Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2022. március 28.

Lelőhely:   Müller, DM

• egységesíti az arcbőr színárnyalatait
  • nem szárít
  • üde megjelenést kölcsönöz
  • bársonyos hatást ad az arcbőrnek
  • az arcbőr kiszárítása nélkül szívja magába a felesleges bőrfaggyút

11 árnyalatban kapható

Isabell

2022. április 25.

Drogériás viszonylatban az egyik legjobb szerintem. Az ára is baráti, főleg Glamour/Joy napokon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

kkami211203

2022. április 8.

Az eddigi legjobb púderem, bár időközönként ő is virgonckodik. Évszaktól függően összeáll az alapozóval, és önálló életet él. Mindezek ellenére nekem eddig ő a legjobb, még keresem a nagy Ő-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 8.

gmc300

2022. február 23.

A legjobb púder! Kisebb-nagyobb hegek vannak az arcomon antibiotikumos pattanás kezelés miatt, az alapozót erre soknak érzem, ezért csak púdert szoktam használni. Reggelente a hidratáló krém után szoktam használni, és egész nap tart. Egyáltalán nem látszanak a hegek az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 23.

Wacskamati

2022. február 16.

Nagyon szerettem, amig fiatal voltam. Zsiros-kombinált bőrömre több tegellyel elhasznaltam anno. Translucent arnyalat, az illatát, még most is érzem. Pár éve már száraz bőröm van, igy nem használok púdert. De nagyon szerettem, szerintem szuper termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 16.

Ennie86

2022. február 15.

Egy igazi csoda ez a púder! :) Rengeteg és rengeteg márkát kipróbáltam már a gyorsan zsírosodó bőrömre. Ideig-óráig mattított mindegyik, de sose találtam az igazit. Na de most! :) Egyszerűen 10 csillagot adnék rá. Imádom az állagát, a színét, illatát. Ebben az árkategóriában valóban dukálna hozzá egy kis tükör + szivacs, de ezek pótolhatók. Egész nap mattít és szuper jó a fedése. Csak ezt fogom ezentúl venni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 15.

KisTigris

2022. január 29.

Az átlátszó nem átlátszó. Kerestem világos rózsaszínes árnyalatot, nem találtam a dm-ben. A legvilágosabb is sőtét, csúnya a bőrömön. Gyorsan átzsirosodik a homlokom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 29.

Minnie123

2022. január 13.

Tökéletes púder, jól fed, mattít. Nincs maszk hatás, nem nehezíti el az arcbőrömet. Az ára teljesen jó. Bár nekem bőven elég Glamour naptól Glamour napig :) mert azért 50%-kal olcsóbban még inkább megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

Handy9404

2021. november 14.

Én személy szerint kifejezetten imádom. Nekem teljesen "blur-effect"-et eredményez. A korábban használt púdereim rendszerint beleültek az alapozóval együtt a mimikai ráncaimba napközben, és kis pöttyös, vagy mondhatni poros hatásúak voltak az arcomon. Ezekhez képest ez a púder teljesen elmossa az apróbb bőrhibákat, állítom, hogy tartósabbá teszi az alapozót is, és egyáltalán semmiféle mimikai ráncomba nem ült bele. Egész álló nap szép matt az arcom (a T zónában van nagyon enyhe átfényesedés 8 óra lóti-futinak köszönhetően), és nem kopik meg.
Az illata valóban elég intenzív, de őszinte leszek, én nagyon élvezem ezt a retro púder illatot. Én relatív gyorsan 'megszokom', és nem érzem tovább, nem tudom valóban elillan-e az illat, vagy csak hozzászokik az orrom, de nekem semmiképp sem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

labathante

2021. november 1.

Imádom ,szépen fed, nem változtatja a színét össze-vissza hogy utána meglepődjek amikor a felvitel után belenézek a tükörbe és szembesüljek vele hogy narancs lettem megint. Tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

GoldenCo

2021. október 10.

Már több éve használom. Szépen lehet vele fixálni a sminket, fedése pont jó és sokáig matt marad. -1 mínusz csillagot viszont azért adok mert már nem adnak hozzá szivacsot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

Hidratálók: Lanolin

Methylparaben i I ta I par 0 0

tölgyfazuzmó kivonata. Drogja (Lichen quercus) lichenol everniasav-metilészter tartalmú illóolajat, orcint és szénhidrátot tartalmaz. Klorofillmentes kivonatát szappankészítéshez, illatanyagként, illatrögzítéshez használják. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.