Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder, melynek segítségével egész nap matt marad az arcbőr.

9 árnyalatban kapható

Ár: 1500 ft , Eladó: Sztellus
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

TimyeK

2020. július 5.

A legjobb púder, amit valaha próbáltam. Nagyon selymes, babaarc hatást kelt. Szépen mattít, nagyon tartóssá teszi a sminket és isteni illata van. Nagyon olcsón ki lehet fogni akcióban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Lilium

2020. június 17.

Mattító púdert kerestem mindennapi használatra, ami tartóssá teszi a sminkemet, szép bőrt eredményez és viszonylag nagy kiszerelésben kapható. Nagyon rég vásároltam már drogériában sminket (meg mostanában bárhonnan is), de ez megfelelt minden kritériumnak, szóval nem volt kérdés, hogy ezt hozom el. Tényleg egy jó és megbízható termék, nekem nem lesz száraz hatású tőle a bőröm. A sminkem tartós lesz tőle, viszont az illata nagyon erős (és teljesen felesleges), a színválaszték pedig siralmas. A legvilágosabb árnyalat is csak a nyári színemhez közelít.. Pont ezért hiába nagy kiszerelés, télen biztosan nem fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

Fairy0124

2020. június 8.

Nagyon régen volt ilyen púderem, de a legjobb, amit valaha gyártottak! Olyan akár egy alapozó (úgy értem olyan szép az arcon), selymes, jó fedésű, illata nagyon jó... Csak jót tudok róla mondani. Mindenképp újra fogom venni, régen sokat elhasználtam belőle, aztán valamiért nem vettem, talán mert púdert sem használok túl sűrűn, és most drágának tartom csak azért, hogy néha-néha púderezzek... De akkor is a legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

patrusi

2020. június 4.

Régebben ezt a púdert használtam és emlékszem nagyon szerettem. Jól mattított. Lehet ideje lesz újra beruháznom rá, nem tudom miért merült feledésbe nálam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Bibianya

2020. május 28.

Ha sietős dolgom van gyorsan felpakolom csak úgy magába. Nekem nagyon matt látszik hogy van rajtam púder viszont nekem alapozóval már sok. Próbáltam kevesebbet de akkor is maszk hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Segna

2020. május 20.

Első púderem, kuponnal akciósan rendeltem(valószínűleg teljes áron nem vettem volna meg) és szerencsére el is találtam a megfelelő árnyalatot. Célnak megfelelő tökéletes a zsírosodásra hajlamos bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

getiimi

2020. május 15.

Eddig a legjobb púder, amit használtam. Elég sok árnyalat közül lehet választani, ezért megtaláltam a számomra megfelelőt. Nem változik meg a színe az arcomon, egész tartós, nem pereg le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

gabriella2121

2020. április 28.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és azt kell mondjam, nem bántam meg. Nagyon kevés kell belőle, így nagyon sokáig elég lesz. Az illata tényleg érdekes, de számomra nem bántó. Árban picikét húzós lehet egy púderért, de egyszer megveszed és hónapokig is simán kitart. :) Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 28.

Sisszy

2020. április 14.

Nagyon erős illata van, akit ez zavar az ne vegye meg. Engem nem zavar. Jól fed, nem zsírosodik át alatta a bőröm, nem emeli ki a szárazabb részeket. Nagyon sokáig elég, így az ár-érték aránya kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

artep81

2020. február 21.

Ódákat zengenek a rajongók, gondoltam kipróbálom. Nos, az illata finom, szeretem! De sajnos a mattító hatását rajtam nem fejti ki pedig az lenne a cél. Sajnálom, többször nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Hidratálók: Lanolin

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.