KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztina01, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kiszerelés:   6,5 g

A világos és sötétebb arany, valamint barnás árnyalatokat felsorakoztató palettában megtalálható mindaz, ami a kiemeléshez, kontúrozáshoz és összességében a kifinomult, trendi megjelenéshez szükséges.  A paletta matt és csillogó árnyalatokat tartalmaz, lehetővé téve a szemek formálását, kiemelését. A sötétebb árnyalatok ideálisak a szemek finom kontúrozásához. A selymesen puha, égetett formula magasan pigmentált részecskéket tartalmaz, így kiváló színvisszaadást, ragyogást biztosít. Bőrkondicionáló összetevőkkel dúsítva az árnyalatok sima és tartós végeredménnyel szolgálnak.

Újdonság teszt: Max Factor Masterpiece Nude Paletta

Ár: 2000 Ft , Eladó: slizus
Állapot: 2-3-szor használt, Helyszín: Tatabánya, Budapest 2-es, 4-es metró vonala, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1500 , Eladó: PiciCic
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Szolnok, fizetés: Fizetés banki előre utalással,Foxpost automata,postánmaradó levél

Csokimenta

2018. szeptember 28.

A Rose Nudest használom. Szeretem a színeit, de sajnos nagyon porzik.

Csokimenta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 28.

A Rose Nudest használom. Szeretem a színeit, de sajnos nagyon porzik.

WaterLily

2018. szeptember 3.

Imádok már csak ránézni is, annyira gyönyörűséges :) Pigmentáltak a színek, selymesek, könnyen satírozhatóak, csodaszépek. Glamour-napokon vettem, így abszolúte megérte.

WaterLily
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Bunnyface

2018. augusztus 27.

Gyönyörű, remekül kombinálható, pigmentált és tartós színeket rejtnek ezek a paletták. 13 éve sminkelek rendszeresen és törtetlen lelkesedéssel, volt/van mindenféle palettám az eBay-es 2 dollárostól kezdve a legmagasabb árkategóriáig, de nekem eddig vele sikerült a legszebb satírt létrehoznom. Bátran ajánlom a megvételét.

Bunnyface
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Rosas

2018. augusztus 16.

03 Rose Nudes árnyalat van meg.
Nagyon finom, krémes állaga van, öröm vele dolgozni. Nekem hétköznapra kicsit erős, de erről nem a paletta tehet, szeretem a natúr sminkeket.
Inkább alkalmakra használom, de arra nagyon szeretem. Ez a rose-arany színvilág gyönyörű!

Rosas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

03 Rose Nudes árnyalat van meg.

2018. július 31.

Kedvenc drogériás palettám. Szinte minden sminkelésnél használom. A színek nagyon szépek, könnyű velük dolgozni. Biztos, hogy újra fogom vásárolni!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Fruzsi

2018. július 6.

A rose nude színű palettát választottam és imádom. Az összes szín selymes, könnyű a felvitelük, könnyen satírozhatók, nagyon pigmentáltak. Alappal kitart egész nap. Csodás sminkeket lehet vele készíteni.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

laanyka

2018. április 15.

Annyira de annyira gyönyörű ez a paletta. Már nagyon régóta szemeztem vele és ma a glamour napokon beszereztem. Teljes áron nem venném meg, ahhoz szerintem kevés festék van benne. Viszont ezek a színek elképesztőek, sejmes érintésűek és nagyon szépen mutatnak. Szerelem.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Szilviams0118

2018. április 12.

egyszerűen gyönyörű. anyukám vette meg régebben, nála próbáltam ki, majd a mostani kupon akcióban jutottam hozzá a rose nude árnyalathoz. nagyon tetszik és így kedvező áron is volt.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Bubucim

2018. április 8.

Akciósan szereztem be, de csak hosszú keresgélés után találtam meg a képen is szereplő palettát. A 4., barna színt már majdnem teljesen elhasználtam. A sötétebb barna is gyakran kerül hétköznap reggeleken a szemhéjamra. Összességében viszont számomra nem éri meg a paletta, mert kevesebb benne a nude, mindennapok során használható szín.Csillámosat nem használok hétköznap. Pozitívuma, ahogyan előttem is írták már, hogy nagyon kompakt, strapabíró a csomagolása, melynek köszönhetően kitűnő választás utazáshoz. A beszerezhetőség, az ár és a kihasználhatóság szempontját összesítve 3 csillag. Ma már nem venném meg, inkább veszek mono változatot, amit teljesen el tudok használni.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

sarria

2018. március 12.

Szuperpigmentáltnak nem mondanám, pár óra alatt jócskán veszít a csillogásából, és a nap végére nehéz eldönteni milyen színt is vittem fel eredetileg. De könnyű vele dolgozni, természetes hatású, szerintem mindenkinek jól áll valamelyik szín és nagyon kompakt, strapabíró a kiszerelés, utazáshoz tökéletes. Nem is fogy túl gyorsan, pedig minden nap használom, ez a go-to basic sminkem. Nem high end termék, de mindennapokra tökéletes. Bátran ajánlom!

sarria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.