Max Factor

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

"Emlékszel Marilyn Monroe rubin vörös ajkaira? A Max Factor új, a Colour Elixir Marilyn Monroe kollekciójával elhozott nekünk  4 gyönyörű vörös árnyalatot. Itt a lehetőség, hogy megtaláld hozzád illő vörös rúzst.  A vörös szín erőt, motivációt és szenvedélyt sugároz: az csillogó nőt is jellemzik. A Max Factor új kollekciója lehetőséget ad minden nőnek, hogy megtalálja azt a hozzá leginkább passzoló vörös árnyalatot, amely magabiztosságot és ragyogást biztosít számukra. A színharmónia alapelveinek megfelelően a 4 árnyalatot úgy hoztuk létre, hogy minden nő közöttük legalább azt az egyet, amely harmonizál az egyéni bőrtónusához, tartozzon akár a meleg, akár a hideg, akár egzotikus alaptípusba."

Ár: 2500ft postával , Eladó: Erina
Állapot: 1x próbáltam, ecsettel, Helyszín: Zala, fizetés: utalás után postán maradóként küldöm
Ár: 1200 Ft , Eladó: Ofesz86
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Veszprém, fizetés: Utalás után postával ajánlott levélként (450 Ft), vagy Foxposttal (850 Ft)
Anne74

2019. május 15.

Tökéletes piros rúzs...
Tetszik, a tartósságaval van pici gond de ellensúlyozza amit nyújt...
Tehát gyakrabban elő a sminktukort a taskabol...s az eredmény magáért beszél... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

Tökéletes piros rúzs...
Tetszik, a tartósságaval van pici gond de ellensúlyozza amit nyújt...

Nenuka

2018. november 10.

Szerintem erős közepes, majdnem jó rúzs. Kicsit lehetne tartósabb, de a színe nagyon perfekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

tlurokata

2018. június 28.

Nagyon szeretem ezt a rúzst! Szép a színe, kellemes viselni, nem ragad.. csak sajnos nem túl tartós, ettől függetlenül biztos újra veszem majd

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

abreka

2018. február 8.

02es szin van meg. kellemes viselni, inkább ajakápoló szerű, de emiatt pont hordható hétköznap is a piros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

anette0118

2018. január 1.

Gyönyörű színek, jelenleg a Berry van meg, de lehet, hogy mégegyet beszerzek közülük, mert szerintem abszolút univerzális színek, bármikor bevethetőek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

DynaNusser

2017. április 24.

Cabernet árnyalatot vettem egy Glamour napon, már csak azért, mert Marilyn. Tökéletes választás volt, az egyik legjobb piros rúzsom. Krémes állagú, jól fed, tartós. Az illata, hát nem tudom, de nekem gyerekkoromat idézi, a kólás ajakbalzsamokat. De ettől csak még jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Black Fairy

2017. március 15.

Ilyen pocsék rúzsom nem sok volt még...A csomagolás tetszik, a rúzs maga tetszik (szeretem a Max Factor rúzsokon az X-et, olyan jól néznek ki), és azzal kell kezdenem, hogy hatalmas rajongója vagyok a MF rúzsainak, a folyékonynak, és a "klasszikus" vonal tagjainak is...
Viszont ez messze alulteljesített egy csaknem romlott essence rúzst - 3-as árnyalat van (ez illik a bőrtónusomhoz is hivatalosan), reméltem, hogy hasonló a színe, mint a már kivont essence rúzsnak, hát nem - nagyon gyenge a fedése, inkább áttetsző, a piroshoz még véletlenül sincs semmi köze, foltosan fed, mászik, folyik, ráncba ül, kenődik a semmitől lekopik, ha nem érintkezik semmivel is egy óra múlva nyoma sincs, zavaró az illata...És a szín alig akart megjelenni az ajkamon...Mint hatalmas vörös/piros rúzs rajongó kimondottan sértőnek találom, hogy VÖRÖSNEK, ráadásul "gyönyörű vörösnek" nevezték ezt a valamit...A KIK-ben kapható 290 forintos rúzsoknak szebb a színe, és jobb a minősége, mint ennek...

De hogy pozítivan zárjam: nem szárít! Nem is hidratál, de legalább nem szárít....Gyerekeknek játszós rúzsnak se lehet rossz...
(Az elmúlt másfél hónapban ez a harmadik olyan Max Factor termék, ami sz*r...úgy érzem ez egy márka-szakítás lesz, pedig mint mondtam a sima rúzsaikat, a folyékony rúzsaikat, sőt még a szempillaspiráljaikat is nagyon kedvelem...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

csokibeka

2017. január 20.

Ruby Red árnyalatban van meg pixi által. Előtte sosem mertem volna megvenni egy vörös rúzst, mert úgy gondoltam, hogy nem állna jól, de ez a szín tökéletes a nagyon fehér bőrömhöz. Könnyen kenhető krémes állaga van, ami még hidratálja is az ajkaimat. Egy rétegben szerintem nem fed jól, kettőben már tökéletesen viszont nálam nem tartós egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

petyszi

2016. november 17.

Pixibagben jutottam hozzá az 1-es árnyalathoz (Ruby Red). Nagyon tartottam a vörös rúzsoktól előtte, de ez a szín nagyon szép. A rúzs állaga nagyon krémes az illata is jó és szerintem szépen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

edina.zsengeller

(!)
2016. július 29.

A kedvenc rúzsaim. Először a 3-ast vettem meg kuponnal, aztán egy ajándék sminkelésnél kipróbáltam az 1-est is, így egy másik kuponnal azt is megvettem :) Szépen pigmentált, tartós, és szerintem még hidratál is, általában ajakápolót, szájceruzát használok alá, teljes áron is megéri megvenni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Isostearate, Ethylhexyl Hydroxystearate, Acetylated Lanolin, Paraffin, Squalane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Lactate, Cetyl Alcohol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrogenated Vegetable Oil
Emulgeálószerek: Acetylated Lanolin, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Limonene, Citral
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 77491, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 45410, CI 77499, CI 42090
Tartósítószerek: Propylparaben

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!