Max Factor

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztina01, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kiszerelés:   6,5 g

A világos és sötétebb arany, valamint barnás árnyalatokat felsorakoztató palettában megtalálható mindaz, ami a kiemeléshez, kontúrozáshoz és összességében a kifinomult, trendi megjelenéshez szükséges.  A paletta matt és csillogó árnyalatokat tartalmaz, lehetővé téve a szemek formálását, kiemelését. A sötétebb árnyalatok ideálisak a szemek finom kontúrozásához. A selymesen puha, égetett formula magasan pigmentált részecskéket tartalmaz, így kiváló színvisszaadást, ragyogást biztosít. Bőrkondicionáló összetevőkkel dúsítva az árnyalatok sima és tartós végeredménnyel szolgálnak.

Újdonság teszt: Max Factor Masterpiece Nude Paletta

Ár: 3800 ft , Eladó: Sara94
Állapot: Egyik szín egyszer próbált , Helyszín: Budapest, Foxpost , fizetés: Személyes átvétellel készpénz; Foxpost előre utalással
Ár: 3500 , Eladó: szuacica
Állapot: Új, nem próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel megbeszélés szerint, alkalmanként Szegeden is át tudom adni. Foxpost, Packeta, vinted is megoldható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

juditprehalek

Korcsoport: >54
2024. február 24.

Nagyon kellemes szinek,finom állagú festék.Könnyen felvihetö,tartós.Megéri az árát,kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. február 24.

kekedia

2023. január 6.

Szeretem, szépek a színei, tartósak, és egész nap szépen fent marad, pedig nem használok alá primert. Külön örültem, hogy van belőle kizárólag matt színeket tartalmazó paletta is. 08. matte sands.
Az én koromban már a matt színek előnyösebbek szemhéjra, és ebből a palettából egy szín kivételével, mindet gyakran használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 6.

ViragKisAsszony

2022. december 26.

2021. január 23.
Én a 03 Rose Nudes-ot vettem meg még anno, már elég rég nem használtam lustaságból, de amíg napi szinten sminkeltem magam vele, imádtam. Gyönyörű színei vannak, tartósak, nagyon örülök, hogy beszereztem. Ha valaki szereti a visszafogott, természetes árnyalatú szemhéjpúdereket, de mégis valami különlegesre vágyik, annak én ezt a palettát mindenképp ajánlom. Lehet, hogy újra hadrendbe kéne állítanom :D

2022.12.26.
Azóta elég sok palettát beszereztem, kísérletezgettem, úgyhogy ezt a Max Factort jó rég nem használtam, hosszú idő után ma vettem elő ismét. Gondoltam, most télen milyen szép, fagyos sminket lehetne vele készíteni, és tényleg. Télen nagyszerű választás a Rose Nudes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 26.

2021. január 23.

2022.12.26.

Csutak

2022. szeptember 5.

A Rose Nudes és a Brown Nudes árnyalatok vannak meg egy ideje. Nagyon szép színeik vannak, jól lehet őket ecsettel és akár ujjal is felvinni. Én ecsettel viszem fel őket, pedig praktikus lenne a kis kétvégű applikátor is, amit hozzá adnak, csak az szétmállik sajnos... Kell még ebből a termékből több árnyalat.*-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 5.

Kiera

2022. május 2.

Nekem nagon bevált. Tartós, gyönyörű színek vannak benne, és könnyű eldolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

Nekem nagon bevált. Tartós, gyönyörű színek vannak benne, és könnyű eldolgozni.

KisTigris

2021. október 1.

Leárazva vettem meg a rose nude-ot. Az aplikátor jó, felvitelhez lehet használni és ecsettel könnyen összesatírozható. A világos színek halványak, DE még így is erősebb a második csillámos szín, mint az ND mini love palettában a csillámos "fehér". És az azért drágább.
Nálam szerelem ez a paletta 💕

Update: Megvettem a 08-as csupa mattot is. Ez nekem kell! Imádom termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 1.

Nálam szerelem ez a paletta 💕

Update: Megvettem a 08-as csupa mattot is. Ez nekem kell! Imádom termék.

Makocska

2020. december 16.

A 03-as Rose nudes paletta tulajdonosa vagyok :) Én imádom. Remekül pigmentált, kellemes, lágy színek kaptak helyet benne. Én alapdarabnak tartom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

NyLeni

2020. december 8.

A lilás árnyalatú van meg, a színek szépek,könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

A lilás árnyalatú van meg, a színek szépek,könnyű vele dolgozni.

Bius05

2020. június 28.

Nagyon szeretem, a 01 (Cappucino nudes) palettát szinte minden nap használom, a 03 (Rose nudes)-t alkalmakra. Én ecsettel használom, szépen lehet keverni, satírozni. Szoktam alá tenni alapot, így egész nap kibírja, ha nincs pokoli meleg. Egy picit porzik, de ezt meg tudom neki bocsájtani. Féláron vettem anno, de az egészet is megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

bibike2000

2020. május 4.

Nem rossz paletta,viszont hagy némi kívánnivalót maga után. Első körben:nincs benne tükör. Egy minőségi gyártótól jogosan elvárható szerintem,hogy legalább egy kis tükröt tegyen a szemhéjpúderhez. Másodszor:az applikátor használhatatlan,a kukában landolt. Harmadszor:a csomagolás lehetne kicsit masszívabb,illetve dekoratívabb. A színekkel nincs bajom,szépek,pigmentáltak,nem poroznak,mindennapokra is teljesen jók. Nem esnek ki 2 év után sem, míg a maybelline-es palettákból 1 hónap után kiesik 2 szín. Összességében megéri megvenni,kezdőknek is teljesen jó,viszont aki utaztatni akarja,az ne tegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.