Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,3 ml és 1,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2020. május 19.

Kiszerelés:   2,3 ml és 1,9 g
Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Szupertartós, természetes árnyalatú ajakrúzs

19 árnyalatban kapható

Ár: 700 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs 210 / 125 számú
Ár: 4000 postával , Eladó: homonnaizs
Állapot: használt , Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás utan

womanitina

2021. április 16.

Szuper! Gyönyörű színek és rendkívül tartós termék. Használat előtt érdemes lehet az ajkakat előhidtarálni egy kis ajakápolóval, de ez az én véleméyem. Legutóbb a Stardust árnyalatban (Rising Stars kollekció) rendeltem meg a notino.hu oldaláról;hozzáteszem rendkívül kedvező áron (2.260.HUF). Amennyiben online rendelné meg valaki, érdemes lehet egy pillantást vetni az elérhető színekre a Max Factor oldalán is - nekem sokat segített a választásban. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

Cintia04

2021. március 25.

Évek óta keresek valami tartós rúzst ami nem kenődik le, nem folyik le a számról és ha kopik is egyenletesen teszi és nem foltokban! El sem hiszem, hogy a sok kudarc után végre találtam egy terméket ami... Ok, hogy drága de végre megéri az árát! Három hét múlva lesz az esküvőm és jelenlegi helyzetet és lehetőségeket tekintve nem sok esélyem lesz sminkeshez eljutni így úgy döntöttem magam készítem el plusz az idő sürget úgyhogy időm sem lesz rá! Meg hát sminkelt már ki hivatásos sminkes,amivel nincs jó tapasztalatom...Nem igazán találta el mi áll igazán jól no meg ez is a problémám... Erre felbuzdulva mondtam ha törik ha szakad mindent megteszek és beszerzek ami kell egy jó sminkhez mivel én ismerem már annyira az arcom, hogy tudom mi áll jól és persze legyen szuper tartós! Jelentem ez a rúzs az! Nem is vittem fel túl vastagon, ettem, ittam direkt strapáltam egész nap, nyaltam, dörzsöltem a szám és nem kopott, folyt le, nem szárít ez a balzsamos védőréteg nagyon klassz! Nap végére halványabb lett de az sem volt észre vehető csak én láttam mivel tudom milyen volt mikor felraktam! Én a 146-os Just Bewitching árnyalatot vettem és nagyon csúcs! Azt hiszem veszek több árnyalatot belőle! Jelen helyzetben és a sok éves próbálkozások után nekem magasan ez a legjobb termék rúzs szempontjából!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

BadMink

2021. március 7.

Nagyon régóta használom, de az elmúlt 1-2 évben nem vettem, szóval arról a tartósságcsökkenésről, amiről az előttem szólók írnak, nekem nincs tapasztalatom. A régi verzió tényleg 24 órás, nem kopik, gyakorlatilag sminklemosóval is kaparni kell, hogy lejöjjön, szóval maga a csoda! Van nagyon sötét és nagyon világos árnyalat is, mindkettő kiváló. Azért kap 4 csillagot, mert hiszek a többieknek: elhiszem, hogy már nem a régi, így nem akarom fölhúzni az értékelését.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 7.

Skyline.r34

2021. március 5.

Nekem ez egy csalódás volt.Nem bírja ki a 24 órát.Ár-érték arányban nem éri meg.Ha valaki hasonlót akar akkor a Rival me-nek van hasonló,ennek a töredékéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

liviccci

2020. október 29.

Nekem 3 szin van meg. Ami sotetebb rozsaszin az nagyon tartos, a halvanyak kevesbe es azok nem szepen kopnak. De a sotetebb rozsaszin gyongyoru es extra tartos, egesz nap kitart, kiveve ha valami nagyon olajosat eszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

beucika

2020. október 24.

Elég vegyes érzéseim vannak vele.
Régóta használom.
Én úgy veszem észre, hogy mostanában nem tartós.
Régebben tényleg 24 órás volt.
Pozitívuma így nem sok van.
Tavaly 1000 csillagos lett volna, de most csak a régi tartóssága miatt és a szép színek miatt csak 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Elég vegyes érzéseim vannak vele.
Régóta használom.
Én úgy veszem észre, hogy mostanában nem tartós.
Régebben tényleg 24 órás volt.
Pozitívuma így nem sok van.

kitti701

2020. október 17.

Nagyon szárítja, tulajdonképpen összehúzza a számat. A színei szépek, de így, hogy nem lehet szépen felkenni nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

Provence

2020. szeptember 19.

Régebben kuponnapok alkalmával szereztem be, de még féláron sem éri meg. A színe gyönyörű az ajkamon (110-es árnyalat), de kb. ennyi pozitívum van, amit el tudok mondani róla. Szárít, hamar lekopik, pontosabban töredezik le a számról, pedig mindig hidratált ajkakra viszem fel. Ha tartós rúzsra vágyom, akkor inkább L'orealt vagy Maybellinet választok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Mirus

2020. május 20.

Erről a rúzsról már régóta álmodoztam. Végre megvettem magamnak, és abszolút kedvenc. Egyszerűen imádom. Én egy rózsaszínes nude színt választottam, és teljesen megfelel minden sminkhez. Plusz pont, hogy ajakápoló is járt hozzá. Nagyon tartós, nem kényelmetlen, az applikátorral szépen precízen lehet dolgozni. Ami nem tetszik, hogy nem sok mennyiségileg (vagy csak én használtam túl sokat :D). Biztosan hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

danna113

2020. május 2.

Minden egyes Galmour-/Joy-napok alkalmával szemeztem vele, de mindig is sokalltam az árát és egy szín sem fogott meg igazán, szintme mindegyikből meg volt már a kedvenc darabom más márkától, de egy kiárusításon gondoltam egyet és megvettem egy pink árnyalatot. Előljáróban elmondanám, hogy nem szeretem a csillámokat illetve a fényes finishű rúzsokat sem, de azt igen, ha valami nagyon tartós. A pigmentáltsága nagyon jó, hamar szárad, kissé szárít, ezért önmagában nem igazán alkalmazható a pigment rész. A feje kicsit régimódi, nekem túl nagy ahhoz, hogy egy mozdulattal fel tudjak vinni egy egyenletes réteget az ajkakara. A hidratáló balzsam jó, szépen hidratál, sajnos középen, a felső-alsó ajak határán kicsit leszedi a pigmentet, de ez némi ügyeskedéssel kikerülhető. Sajnos a tartóssága már rég idejemúlt. Kopik, foltososdik, ugyan nem rondán, így nem kell folyamatosan tükörhöz rohangálni, de nekem ez már régen nem elég, hogy hosszút távon kedvencé avanzsáljon. Néha használni fogom, ha már megvettem, de a kollekciómban sokkal jobban kihasználható darabok vannak, amik túltesznek ezen. A színek nem túl izgalmasak, a legtöbb kissé "öregasszonyos" (abszolút nem pejoratív értelemben) illetve csillog, amit nem egészen értek. Engem leginkább a '90-es, 2000-es évek sminkdivatjára emlékeztet. Biztosan nem fogok belőle többet venni, de örülök, hogy egyszer kipróbálhattam. A teljes árát abszolút nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.