Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Szupertartós, természetes árnyalatú ajakrúzs

19 árnyalatban kapható

Kiszerelés: Step1 - 2,3 ml;  Step2 - 1,9 g

Sminkikonok: Max Factor Lipfinity ajakrúzs

Ár: 2000 , Eladó: zsofiab
Állapot: új, kézfejen próbált, Helyszín: Budapest Vígszínház, fizetés: Személyes átvétel lehetséges a Vígszínháznál
Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs 125 árnyalat
Ár: 3000 ingyen postával , Eladó: homonnaizs
Állapot: használt , Helyszín: Miskolc, fizetés: előreutalás után posta
Fanni0120

2020. január 8.

Kedvenc!!
Legtartósabb,könnyen eldolgozható... hamar szárad ! nem kenődik és fixen tart!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 8.

Kedvenc!!
Legtartósabb,könnyen eldolgozható... hamar szárad ! nem kenődik és fixen tart!

jubileum

2020. január 8.

Ez egy egészen elképesztő termék!

Nem élesben teszteltem hanem otthon, így egyáltalán nem vigyáztam rá, ettem vele, nem is épp óvatosan, zuhanyoztam, hajat mostam, kávéztam, üdítőt ittam, gyakorlatilag minden lehetséges körülményen átvittem, amin egy nap alatt átmehet az ember. A spagetti evés meg se kottyant, egyedül a samponos hajmosás koptatta meg látványosan, ennek ellenére micellás vízzel egy törléssel lejött, miközben előtte érintésre, dörzsölésre meg se moccant, nem fogott, nem kopott. Még sose láttam ilyet.

Abban biztos vagyok, hogy akinek télen nagyon cserepes a szája, és darabokban jön le róla a bőr, annak pont emiatt a tartósság miatt, a bőr kopásával együtt furcsa eredményeket produkálhat, gondolom ezért is a megosztó véleménysor, nekem viszonylag jól elvan az ajkam bőre télen is, szóval igazából egységes szép hatást keltett még 15-16 óra, és rengeteg megpróbáltatás után is.

Update: Durva hogy ezt már 3 éve írtam. Azóta is használom a Just in Love árnyalatot, egyedül csak egy olajos saláta jelenthet neki ellenfelet, mindenféle olaj azonnal feloldja. Kicsit túlzásnak tartom itt a "csontig hatoló szárítás" vagy az egyéb pokoli kínokról szóló megjegyzéseket :D Én annak tulajdonítom a cserepes kopást, hogy az bőrrel együtt jön, időnként van hogy rossz napja van az ajkaimnak és akkor cafatokban jön róla a bőr, na arra tényleg felesleges felkenni, hisz betippelhetően leszakítja az ember amint kiáll a széle a kis bőrdarabnak, és akkor a leszakított bőrdarab nyoma nyilván gyönyörű :D

Ha a szád folyamatosan cserepes, és muszáj ajakbalzsamot használnod egész nap, akkor ez biztos hogy nem a te terméked. Nekem tökéletes, de én gyakorlatilag néha használok ajakbalzsamot akkor is csak kedvtelésből, ha te is így vagy ezzel, akkor szuper a cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Ez egy egészen elképesztő termék!

violetti

2020. január 7.

Ilyen a jó tartós rúzs, ami marad a helyén, de le is tudom szedni napközben, ha úgy alakul a dolog és nem kell hozzá a sminklemosóm meg 3 vattakorong (egyiket sem viszem magammal munkába ugyanis).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

amarie84

2020. január 7.

Szerelmes vagyok ebbe a rúzsba. Nagyon tartós, nagyon szépek a színei, a szőlőzsírral együtt használva pedig egyáltalán nem szárítja ki a számat. Egyetlen hátránya, hogy még sminklemosóval is alig tudom levakarni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Fruzsiii

2020. január 3.

Annyira tökéletes rúzs számomra,ritkán használok rúzst,ha mégis csak ezt használom.Ez tényleg tartós,számíthatok rá,minden helyzetben,én úgy szoktam még tartósabbá tenni,hogy egy kis áttetsző púderrel lefixálom,egész este fent marad,nem hagy nyomot maga után☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

pantyus

2019. november 13.

Ahhh imádom 😍Szinte már csak ilyen rúzsaim vannak... Nagyon szépen fed, szuper tartós, szépen kopik (estefelé), jók a színek és sokféle van belőle. Én néha össze is keverek két színt a számon, hogy kapjak egy újat. Annyi hogy egyértelműen szárítja a számat, dehát kenni kell a hidratálóval és akkor nincs gáz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Erikaaida

2019. szeptember 8.

37 éves vagyok, de nem használtam rúzst. Barátnőmtől születésnapomra kaptam a sweet árnyalatot, és nagyon szuper. Valóban tartós, és könnyű a felvitel. Már be is szereztem egy kevésbé élénk árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

vfgyongyi3012

2019. augusztus 19.

Tényleg szupertartós, minimálisan kopik, nem maszatol.
Nekem ki szokott száradni és cserepesedni a szám, ezért először ajakradírozok, aztán nagyon kevés Carmex-szel hidratálom és utána kenem fel a Lipfinity-t. Így egyáltalán nem csomósodik és tényleg sokkal tartósabb, nem szárít. Én meg vagyok vele elégedve :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Tényleg szupertartós, minimálisan kopik, nem maszatol.

pinkypie

2019. július 13.

Nagyon jó, tartós rúzs. csak alkalmakra használom, a 006-os szín az abszolut kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Nonnerka

2019. július 9.

Volt egyszer egy spicy-m. Kezemen talán kobban ált a szín, amikor vásárlás előtt megpróbáltam. Eléggé szárította a szám, valamint az ajkam belső részéről látványosan kopott, így elajándékoztam. Pár évvel később egy üdébb, nude árnyalatot próbáltam most meg: always delicious. Ez egy visszafogott szín, nem látványos, de mégis definiáltabbak az ajkaim. A termék használatára is rá kell jönni: igyál sok vizet, légy hidratált, a szád meghálálja. Előtte ajakradírozás, majd hidratálás. Kb 5-10 perc múlva a fölösleges alakbalzsamot el kell távolítani, majd a rúzst vékonyan (szedd le a fölösleges rúzst az aplikátorról), rendesen kend fel. Majd várj kb 5-10 percet, jogy rendesen megszáradjon. Ha több idő kell, akkor légy türelmes, majd felkenhelyezheted a mellékelt ápolót. Abszolút tattós az eredményt, így tényleg nem pereg le. Mivel ez egy nude árnyalat, így a kopás se túl látványos. Csak ajánlani tudom 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.