Best of Beauty 2019

Max Factor

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2016. március 25.

Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   Müller, DM

kottazur

2018. március 14.

245-ös Subtle Amber színben van nekem, nehézkes a felvitel de nagyon szép színe van. Az ecset pedig borzasztó béna. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Demonshadow

2018. február 5.

Hát, most nagyon el vagyok keseredve, hogy jövök véleményt írni, és látom, hogy már nem gyártják. Anno még anyutól kaptam ajándékba, hogy legyen egy drága, minőségi pirosítóm, holott az előtte használttal (Alverde natúrkozmetikum) is tökéletesen meg voltam elégedve. Igazából a pirosítókban nem igazán látok különbséget, eddig mindegyikkel meg voltam elégedve. Nem kell belőle nagyon sokat felvinni az arcra, hogy látszódjon, de nincs is bivaly intenzív, természetellenes színe. A benne lévő arany csillámok nagyon jól mutatnak az arcon, pláne nyáron. Mindössze annyi kifogásom lehet ellene, hogy elég könnyen lemászik az arcról, de ez nem egyedi probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Betty05

2017. május 10.

Az itt olvasott vélemények alapján vásároltam. Maximálisan elégedett vagyok vele, nagyon tetszik hogy nem lehet túlzásba esni vele, finoman csillámlik, picit nehéz fel venni a port a smink ecsettel,de nem is baj mert nem csinálok magamból bohócot

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

blankasara

2016. május 10.

Lehet, hogy velem van a baj, de én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valaki tud ezzel az ecsettel szépen dolgozni. Külön vásárolt, nagyobb fejű noname pirosító ecsettel viszont remekül működik, tartós, szép és természetes. Egy éve ugyanazt a csomagot használom és még rengeteg megvan, mert kevés is elég belőle. Az ecset miatt csak 4 pontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

souzanna

2016. április 20.

Lassan másfél éve használom és még mindig van belőle. Szép színei vannak, ecsettel nagyon könnyű felvinni és nem is kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

SVeronikaWh

2016. április 11.

Kedvenc pirosítóm! Nekem a 202-es Classic Rose árnyalat van meg és mióta megvettem, minden nap használom! Egyben természetes, és tökéletsen árnyalható szín, nem kelt mű hatást. Jár az öt csillag!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

szzh01

2015. április 14.

Nekem a Naturelle 237-es árnyalat van meg, amit az itteni javaslatok alapján választottam. Valóban mindenkinek jól álló, semleges, visszafogottan egészséges árnyalatot adó kellemes színe van. A pirosító jól kezelhető, fedele jól zár, hordozható is. Nem porol, szépen egyenletesen terül, estig kibírja, tartós. Ráadásul elég szép mennyiség van benne (5,5 gramm), pl a Bourjois pirosítóm csak 2,5 grammos, tehát garantáltan nagyon sokáig elég ez a mennyiség. Valahogy mégsem nyúlok érte, másik két pirosítót használok inkább, ill. kemény szelektálásba fogtam és az alig használt kozmetikumaimat kiárusítom, hogy helyet csináljak a pipere szekrényemben. Ha valakit érdekel, most félár alatt megveheti tőlem (bolti ára 3500 körül van, 1500-ért hirdetem, kb. 1 hétig használtam összesen). Az ecsete nem tudom milyen lehet, ki sem bontottam, a saját pirosító ecsetemmel vittem fel, de gyanítom, hogy legfeljebb utánjavításra lehet alkalmas. Az ecset miatt nem vonok le tőle csillagot, így marad az 5-ös értékelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 14.

esstisch

2015. április 12.

Nagyon szép, intenzív színe van, mégsem bohócos az összhatás. Levés is elég belőle, így nagyon sokáig elég lesz. Nekem is a Classic Rose árnyalat van meg, szerintem nincs olyan bőrszín, amelyen ez a szín ne mutatna jól. Az ecsete tényleg nem a legprofibb, bár én úgy gondolom, hogy ezeknek a pirosítókhoz csomagolt mini ecseteknek nem is az az elsődleges rendeltetése, hogy otthon, normál körülmények között profi sminket készítsünk velük. Sokkal inkább valók ezek arra, hogy mindig legyen kéznél (a táskánkban) egy ecset is, ha napközben igazítani kell a sminken. Külön plusz pont jár neki azért, mert nagyon stabil kis dobozba rejtették ezt a csodát. Lehetetlennek tartom, hogy magától kinyíljon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

bedina06

2015. február 6.

Színe, állaga jó. Az ecset viszont tényleg használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Színe, állaga jó. Az ecset viszont tényleg használhatatlan.

yokkoa

2015. január 20.

Doboza gagyinak tűnik, valójában azonban nagyon jó. Nem nyílik ki magától soha. Az ecset gagyinak tűnik, gagyi is, nettó felesleges volt beletenni, csak a helyet foglalja, egyszer sem használtam azzal nem lehet szépen pirosítani. Maga a por viszont egy álom. Mindegyik gyönyörű színű szerintem, természetes hatást kelt, tartós nagyon. Bár a telefonom kijelzőjén szoktam belőle viszontlátni, de akkor is csak egy részét szedi le, ha fél napon át telefonálok, az arcomon még mindig látható marad. Igaz akkor is ha alapozóra, vagy ha púderre teszem fel (mindkettőből max factort használok). Sajnos szerintem elég drága, ezért egy pont levonás jár. Érdemes valami akciót kivárni, én ha jól emlékszem fél áron vettem glamour napok alkalmával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 20.

Hidratálók: Dimethiconol, Aluminum Hydroxide

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.