Max Factor

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabi03, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Catnip

2021. augusztus 30.

Ez a spirál egyszerűen rettenetes...... Pókláb szempillákat csinál és lehetetlen leszedni. Hatalmas csalódás... A keféje borzalmas, egyáltalán nem dúsít, még kevesebbnek tűnik tőle a szempillám. Nagyon benéztem ezt a vásárlást. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

MLotti

2020. június 5.

Gyűlöletes darab. Ajándék volt, és talán az egyetlen spirál, ami eddig nálam a kukában végezte. Nekem az applikálással, valamint a végeredménnyel nem volt problémám, mivel sűrű és hosszú szempilláim vannak, így simán elfért rajta a festék amit a kefe magától felvett. Ellenben!
Az eltávolítása kínkeserves volt. Legalább 3 különböző fajtájú/állagú sminklemosó kellett, mire elkezdett leoldani, és még ezután is előfordult, hogy másnap is szedegettem a hátramaradt darabokat. A 3. próbálkozás és számtalan letört szempilla után felszabadító búcsút vettünk egymástól. - 1 csillagot adnék rá, ha lehetne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

LadySayuri

2018. január 13.

Érzékeny a szemem, emiatt sokszor könnyezek, ezért nekem csak a vízálló szempillaspirál jöhet szóba.
Van egy szokásom - mindig megszagolom a szempillaspirált mielőtt megveszem.
A vízállók 99%-ban pillanatragasztó szagúak, ami nem túl bíztató, ha arra gondolok, hogy mi lehet bennük, amit a szemre kéne kenni...
Ennek és a vízálló 2000 Calorie-nak nincs semmilyen szaga, ellenben csodálatos termék!
Valóban tartós, nem pereg, jól lehet dolgozni a spirállal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

Van egy szokásom - mindig megszagolom a szempillaspirált mielőtt megveszem.
Valóban tartós, nem pereg, jól lehet dolgozni a spirállal.

ZsokaN

2017. november 30.

Megunhatatlan. Sokkal jobb, mint a Loreál termékek és a 2000 Calorie-t is megelőzi. Tartós és nem művi, hatásos, szépen fed. Nem hullik csomókban a többivel ellentétben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Rivendell

2016. november 17.

Az első drágább szempillaspirálom volt, és teljesen új dimenziókat nyitott. :D Nagyon-nagyon szerettem, olyan pillákat varázsol mint egy királynőnek, és hihetetlenül tartós, aminek kis hátránya, hogy nem leányálom a lemosása, de van amikor erre van szükség. Csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

mujerconfused

2016. november 13.

Nekem jól működik, szaunázós-gőzfürdős wellness hétvégén abszolút hibátlanul teljesített, egy picit sem ázott le. Az igaz, hogy hatalmas bumpszli feje van, de egy kis ügyeskedéssel nagyon szép eredményt lehet vele elérni, nem tapasztotta össze a pilláimat, de azért körbe sikerült összekenni magam. Azt viszont nagyon gyorsan le kell törölni, mert ha egyszer megszáradt, még 2fázisú lemosóval is szenvedés leszedni - nekem ez az egy problémám van vele, mindennap azért nem küzdenék vele, viszont a vízállósága kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Lunalys

2016. október 14.

Egy jól bevált szempillaspirálom helyett próbáltam ki, ami szintén Max Factor. Döbenetes, hogy márkán belül ekkora különbség lehet két termék között. Túl sok festéket visz fel, ezért a pillák borzasztó módon összetapadnak tőle, ahogy előttem is írták, körülbelül 5 nagy, szétálló szálra redukálja a szempillákat. Csak úgy sikerült elhasználnom, hogy minden használat előtt 1 db zsebkendőbe hempergettem jó alaposan a kefe részét. Hatalmas csalódás volt, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

April13

2016. június 13.

Már egy jó pár éve használom, nekem összességében bevált. Szép ívben göndörödnek tőle a pilláim, látványosan megemeli őket a tövüknél. Egy rétegben nálam természetes, két rétegben meg nevéhez méltóan erősebb, műszempilla hatás érhető el (alapvetően világos szempilláim vannak). Tapasztalataim szerint arra érdemes figyelni, hogy több rétegben való felvitelnél várni kell, hogy megszáradjanak az egyes rétegek, akkor nem csomósodik, illetve az elején, mikor újat kezdek használni, és még folyósabb, ha kicsit többet sikerült felkennem, egy régi, letisztított spirálkefével óvatosan leszedem. A tartósságával, vízállóságával nincsen gondom, maximum annyi (és emiatt is vonom az egy csillagot), hogy túlságosan is masszív, tényleg néha dinamittal kell lerobbantani, de kitartó munkával lehozza a micellás víz is. Nekem napi szintű használat mellett is közel fél évig elég belőle egy, és még egy pozitívum, hogy nem szárad be addigra, mire elfogy. Nem tökéletes, de én még nem találtam az elmúlt bő tíz évben számomra megfelelőbbet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

RekaBon

2016. május 9.

Legelső szempillaspiráljaim egyike volt, bizonyítottan sírás-eső-zuhanyzás álló, viszont cserébe tényleg kínszenvedés lemosni (ami végülis így megbocsátható). Nekem a szempillákat se tapasztotta össze, bár igaz h minden spirálozás után még így ujjal finoman leveszem a felesleget, lehet ez a trükkje (más spiráloknál is bevett szokásom). Valamint nagyon szépen göndöríti a szempillákat nem is gondoltam volna, ezért megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

szoszigabi

2016. május 8.

Hát, szerintem nekem még barátkoznom kell vele... Még Glamour napokon vettem, gondoltam nyárra jól jön majd egy vízálló spirál. Párszor már próbáltam javítani a kapcsolatunkon, de nehezen megy. Nagyon sok festéket vesz fel, nekem nem is csinál olyan szép pillákat, viszont levakarhatatlan. DE tényleg! Micellás vízzel is hosszú percek kellenek mire elkezd lejönni... Szóval szerintem nyárig még barátkozunk, mert láttam én már ilyet, hogy varázsütésre jó lesz egy spirál, plusz ha tényleg ilyen nehezen jön le akkor a strandolós időszakban barátok leszünk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.