Max Factor

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Az új, 3 zónás kefének köszönhetően a legkisebb pillákat is hangsúlyossá válnak. Kókuszolajat és glicerint tartalmaz.

klauds

2020. december 5.

Ajàndékba kaptam, majd újravettem magam is. Gyönyörű, hosszú ívelt pillákat csinál, a tartósságával sem volt gond. A kefe használatát ki kell tapasztalni. Kissé drága, akcióban jobban megéri. Végül visszatértem a Maybelline Lash Sensational spirálhoz, mert annál nem jobb azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 5.

senskin

2020. november 6.

Én is majdnem kidobtam, de aztán elkezdtem vele bűvészkedni. Nagyon rossz a kefefej kialakítása. Apró kis pillákat csinál, ezerszer ki kell húzni, mire látszik valami belőle. A bunkó a végén pedig kihúzza hosszúra picit a pillákat, de nekem olyan bohócos... komolytalan az egész. Ez egy rossz kialakítás, nem jó termék. Aki jót akar magának, normális, egyszerű spirált vesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 6.

JasmineK

2020. június 24.

Az elején jobb volt, aztán jött a nagy meleg és katasztrófa...
De szerintem nagyon hamar lepereg.... Alig várod, hogy lemosd... A másik meg, hogy van egy bevált szempillaspirálom, ezek után nem kisérletezek mással...
Szerencsére féláron vettem.

Póklábakat csinál, iszonyatosan... A buzogány meg főleg, pacák lesznek....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Az elején jobb volt, aztán jött a nagy meleg és katasztrófa...
Szerencsére féláron vettem.

Póklábakat csinál, iszonyatosan... A buzogány meg főleg, pacák lesznek....

amarie84

2020. január 7.

Akkor én vagyok a kivétel... csodálatos szempillákat csinál, nem csomósodik és tart is. A kefét ki kell tapasztalni, de hamar rá lehet jönni a trükkjére. Én örülök, hogy belefutottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

hegedusreka

2019. április 8.

Sajnos mielőtt megvettem a terméket , nem néztem meg a véleményeket róla .. kellett volna. Egyszerűen borzalmas ez a spirál . A kefe részen a sörték érthetetlenül kicsik ráadásul nem az egész fej részen van , a végén pedig azt a kis “labdácskát” nem értem. Használhatatlan az egész termék, nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Gabszi

2019. január 18.

Szerencsére ajándékba kaptam ezt a terméket. Ha én vettem volna szerintem a hajam tépném, egyszerűen szörnyű. Amikor először használtam elképesztően sok festéket vitt fel a pilláimra, ami még bocsánatos bűn lenne, mert ez a legtöbb spirálnál elmondható, hogy az elején túl sok festéket visznek fel. De ez még össze is tapasztja a pilláim, pókláb pillákat csinál, a végén meg a buzogány egyenesen katasztrófa, legalábbis az én vágott szemformámhoz mindenképpen. Választhatok, hogy nem festem ki a belső szemzugban a pilláimat vagy egy pacát teszek a buzogánnyal. Kicsit jegeltem a spirált, hátha beszárad és jobb lesz, egy fokkal tényleg jobb lett de még mindig szörnyű. Ennyi pénzért pedig hatalmas pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Ramona01

2018. július 11.

Nem rossz, de nem venném újra. A keféje nekem nem jön be annyira. A kis gumó az elején sokszor túl sok festéket visz fel a szemzugomnál lévő szempillákra. Rendszeresen sikerül valahogy belenyomnom a szemembe. Más spirálokkal nincs ilyen problémám. Inkább hosszít, mint dúsít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

rekacska24

2018. január 20.

Csak párszor használtam még, mert a jelenlegi spirálom még nem fogyott ki, de első pár alkalommal tetszett amit láttam. Fura a végén az a kis gumó, nem tudom mire jó, de majd jövök update-tel, hogyan vált be. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

kervivena

2018. január 2.

Én szinte rögtön azután vettem meg, hogy árulni kezdték. Nagyon szerettem a márkát, így nagy reményeket fűztem hozzá és akkor még az egyik palettáját ajándékba is lehetett kapni, ha regisztráltunk a honlapon.
Azt hiszem a mély döbbenet, ami jellemzi a reakciómat. Annyi festék maradt a kefén, hogy mindent kifestette, csak a szempilláimat nem, szóval majdnem úgy néztem ki, mint egy panda. Amikor nagy nehezen sikerült, akkor meg csomósodott, de a kefe végén található gömb résszel egyszerűen számomra lehetetlen volt kifestenem az alsó szempilláimat.
Az árához képest tragédia minőség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Az árához képest tragédia minőség.

Buklika

2017. december 27.

Ebben a spirálban vajon tényleg nincs parabén, vagy csak nem vallja be a gyártó? Mert gyakorlatilag az összes többi testvérében van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3