Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,3 ml és 1,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   2,3 ml és 1,9 g
Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

• hosszantartó hatást biztosító technológiájának köszönhetően akár 24 órán át tart
  • a hidratáló balzsam komfortérzetet és tartós fényt biztosít az ajkaknak
  • a rúzs folyékony textúrája tökéletesen rátapad az ajkakra
  • pigmentjei telt, erős színt adnak az ajkaknak
  • a csomagolásban 2 termék található – folyékony rúzs és hidratáló balzsam

19 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: evelin_1220
Állapot: 1x swatcholt, Helyszín: Vecsés, fizetés: Foxpost, vagy személyes átvétel Vecsésen
Ár: 2500/db , Eladó: agi.greendaygirl
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, XIII., fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nagynomy

2022. május 7.

Tartós, nem lehet csak olajos sminklemosóval eltávolítani. Az ápolót többször kell kenni egy nap, különben ha nem kenem nem nyújt valami szép látványt. Színével, kezelhetőségével meg vagyok elégedve. Eddigi legtartósabb rúzsom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 7.

Viktoria1990

2022. április 30.

Szerencsére akciósan vettem, mert egyáltalán nem vált be. Igazából a színe tetszett meg, tartósnak is tartós,de nagyon szárít, csúnyán kopik, és nem kényelmes viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

Tbogi1106

2022. április 15.

Kedvenc rúzsom, egész nap fent marad. A színe ugyan picit erős, ezért az ujjammal szoktam felvinni és így nagyon szép az eredmény

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 15.

Cincin

2022. március 19.

Akciósan vettem. Az eddigi más termékekkel kapcsolatos csalódasaimat követően botlottam bele. Csodát ettől sem kell várni, viszont kevésbé rondán kopik mint a társai. Csak olajos fázisú lemosóval lehet szépen eltávolítani. Viszont a hidratálót rákenve a matt rúzsra egy gyönyörűen hidratált és szép ajkat kapunk. Étkezések után érdemes azonnal javítani a hibátlan összkép miatt. Összességében ajánlani tudom, mert eddig ez a legjobb folyékony tartós matt rúzs, amivel találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 19.

mangoBEAR

2021. november 13.

Sajnos nekem hatalmas csalódás volt...
A DM-ben vettem akciósan, nagyon örültem neki, mivel imádom a folyékony rúzsokat.
Először a kezemre swatch-oltam belőle, már onnét is alig akart lejönni (aminek az elején örültem is). Aztán alapos előhidratálás után az ajkamra is kentem belőle, de nagyon nem tetszett magamon. Nagyon száraznak tűnt tőle a szám (használtam pedig a balzsamot amit adtak hozzá), és valahogy a színnel is mellényúltam (pedig volt már ilyen árnyalatú Max Factor folyékony rúzsom amit viszont imádtam), le akartam törölni először zsebkendővel, de nem jött le... Aztán micellás vízzel és egyéb sminklemosóval próbáltam és azzal sem sikerült... Végül fájdalmas dörzsöléssel az előbb említett termékekkel sikerült megszabadulnom tőle, de azóta sem mertem újra kipróbálni. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 13.

Sajnos nekem hatalmas csalódás volt...

KisHeni

2021. november 11.

3 színt is birtoklok belőle és imádom őket egytől egyig. Épp azon a ponton voltam, hogy feladom a kísérletezgetést a folyékony rúzsokkal, mert mind csúnyán kopik és nem bír ki még 4 órát sem, nemhogy 8-at..... Aztán jött a DM-es leárazás és darabját 1500 ft-ért lehetett megvenni, gondoltam akkor próba cseresznye, jött is haza a 160 Iced, 010Whisper és a 125 So glamorous árnyalat. Ezek, aztán mindent kibírnak, (még a székelykáposztás ebédet is). Ha ezeket a rúzsokat viselem, simán elmerek indulni egy egész napos programra, anélkül, hogy azon kellene aggódnom milyen rusnya állapotban van a rúzs a számon. Imádom őket! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

SziKri

2021. október 30.

Szeretem, tartós, sokáig bírja az ivást, az evést. Az olajos kaja persze elkezdi leszedni, de szépen kopik. Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 30.

Szlaura256

2021. október 17.

Nagyon szep, elegedett vagyok vele. Féláron jutottam hozza mert ki volt arusitva. Eredeti árán nem vettem volna meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

fokyandi

2021. október 10.

A kissé füstösebb, nude-osabb Bare árnyalatot használom.
Szájkontúr után könnyen felvihető, alig érezhető viselet. A balzsam nagyon jól hidratál és nem ragacsos.
Nekem órákon át nem kopik le még ivás után sem. Az étel viszont kifog rajta ... nyom nélkül eltűnik.
Ettől eltekintve nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 10.

A kissé füstösebb, nude-osabb Bare árnyalatot használom.
Ettől eltekintve nagyon szeretem.

sztike

2021. július 31.

A sminkemre nekem az a 35-40 percem van, amíg reggel elkészítem, utána sem időm, sem kedvem nincs állandóan ellenőrizgetni vagy azon aggódni, hogy nézhetek ki, így szeretek tartós termékeket használni.
Még jó 10 éve találkoztam először ezzel a termékkel, grátisz termék volt valamihez, de akkor még bőven túl fiatal voltam hozzá és a szín sem igazán volt az enyém, így nem lett favorit, de folyton ott motoszkált a fejemben, hogy ki kéne próbálni újra. Roppant bátor módon netes swatchok tanulmányozása után rendelem őket Notinorol, így nagyon jó az ár-érték aránya. A maszkot is remekül bírta, evés-ivás nem akadály. Nekem szép, egyenletesen kopik, sőt, inkább halványul a nap folyamán, de még nap végén is van belőle a vattakorongon. A balzsamját időnként újrakenem, éjszakánként ajakápolót teszek fel, így nem is készíti ki az ajkaimat. Nekem sokkal jobban bejött, mint a MAC folyékony rúzsa, én inkább ebből álltam neki kollekciót gyűjteni.
Magamról: kék szem, barna haj, meleg tónusú fehér bőr. És a készletem:

082 Stardust (Rising Stars Edition) - meleg rozsdabarnával kevert bordó, nagyon jól harmonizál a bőrtónusommal, nem tolakodó, nem harsány

180 Spiritual - bestseller szín, szerintem ugyanaz, mint a Stardust, csak enyhe gyöngyházfénnyel

350 Essential Brown - a neve alapján barnának kéne lennie, a valóságban inkább lilás, hideg tónusú szín

150 Bare - meleg tónusú, kissé narancsba hajló nude, inkább sötétebb bőrtónuson mutathat jól, én keverem a fentebb írt Essential Brownnal, nagyon szép mokka árnyalatot ad ki a kettő együtt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

Magamról: kék szem, barna haj, meleg tónusú fehér bőr. És a készletem:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.