Best of Beauty 2019

Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Szupertartós, természetes árnyalatú ajakrúzs

19 árnyalatban kapható

Kiszerelés: Step1 - 2,3 ml;  Step2 - 1,9 g

Sminkikonok: Max Factor Lipfinity ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
Ár: 1500,- Ft + posta/db. Plusz 1 ajándék szájfényt adok mellé! , Eladó: zsazsi1
Állapot: A rúzs kétszer próbált, a szájfény érintetlen., Helyszín: Győr, fizetés: Utalást követően postázom, vagy személyesen
Max Factor Lipfinity Ajakapolo
Ár: 500 ft , Eladó: aidanne
Állapot: Vadonat uj, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen vagy eloreutalas utan postazom
kakaska

2019. június 17.

Nagyon tartós, de persze szárít valamennyire. Bírja az evést, ivást, csak belülről kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

LiterallyWhite

2019. június 17.

Az egyik legjobb drogériás tartós ajakrúzs. A Hot színárnyalatot vettem meg, ami jól pigmentált és könnyen felvihető. Viszonylag gyorsan megszárad, és utána abszolút csókállóvá válik. Nem kopik csúnyán, egy esti evés/ivás után is csak a száj belsejéről kopik le, ami annyira nem zavaró. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Judy8608

2019. június 13.

Nagyon sokáig tart, a sötét színek viszont csúnyán kopnak le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Nagyon sokáig tart, a sötét színek viszont csúnyán kopnak le.

Annie4

2019. május 29.

Biztos velem van a baj, megvettem tavaly, mert kerestem a legtartósabb rúzst, hàt nem ilyenre számítottam. Nekem nagyon macerás az egész. Gyerek mellett nincs 10-15 percem csak a számmal foglalkozni. Ahogy lekopik az pedig borzalom. Hatalmas csalódás. Ilyen fajta rúzst többet nem fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Nussancs

2019. május 26.

2 àrnyalatom van belőle, az egyik egész jó, a màsikat viszont nem tudom szépen felvinni. Csúnyàn kopik és nagyon szàrìt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Kamea

2019. május 20.

Ajánlották, hát megvettem. Megbántam. Nekem túl macerás a felvitele. Illetve a napközbeni korrigálás ezzel a kétfunkciós, ajakbalzsamos megoldással számomra lehetetlen. Összecsomósodik, stb., és nem is túl tartós. Úgy érzem, részemről csak pénzkidobás volt, pedig nem volt olcsó. El fogom ajándékozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

filomenahorvath

2019. május 10.

Nagyon jó termék!
Árban már van egy jobb rúzs, ami szinte ugyanilyen tartóssággal rendelkezik. (Maybelline Matt Ink)
Nekem ez a Max Factor rúzs nagyon kiszárította a számat, ha heti több alkalommal használtam. Ezért adok csak 4 csillagot és mert az ára is magas.

Mindezek ellenére le a kalappal előtte, az ígért tartósságnak megfelel, egy átbulizott éjszaka után sminklemosóval is volt, hogy "küzdenem" kellett, hogy leszedjem, teljesen csókálló.
A színei is szépek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Nagyon jó termék!

A színei is szépek!

PerfectImperfection

2019. május 2.

Nagyon jó termék nagyon tartós viszont a hozzá kapott balzsam nélkül lehetetlen használni ,az életet is kiszívja az ajkaimból. De ha valaki szereti a csillogo balzsamos finisht akkor neki jó lehet. A szárító hatásától eltekintve simán újra venném egy galmour vagy joy napok alkalmával féláron megéri teljes áron azért elgondolkodnék rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

orsid

2019. április 15.

Anyunak vettuk glamouron.evett,ivott,cigizett es reggeltol delutanig meg se moccant.nem szaritott.magamnak is veszek majd,de ugyanigy kuponosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Neleta

2019. március 28.

Már sokadszor veszem újra, jelenleg 3 féle színben van. Nagyon tetszenek az árnyalatok és tartósságuk is. Sajnos szárít, ezért csak alkalmakkor használom, de jó érzés tudni, hogy nem kell attól félnem, mit fogok össze vele, és nem jött-e már le. A pirosasabb árnyalatnál azért jobban látszik a kopás, de ennek jó pár órának el kell telnie. Buliba, színházba stb, szerintem tökéletes. A hozzáadott balzsam hamar elfogy, és már el is hagytam 1-2-őt, de tényleg bármi mással is lehet pótolni. Annó 4500 Ft volt 1 darab, de most állandóan leakciózva látom, úgyhogy szerintem simán megéri az árát. Azokra a rúzsokra, amiket lenyal az ember, szerintem kidobott pénz, de ez tényleg tartós és szép!

Update:
Gondban vagyok vele, hogy is értékeljem. Évek óta használom, visszatérek hozzá, aztán megbánom. A tartóssága vitathatatlan (a munkahelyi kulcsomon pl. már vagy 2 éve rajta van a rúzs lenyomata, egyszerűen nem jön le). Szép színei vannak, én háromfélét szoktam venni, mindegyik számomra megfelelő. Felkenés után nagyon hamar szárad, utána a balzsam jön rá, amit használok rá, de valahogy nem szeretem. Használtam már labellóval, ezzel-azzal, de igazából valahogy nem az igazi. Viszont magában iszonyatosan szárít, muszáj rátenni valamit. Ha teszek is, akkor is viszont hetekre tönkre vágja a számat. Talán ez is fő bajom vele. Teljesen lehámlasztja, kiszárítja, amit nem győzök aztán rendbe rakni. A kopása nem szép a sötétebb rúzsnál, úgyhogy ez elég nagy negatívum. Pár órával később konkrétan kis szemcsedarabokká áll a rúzs a szájon, ami nagyon csúnyává teszi. Lemosni pedig elég nehéz.
Az esküvőmön ezt kentük fel, mint tartós rúzst, akkor lehet az izgalom vagy nem tudom mi volt az oka, de egész nap fent volt szépen, egyszer kentem újra, a fotókon is szépen mutatott. Most valahogy mintha nem is ugyanaz a termék lenne, amit vásárolok, pedig elméletileg ezeket Rossmannban vettem, én bontottam ki a dobozából, aztán ki tudja. Egyébként a dobozával nem vagyok kibékülve, mert simán lehet, hogy valaki a kinyitja az egész rúzst, és visszarakja. A csomagoláson ugyanis nem látszik, hogy valóban lezárt-e a termék, érintetlen-e vagy sem. Szóval összességében nagyon le kell pontoznom, hiába vettem már vagy 5-ször újra. Hiába a tartósság, ha pár óra múlva már nem az igazi. Sajnálom, mert ennél tartósabb rúzsom még nem volt. Régen el voltam ájulva tőle, de megfogadtam, majd kibontom az újakat, amiket még bespájzoltam és vége lesz a kapcsolatunknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Update:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.