Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anduus, az összetevőket feltöltötte: Ба́ба-Яга́, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Hosszantartó színek, könnyű felvitel.

kekelilla

2016. november 6.

A pearl beige és a golden green árnyalatban van meg, és mindkettőt imádom. Extratartósak, nekem tényleg csak akkor kezdenek csíkozódni, ha már vagy 12 órája rajtam van (van, hogy még akkor sem), gyönyörűen, de azért teljesen hordhatóan csillognak és nagyon jó a feje is, könnyű vele dolgozni. Pluszpont, hogy anyukám kicsit már ráncosabb szemhéját is szépen színezi és tartósan megmarad neki is. Nyáron szinte csak a pearl beige-t használtam minden nap, nem tudtam leizzadni, nem mászott sehova. Sietős reggeleken a kedvenc társam, gyorsan szép smink készíthető vele. Mostanában alapként is próbálkozom vele, úgy is bevált. Abszolút 5 csillagos termék, nagy szívfájdalmam, hogy mostanában sehol sem találok ilyet :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 6.

zoska416

2016. október 14.

Az egyik legjobb szemfesték, amit valaha próbáltam. Könnyű kezelni és felvinni, szépen fed, és nagyon tartós. Ha reggel készítek sminket vele, este is friss hatást kelt, nem kopik, nem pereg. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Adnilem

2016. június 25.

Az Árkádban lévő Müllerben most 800 Ft-ra le van értékelve 3 árnyalat (volt még belőle bőven!). Coffee, Golden green és azt hiszem a Stardust (azt nem vettem meg, nem az én színem a szürkéskék). Rákerestem a véleményekre és már hopp a kosaramban is volt a barna és a zöld. :) A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de felkenni könnyű. Nagyon szépen folt nélkül el lehet oszlatni, igazán jó az applikátor. A színük is tökéletes, nem túl erős. Ha nem fog csíkozódni megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

leba

2016. március 24.

Szintén Coffee. Jó nagyon, CT-val felveszi a versenyt. Ezt annyival szeretem jobban használni, hogy ott az applikátor, nem kell ecsetet mosogatni, mint a tégelyes rokonánál. Szépen fel tudom vinni, és ott is marad. Csak azt sajnálom, hogy nem fedeztem fel előbb, mert én már sehol sem látom az üzletekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.

barbarella

2015. január 12.

Én is a Coffee árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Nagyon szeretem ezt a cuccot, baromi tartós, és rétegezve szuperül megállja a helyét estére is. Én csak ujjal tudom szépen felvinni, vékonyabban feltéve szépen keretezi és árnyékolja a szememet. 5*!!

Update: már lassan szerintem 1 éve is megvan, de még mindig ugyanolyan tökéletes! Sokáig elég, szinte naponta használom, és sokszor meg is dicsérik.::) Nekem ez lett a rohanós napokon az a sminkcucc, amit csak gyorsan feldobok, plusz egy kis spirál és mehetek a dolgomra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 12.

sugarcane

2014. október 8.

Egy Coffe színű birtokosa vagyok, én 2400 Ft-ért vettem a Rossmanban.
Meglepődve olvasom, hogy DM-ben 1200 Ft akciósan... Most már mindegy...
Ez az a szín és állag, amit évek óta keresek.
Nem szeretem a szemhéjpúdereket, mert nem tudom őket szépen eldolgozni, összegyűlnek a redőkben és ráncosítanak.
Ez a szemhéjfesték lágy, krémes, felkenés után még könnyen szétoszlatható, de aztán biztosan a helyén marad.
Nem csíkozódik, légies, könnyű viselet, a szememet sem irritálja.
Nincs tele csillámokkal, de mégsem matt, szép bőrfénye van.
Nekem eredeti áron is simán megérte, tökéletesen elégedett vagyok vele, több színben is be fogom szerezni.
Tényleg masterpiece.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 8.

Egy Coffe színű birtokosa vagyok, én 2400 Ft-ért vettem a Rossmanban.
Meglepődve olvasom, hogy DM-ben 1200 Ft akciósan... Most már mindegy...
Ez az a szín és állag, amit évek óta keresek.
Nem csíkozódik, légies, könnyű viselet, a szememet sem irritálja.
Nincs tele csillámokkal, de mégsem matt, szép bőrfénye van.
Tényleg masterpiece.

pm2013

2014. szeptember 13.

Őszintén szólva, szeretem ezt a szemhéjfestéket, de az összes általam ismert folyékony szemhéjfestékek közül ez a leglassabban száradó. Ennek előnye, hogy felkenés után is még sokáig kenhető, maszatolható, ami jól jöhet olyankor ha árnyékolni szeretnénk, viszont hátrány, hogy nem lehet vele amolyan "csak felkenem és már rohanok is" sminket készíteni vele.
Ha valaki szeretne ilyet venni magának, most érdemes betérni valamelyik DM-be, mert éppen ma láttam, hogy akciózzák és potom 1200 Ft-ért hozzá lehet jutni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

nagyheni92

2014. augusztus 21.

Őszintén szólva, én imádom. Lehet erős sminket is varázsolni vele + primerként is használni + kifinomultabbat is lehet vele készíteni. Nekem nagyon bevált. 2 féle van meg nekem az egyik a Icicle Blue a másik pedig a Golden Green. én szoktam velük úgy játszadozni, hogy a szemhéjamra fele-fele arányban felviszem mind a kettő és úgy fekete szemhéjtussal kiemelem. Nagyon praktikus és nagyon tartós! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Dreamer19

2014. február 21.

Ha a szinet, texturajat, alkalmazasat kell ertekelnem, 5-os! De csipi a szemem!!! Neha ki is vorosodik! Pedig annyira szeretnem ha tudnam hasznalni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 21.

Ба́ба-Яга́

2013. november 25.

Nekem a Pearl Beige van meg. Jobbára csak highlighter céllal használom, és arra tökéletes. Túl sokáig nem bírja azért a gyűrődést.
Felkenve intenzívnek hat a színe, de nem lehet úgy eldolgozni semmivel, hogy ez meg is maradjon. Az applikátorával nem lehet szépen felkenni szerintem szemre, mint szemhéjfesték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.