Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,3 ml és 1,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   2,3 ml és 1,9 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

• hosszantartó hatást biztosító technológiájának köszönhetően akár 24 órán át tart
  • a hidratáló balzsam komfortérzetet és tartós fényt biztosít az ajkaknak
  • a rúzs folyékony textúrája tökéletesen rátapad az ajkakra
  • pigmentjei telt, erős színt adnak az ajkaknak
  • a csomagolásban 2 termék található – folyékony rúzs és hidratáló balzsam

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Reddiamond

2024. április 12.

Még csak próbálgattam a kezemen a drogériában, de miután megszáradt a festék alig tudtam ledörzsölni lemosóval is. Kár a rossz összetevők miatt ezek miatt 4-es. Még majd viszajövök updatelni, ha a számon is kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 12.

szgt_rebeka

2024. április 12.

LEGJOBB!
Nagyon sok drágább/olcsóbb rúzst is próbáltam, de ez mindenek felett áll.
A fényes fixáló miatt nem szárít sok órán keresztül, utána lehet rá tenni ajak balzsamot ami feldobja, de nem szedi le egyáltalán.
Egész nap tart evés/ivás/dohányzás mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 12.

LEGJOBB!
Nagyon sok drágább/olcsóbb rúzst is próbáltam, de ez mindenek felett áll.
Egész nap tart evés/ivás/dohányzás mellett.

K.Edina892

2024. január 24.

A legjobb rúzs , nagyon sokat kipróbàltam màr , a maybellinnèl szerintem sokkal jobb , szebbek a színei ,tartós viszont nagyon nehèz lemosni micellàs víz+olajos lemosó de mèg így sem jön le teljes ,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

Cimpulinusz

2023. december 30.

A legtartósabb ajakrúzs,amit eddig használtam 020 Angelic árnyalatban. Már 5 dobozt elkentem és amíg csak gyártják velem marad! Hátránya, hogy borzasztóan szárít, ha pedig aláhidratálok akkor nem olyan tartós.Hát ez van, ezzel együtt szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 30.

AnitaDV

2023. október 10.

Nagyon szeretem, mert szép színekben kapható, nem szárít, és elég tartós is. Úgy tudom meg fog szűnni, nagyon sajnálom. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 10.

Betti0602

2023. május 11.

ABSZOLÚT megéri az árát! Mind a mai napig az egyetlen drogériás matt rúzs, ami nem szárítja ki a számat repedezéig. Tartós, de lemosható. Az "ICED" szín pedig - számomra - a tökéletes nude szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 11.

Sajtmacska

2023. február 8.

A rúzs tartós, egyenletesen kopik, de 5-7 órát kibír úgy is, hogy közben ebédelek :) én mindig olajos arclemosóval kezdem az esti tisztítást, így arról nem tudok véleményt mondani, hogy mi viszi le és mennyire, mert azzal szépen lejön. Az ápolót érdemes többször használni egy nap, hogy ne szárítson, és szép fénye legyen. az egyedüli dolog, ami miatt levonok csillagot, az pont az, hogy az ápoló balzsam mennyisége a rúzséhoz képest kevés így, hogy napjában többször érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 8.

nagynomy

2022. május 7.

Tartós, nem lehet csak olajos sminklemosóval eltávolítani. Az ápolót többször kell kenni egy nap, különben ha nem kenem nem nyújt valami szép látványt. Színével, kezelhetőségével meg vagyok elégedve. Eddigi legtartósabb rúzsom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 7.

Viktoria1990

2022. április 30.

Szerencsére akciósan vettem, mert egyáltalán nem vált be. Igazából a színe tetszett meg, tartósnak is tartós,de nagyon szárít, csúnyán kopik, és nem kényelmes viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

Tbogi1106

2022. április 15.

Kedvenc rúzsom, egész nap fent marad. A színe ugyan picit erős, ezért az ujjammal szoktam felvinni és így nagyon szép az eredmény

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.