorkás is egyben ezekre visszaemlékezni. Egy időben különben én is használtam, de aztán kinyílt a világ és más termékekkel is megismerkedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 31.

Reni666

2021. március 13.

Nagyon tetszik ,nagyon jol eldolgozható .
Tartós és viszonylag olcsó is.
szépen egységesiti a bőrt.
kellemes az illata .
Tényleg szuper termék .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

Nagyon tetszik ,nagyon jol eldolgozható .
Tartós és viszonylag olcsó is.
szépen egységesiti a bőrt.
kellemes az illata .
Tényleg szuper termék .

cukimilla

2021. március 12.

Csodálatos termék! Hamvas arcbőrt varázsol, és még az illata is fantasztikus! Ez az a cucc, ami mindig a táskámban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

kicsispenot

2021. február 25.

Tökéletes a színe, sokáig elég és tartós is. Az illatától mindig egy régi filmben érzem magam. Nem vagyok nagy púderes, de ezt élvezem használni. Notinon nagyon jó árban van:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 25.

adriana2541

2021. február 18.

Éltem első púderja volt, körülbelül 20 éve használom. Többször le akartam cserélni, nem akartam leragadni nála. Kipróbáltam több, hasonló árkategóriás/ drágább terméket, de csak pénzkidobás volt, mindig visszatértem hozzá. Egy időben nehezen választottam a színek közül, de nemrég megújult (ugyanolyan csomagolásban, de Pastell Compact néven fut), és a pastell 1 tökéletesen passzol a bőröm színéhez. Nem használok alapozót, önmagában használom a hidratáló krém és a fényvédő mattítására. Komolyabb bőrhibám nincs, de a pigmentfoltjaimra ad egy kis fedést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

postareb

2021. január 26.

Brutál jó áron, mindössze 1315.- forintért jutottam hozzá. A "Truly fair" árnyalatot választottam, amely tökéletesen passzol a bőrömhöz. Szerintem nagyon kellemes az illata és számomra tartós egésznap (pedig fényvédőt használok előtte). Egyelőre úgy gondolom, hogy újra fogom vásárolni, ha elfogy.

UPDATE: mindenképpen újra fogom vásárolni. Egyszerűen szuper ez a termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

UPDATE: mindenképpen újra fogom vásárolni. Egyszerűen szuper ez a termék!

Ftunde900111

2021. január 23.

Már csak színezetlen púdert használok, nem tudom miért:P de amíg púdereztem ez többször újravevős volt és szerettem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Hidratálók: Lanolin

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.