Max Factor

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   Müller, DM

Csodálatosan lágy formulájának köszönhetően könnyedén felvihető. A ceruza segítségével kontúrt adhatunk a szemnek, de lágy formulája révén satírozásra is alkalmas.

nagynomy

2019. augusztus 9.

Először vettem ilyet, gondoltam a drágább többet tud. Akkora különbség nincs egy olcsóbb és e között. Feketét vettem. Könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Csutak

2019. április 18.

Glamour napokon vettem egy barna árnyalatút, az új csomagolásában és a régebbiben egy feketét. A barnától sajnos nem vagyok elájulva, mert bár erősen fog, viszont maszatolódik. Ha nem húzom át a színének megfelelő tussal, akkor több csík lesz a szemöldököm alatt, mint a szempilláim tövében. Összességében nem bántam meg a vásárlást, de ha még egyszer nekifuthatnék, inkább vennék még egy tust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

lilaszilva

2019. február 5.

Fiókürítés közben találtam meg ezt a szemceruzámat. Rögtön eszembe jutott miért is nem használtam eddig. Valami szép, jó minőségű zöld színt kerestem anno, mikor megvettem olívazöld árnyalatban. Hát nekem csalódás volt. A színe halvány, szinte karcolni kell a szemhéjamat, hogy látszódjon valami és rajtam nem is áll jól, persze ez nem a ceruza hibája, de valahogy az itt olvasott pozitív vélemények közül egyet sem fedeztem fel benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

korono

2018. szeptember 19.

045-ös árnyalatút szereztem be. Nem tudom vele szépen kihúzni a szemem, nem egyenletes a végeredmény. Néhol darabkás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

viviennoo

2018. május 24.

Barna (030) és fekete árnyalatban vásároltam meg. Nem rossz, bár a barna eléggé maszatolódik, sőt, szinte már-már eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Viragocska11

2018. január 28.

Maszatolodik, elkenodik. Nem vennem ujra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

Maszatolodik, elkenodik. Nem vennem ujra.

adel.fiore

2017. november 16.

A 040-es Taupe (aranybarna) árnyalatot használom.A kék szemeimet szépen kihangsúlyozza, nem rossz termék. A vízvonalamra használom csak, és viszonylag a helyén marad, úgyhogy feketéből is ezt a márkát fogom venni. Ez az árnyalat önmagában nem olyan feltűnő és drámai, mint a fekete, de így talán még jobb szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

ildiii13

2017. november 14.

070 olive árnyalatot vettem meg, mert nagyon megtetszett a színe. Valóban nagyon szépen mutat a szemhéjon és a vízvonalon is, viszont iszonyat hamar kopik. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

mujerconfused

2017. augusztus 6.

A nude 090est használom vízvonalra, sokkal szebb mint egy fehér árnyalat. Szépen fog de sajnos gyakran kell újrahúzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

sparksy

2017. május 27.

A fehéret már kétszer újra vettem és a szerelmünk töretlen. Nap végére is fentmarad, könnyű vele dolgozni, egyszerűen hegyezhető és mindennapos használat mellett is sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.