Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maxfactor, az összetevőket feltöltötte: Daniella11, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Lory

2015. április 17.

Elég jó szemhéjpúder.Matt árnyalat,tökéletes krémes állag,egyáltalán nem porol,így nem is pereg le a szemhéjról.Nap végére is,javítgatások nélkül is ugyanolyan mint mikor feltettem.Egy hibája van,hogy mindez csak az árnyalásnál a külső szemzugnál meg a szemöldökcsont alatt mondható el.Sajnos a mozgó szemhéjon nagyon beleül a redőbe:( El nem kenődik ott sem,csak a tipikus csík,az biza látszik.Nagyon kár érte,mert enélkül tökéletes szemhéjpúder lenne.Mivel sötét árnyalat van nekem,én tudom használni nem szemhéjon,hanem füstös sminkhez de levonok egy csillagot,mert ennyi pénzért,minőséginek mondott dekorkozmetikumnál ez eléggé szarvas hiba.Sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 17.

zsooofi

2014. november 22.

Nekem is a 10 Magic Nights van meg. Nagyon extrán pigmentált!!! Sötétkékes-feketés füstös hatást lehet elérni vele, vizes ecsettel+szemhéjalappal nagyon tartós és sötét sminket lehet vele elérni. Nagyon sokáig elég. Szerintem lehet nappalra is használni, ha jól elsatírozzuk és egy kis füstös szemsminket csinálunk vele. Megnézem még milyen színek vannak, azok is ilyen pigmentáltak-e :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

korcsoglili

2014. augusztus 19.

A 10-es magic nights van meg nekem. Sötétkék gyönyörű csillámokkal. Hétköznapra természetesen tabu, alkalmakkor bulikon viszont szinte kötelező. Szagolta már meg valaki? Iszonyatosan JÓ AZ ILLATA! Szeretem a cuki kis kiszerelését is. Nekem tartós és szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Kodi

2014. március 13.

A 03 Metallic Brown árnyalatot vettem meg, mert rögtön láttam, hogy nem a hagyományos 3-as nude palettákban szokásos unalmas színuniverzumban (vajszín, "hülyebronz és majdnem sötétbarna") mozog. Végre egy kicsit aranyos csillámos barna, ami nekem is jól áll! Rajtam szerencsére tartós (Artdeco alapot mondjuk szinte mindig használok, így ehhez is). Nem kiemelkedő, de jó minőségű szemhéjpúder. Az egyedi szín miatt pedig meg is adom az 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

biharianiko01

2013. november 28.

nekem ebből fehér van, de mintha átlátszó lenne némi csillámmal... drága a tudásához képest.... nálam nem az h lekopik, de még mintha fel se kentem volna :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Daniella11

2013. november 16.

Nekem a Metallic Brown árnyalat van meg, nagyon szép szín, de kb. egy órán át lehet élvezni, mert azon túl eltűnik, lekopik a szemhéjamról, és csak a ráncocskákban marad némi emlék. Csak a színe miatt kap 2 pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

vivitrius

2013. október 25.

Nem tudom most fejből az árnyalat nevét, de fehéret vásároltam, aminek van egy kicsit ezüstös beütése. Nappali vagy esti sminknek használom, attól függően mit szeretnék. Kiemeli a szememet, és mivel nem szeretem, ha túl erős, nekem belefér, hogy 8 óra strapa után "megeszi" a szemhéjam és inkább kicsit természetesnek hat :) Amúgy elsőre kicsit keveseltem a mennyiségét, de rájöttem, hogy hosszú idő lesz, mire elfogy :)

update: 01 white satin árnyalat :) és még mindig imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

update: 01 white satin árnyalat :) és még mindig imádom :)

csernusbrigi

2013. május 24.

A 09 Aqua Marine árnyalatot vásároltam meg kuponnal DM-ben. Nagyon szerettem volna ezt a mentás színt, és bíztam benne, mert az árából kiindulva nagyon jónak gondoltam. A szín tetszik, és jól pigmentált, de valahogy még sem lehet teljesen egyenletesen eloszlatni, és sajnos én is tapasztaltam, hogy beül a ráncokba. Emiatt csak 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

cecil

2013. május 10.

Én szeretem! Egy világos bézs árnyalat van meg belőle. Tetszik, hogy matt és mégis szépen fed. Sajnos kevés időm van sminkelni, pedig régen imádtam, 2,5 éves kislányom van :D . Ezzel pillanatok alatt tudok egyszerű nappali sminket készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

zalla

2013. február 7.

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz. Bár én csak árnyékolásra vettem meg, de akkor is idegesítő, hogy beül a ráncokba. Mindezt 50%-os kuponnal 750 Ft-ért...?!! Akárhogy nézem, hiába találtam egy szép, közepesen pigmentált matt barna színt, nem jártam jól.
update: Csak idegesít, ha meglátom... Hiába szép a szín, ha nem tudom használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Methicone, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid
Szilikonok: Methicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Calcium Stearate, Manganese Violet / CI 77742, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, Ultramarines, Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.