Max Factor

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Kit, Módosítva: 2019. június 14.

Kategória:   Sminkek szájra

Tartós, intenzív matt színt biztosító folyékony ajakrúzs kókusszal és E-vitaminnal gazdagítva. A krémes formula egész napos, kényelmes viseletet nyújt.

bogmir

2019. október 17.

Ez a rúzs egy álom! Glamour napokon szereztem be féláron az elegant brown árnyalatot, amit tényleg az eddigi legtökéletesebb, legszebb nude ami valaha is a számon volt. Hétköznapokra igazi telitalálat! Mattra száradó, de nagyon nagyon kényelmes, nekem tartósnak is bizonyult, a textúra és az illat is igazán megnyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

kolibry

2019. május 14.

A ráírt 24 óra tartósság enyhe túlzás... Max 1-2 órát bírt nálam. Szárítja az ajkakat, valamint aláhidratalas esetén is darabosodik az ajkakon. Szokásos matt rúzs, de ezt tudják az olcsóbb társai is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

VPReka

2019. május 7.

Pár hónapja használom és egyszerűen imádom. Nekem egy barnás árnyalata van meg. Nagyon tartós, nem hagy nyomot. Kifejezetten mindennapi használatra vettem, 2 rétegben használom, én azért napközbe egyszer újrakenem. Nagyon könnyed és aki nem szereti a rúzsokat az is megpróbálkozhat vele, nagyon szép matt a színe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Barboka89

2019. február 4.

A rúzs kellemes, hamar elillanó illatú. Felkenve 1 rétegben is tökéletesen fed, de 2 rétegben igazán kihozza a színt. Nem olyan lerobbanthatatlan, mint a régebbi lipfinity, amihez ajakápoló is társul, ezt könnyebb lemosni, egy kis odafigyeléssel több órán át tartós, nem kenődik, nem hagy nyomot, "csókálló"! :)
Hamar, szépen mattra szárad, utána olyan viselni, mintha semmi nem lenne a számon. Kifejezetten ajánlom olyan lányoknak, akik nem szeretnek rúzst viselni a szájukon, az érzet miatt. Előtte azért tanácsos hidratálni jóféle ajakápolóval, azt letörölni és mehet a szín! Én az orange glow-t próbáltam (barátnőmé), valami brutál gyönyörű, élénk szín, igazán feldobja az ember megjelenését és még a hangulatát is. Tuti, hogy egy ilyet is veszek!! Nekem egy jóval szolídabb árnyalat van meg: nude silk. Erről sem tudok rosszat mondani. Szívesen újravásárolom, ki fogok próbálni más árnyalatokat is. Felülmúlta a várakozásaimat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.