Max Factor

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztina01, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kiszerelés:   6,5 g

A világos és sötétebb arany, valamint barnás árnyalatokat felsorakoztató palettában megtalálható mindaz, ami a kiemeléshez, kontúrozáshoz és összességében a kifinomult, trendi megjelenéshez szükséges.  A paletta matt és csillogó árnyalatokat tartalmaz, lehetővé téve a szemek formálását, kiemelését. A sötétebb árnyalatok ideálisak a szemek finom kontúrozásához. A selymesen puha, égetett formula magasan pigmentált részecskéket tartalmaz, így kiváló színvisszaadást, ragyogást biztosít. Bőrkondicionáló összetevőkkel dúsítva az árnyalatok sima és tartós végeredménnyel szolgálnak.

Újdonság teszt: Max Factor Masterpiece Nude Paletta

Max Factor Masterpiece Nude Paletta és Rimmel paletta
Ár: 4000 Ft (2 db együtt! + postaköltség) , Eladó: candy28
Állapot: Új és egyszer próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után ajánlott postai küldemény
Ár: 3000 Ft , Eladó: BViki22
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, Posta, megegyezés szerint

bibike2000

2020. május 4.

Nem rossz paletta,viszont hagy némi kívánnivalót maga után. Első körben:nincs benne tükör. Egy minőségi gyártótól jogosan elvárható szerintem,hogy legalább egy kis tükröt tegyen a szemhéjpúderhez. Másodszor:az applikátor használhatatlan,a kukában landolt. Harmadszor:a csomagolás lehetne kicsit masszívabb,illetve dekoratívabb. A színekkel nincs bajom,szépek,pigmentáltak,nem poroznak,mindennapokra is teljesen jók. Nem esnek ki 2 év után sem, míg a maybelline-es palettákból 1 hónap után kiesik 2 szín. Összességében megéri megvenni,kezdőknek is teljesen jó,viszont aki utaztatni akarja,az ne tegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

danna113

2020. május 4.

Elmebeteg módon gyűjtöm a nude palettákat (komolyan, van otthon vagy 10 db, és a színvilág ugyan az), de ettől függetlenül nagyon megtetszett ez a mini verzió, és mivel pont a márkától nem próbáltam még semmit, így megvettem. Szerintem abszolút kihasználható egy teljes szemsminkhez. Én még a szemöldököm is ki tudom vele tölteni. Szeretem az állagát, nem porol, inkább kicsit olyan, mintha krémes lenne. Lehetne pigmentáltabb, de hétköznapokjra tökéletesen működik, nem is kell ennél több.Könnyű vele dolgozni, tartós, nem mászik el (azért egy primert érdemes alá rakni), szépen lehet árnyalni is, nem lesz foltos végeredmény. Még le akarok csapni a rózsazínes verzióra is, de eddig azt sajnos nem sikerült beszereznem.
A teljes árát nem hiszem, hogy megéri (a csomagolás borzalmasan gyenge, nincs benne tükör és kicsi a színskála), de leárazva megérhet egy próbát, kuponos napokon pedig egyenesen ajándék. Kezdőknek, alapdarabot keresőknek abszolút ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

plinda

2020. április 27.

Borzalmas!! Nagyon szerettem volna egy olyan nude palettát amit mindennap tudok használni, tartós és könnyen eldolgozható. Hát ezek közül egyik se teljesült, pedig olyan szépek a színek benne. A sötétebb árnyalatok potyognak és nehéz elsatírozni, a csillámosak darabosak és a világos színek nagyon porzanak és nem elég pigmentáltak. Ennyi pénzért nem ezt vártam el, nagyon csalódott vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Csillagporocska

2020. február 17.

Nekem is nagyon megtetszettek a színek, sok lehetőséget láttam benne. 2 hónapja tapasztalgatom, de valahogy nem az igazi. Egy színt használok folyamatosan, a többi vagy túl világos, vagy túl sötét nekem, és valahogy kombinálnom sem igazán sikerül. Porzik is. Persze én sem vagyok egy nagy sminkmester, de valahogy nem tudom igazán kihasználni, a drogériában ígéretesebbnek tűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 17.

molivi

2020. január 12.

Nagyon megtetszettek a színek, így Glamour napokon lecsaptam rá. Az egyik középső színt rendszeresen használom, a többit ritkábban. Szép színek jól is bírja viszont alig nyúlok bele finoman és máris eszméletlenül porol, nagyon óvatosan kell vele bánni,mert egy csomót el lehet így belőle pazarolni vagy kisöpörni véletlenül az ecsettel a panből. Állaga már már hintőpor állagú finom puha por szinte. Én nem veszem újra szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

anette0118

2020. január 4.

Gyönyörű színek, szépen eldolgozható és jól pigmentált.
Eddigi legjobb drogériás palettám, ár/érték arányban kiváló!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Gyönyörű színek, szépen eldolgozható és jól pigmentált.
Eddigi legjobb drogériás palettám, ár/érték arányban kiváló!!!!

klau.kom

2020. január 3.

Nagyon nagyon lepereg :( sminkecsettel, finoman próbálom használni, így is tiszta maszat lesz az arcom. abszolút használhatatlan szemhéjfesték, pénzkidobás volt sajnos...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

lillaszaszz

2019. december 9.

Csdálatosak a színek. Nagyon jól pigmentált benne az összes szín. Hétköznapi és esti sminkeket is könnyen el tudok vele készíteni. Újra fogom vásárolni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

KezdoManias

2019. november 29.

Annyira gyönyörűek a színei, nehezen álltam ellen neki - most már kb. 2 hónapja használgatom is, a lila köd felszállt...
A tok bár műanyag és nincs benne tükör, elég stabil, jól bírja a táskában-nesziben utazást.
Maga a púder selymes, viszont "porol" (nem tudom, ez-e a megfelelő megnevezés) - annyira krémes, hogy az ecsetet végighúzva rengeteg festék bomlik ki az adott pan-ból. Engem ez különösebben egyébként nem zavar, így is annyira lassan fogynak a cuccaim, sosem vehetnék újat, ha minden termék használata gazdaságos lenne... A színek pigmentáltsága viszont változó, hiába is teszem fel ezt a gigászi mennyiséget. A világossab árnyalatok sajnos alig látszanak rajtam, persze világos a bőröm, nem feltétlenül van egyszerű dolguk. A sötét színek értelemszerűen pigmentáltabbak. A tartósságuk is hagy némi kívánnivalót maga után: a nap második felére már vagy összegyűrődik a festék szemhéjamon, vagy egyszerűen eltűnik. (Alapot nem használok - próbálkozom még majd azzal is.)

Ár-érték aráyban valószínűleg még így is rendben van, nem kell high endhez hasonlítani, nem is kerül annyiba. Összességében viszont azért már sajnos nem a kedvemcem. Annyira sajnálom:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Srutika

2019. november 17.

Szeretem ezt a palettát, szépek a színek és az összetevők is. Kontaklencsét használva sem okozott gondot. Csupán arra kell figyelni, hogy szigorúan kell venni a 6 hónapos szavatosságot, mert nekem irritációt okozott a lejáratot követően. Napközben többször rángott a szemem, és kellett néhány nap, mire a kísérletezgetések következtében rájöttem, hogy ő a ludas a tikkelésért. Emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.