Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,3 ml és 1,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2020. május 19.

Kiszerelés:   2,3 ml és 1,9 g
Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Szupertartós, természetes árnyalatú ajakrúzs

19 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: zsofiab
Állapot: új, kézfejen próbált, Helyszín: Budapest Vígszínház, fizetés: Személyes átvétel lehetséges a Vígszínháznál
Ár: 2000 , Eladó: Niki992
Állapot: 1-szer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen

Mirus

2020. május 20.

Erről a rúzsról már régóta álmodoztam. Végre megvettem magamnak, és abszolút kedvenc. Egyszerűen imádom. Én egy rózsaszínes nude színt választottam, és teljesen megfelel minden sminkhez. Plusz pont, hogy ajakápoló is járt hozzá. Nagyon tartós, nem kényelmetlen, az applikátorral szépen precízen lehet dolgozni. Ami nem tetszik, hogy nem sok mennyiségileg (vagy csak én használtam túl sokat :D). Biztosan hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

danna113

2020. május 2.

Minden egyes Galmour-/Joy-napok alkalmával szemeztem vele, de mindig is sokalltam az árát és egy szín sem fogott meg igazán, szintme mindegyikből meg volt már a kedvenc darabom más márkától, de egy kiárusításon gondoltam egyet és megvettem egy pink árnyalatot. Előljáróban elmondanám, hogy nem szeretem a csillámokat illetve a fényes finishű rúzsokat sem, de azt igen, ha valami nagyon tartós. A pigmentáltsága nagyon jó, hamar szárad, kissé szárít, ezért önmagában nem igazán alkalmazható a pigment rész. A feje kicsit régimódi, nekem túl nagy ahhoz, hogy egy mozdulattal fel tudjak vinni egy egyenletes réteget az ajkakara. A hidratáló balzsam jó, szépen hidratál, sajnos középen, a felső-alsó ajak határán kicsit leszedi a pigmentet, de ez némi ügyeskedéssel kikerülhető. Sajnos a tartóssága már rég idejemúlt. Kopik, foltososdik, ugyan nem rondán, így nem kell folyamatosan tükörhöz rohangálni, de nekem ez már régen nem elég, hogy hosszút távon kedvencé avanzsáljon. Néha használni fogom, ha már megvettem, de a kollekciómban sokkal jobban kihasználható darabok vannak, amik túltesznek ezen. A színek nem túl izgalmasak, a legtöbb kissé "öregasszonyos" (abszolút nem pejoratív értelemben) illetve csillog, amit nem egészen értek. Engem leginkább a '90-es, 2000-es évek sminkdivatjára emlékeztet. Biztosan nem fogok belőle többet venni, de örülök, hogy egyszer kipróbálhattam. A teljes árát abszolút nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

cs3ng31214

2020. április 13.

1900-ért vettem kiárusításon a Perpetually mysterious színt, nagyon szép barnás nude, arany csillámokkal. Ennyiért megérte, teljes árát abszolút nem éri meg, semmivel nem tud többet, mint a Maybelline Superstay Matte ink. Ráadásként nagyon kevés van benne. Nagyon tartós, szinte leszedhetetlen, vigyázni kell vele, mert hajlamos foltosodásra (legalább is ez a szín), de szépen fel lehet vinni. Hamar megszárad, kényelmes és engem nem szárít. A balzsam részét nem szoktam a rúzsra használni, csak külön ajakápolóként és nagyon jó, szuperül hidratál, szinte mint egy Carmex. El fogom használni mindkettőt, újra venni nem fogom, de örülök, hogy olcsóbban hozzájutottam és kipróbálásként bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Zsuliette

2020. március 25.

Ennél a rúzsnál nem az a kihívás, hogy egész nap szépen megmaradjon, hanem, hogy lejöjjön a nap végén :D A legtartósabb rúzs amit valaha próbáltam. Az egyetlen problémám, hogy szárítja az ajkakat, de ha előtte kellően hidratálok akkor nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

Tuesday110

2020. március 5.

A legtartósabb rúzs amivel valaha találkoztam. Igazi kis csoda. Nagyon jó a pigmentáltsága, csak kevés is elég belőle. Igaz én jobban szeretem a balzsam nélkül, mert attól túl csillogó lesz, viszont anélkül tényleg eléggé szárítja az ajkakat, de nem vészes, ezért próbálok csak vékony rétegben kenni a balzsamból. Néha annyira durva a hatása, ha az esti bulira felviszem, van hogy még másnap is marad belőle némi szín. Imádom. Alig várom, hogy beruházzak egy másik árnyalatból is. Igaz magas az ára, de tényleg minőségi termék és azt nyújtja, amit ígér, szupertartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 5.

Fanni0120

2020. január 8.

Kedvenc!!
Legtartósabb,könnyen eldolgozható... hamar szárad ! nem kenődik és fixen tart!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Kedvenc!!
Legtartósabb,könnyen eldolgozható... hamar szárad ! nem kenődik és fixen tart!

jubileum

2020. január 8.

Ez egy egészen elképesztő termék!

Nem élesben teszteltem hanem otthon, így egyáltalán nem vigyáztam rá, ettem vele, nem is épp óvatosan, zuhanyoztam, hajat mostam, kávéztam, üdítőt ittam, gyakorlatilag minden lehetséges körülményen átvittem, amin egy nap alatt átmehet az ember. A spagetti evés meg se kottyant, egyedül a samponos hajmosás koptatta meg látványosan, ennek ellenére micellás vízzel egy törléssel lejött, miközben előtte érintésre, dörzsölésre meg se moccant, nem fogott, nem kopott. Még sose láttam ilyet.

Abban biztos vagyok, hogy akinek télen nagyon cserepes a szája, és darabokban jön le róla a bőr, annak pont emiatt a tartósság miatt, a bőr kopásával együtt furcsa eredményeket produkálhat, gondolom ezért is a megosztó véleménysor, nekem viszonylag jól elvan az ajkam bőre télen is, szóval igazából egységes szép hatást keltett még 15-16 óra, és rengeteg megpróbáltatás után is.

Update: Durva hogy ezt már 3 éve írtam. Azóta is használom a Just in Love árnyalatot, egyedül csak egy olajos saláta jelenthet neki ellenfelet, mindenféle olaj azonnal feloldja. Kicsit túlzásnak tartom itt a "csontig hatoló szárítás" vagy az egyéb pokoli kínokról szóló megjegyzéseket :D Én annak tulajdonítom a cserepes kopást, hogy az bőrrel együtt jön, időnként van hogy rossz napja van az ajkaimnak és akkor cafatokban jön róla a bőr, na arra tényleg felesleges felkenni, hisz betippelhetően leszakítja az ember amint kiáll a széle a kis bőrdarabnak, és akkor a leszakított bőrdarab nyoma nyilván gyönyörű :D

Ha a szád folyamatosan cserepes, és muszáj ajakbalzsamot használnod egész nap, akkor ez biztos hogy nem a te terméked. Nekem tökéletes, de én gyakorlatilag néha használok ajakbalzsamot akkor is csak kedvtelésből, ha te is így vagy ezzel, akkor szuper a cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Ez egy egészen elképesztő termék!

violetti

2020. január 7.

Ilyen a jó tartós rúzs, ami marad a helyén, de le is tudom szedni napközben, ha úgy alakul a dolog és nem kell hozzá a sminklemosóm meg 3 vattakorong (egyiket sem viszem magammal munkába ugyanis).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

amarie84

2020. január 7.

Szerelmes vagyok ebbe a rúzsba. Nagyon tartós, nagyon szépek a színei, a szőlőzsírral együtt használva pedig egyáltalán nem szárítja ki a számat. Egyetlen hátránya, hogy még sminklemosóval is alig tudom levakarni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Fruzsiii

2020. január 3.

Annyira tökéletes rúzs számomra,ritkán használok rúzst,ha mégis csak ezt használom.Ez tényleg tartós,számíthatok rá,minden helyzetben,én úgy szoktam még tartósabbá tenni,hogy egy kis áttetsző púderrel lefixálom,egész este fent marad,nem hagy nyomot maga után☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.