Best of Beauty 2019

Max Factor

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztina01, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kiszerelés:   6,5 g

A világos és sötétebb arany, valamint barnás árnyalatokat felsorakoztató palettában megtalálható mindaz, ami a kiemeléshez, kontúrozáshoz és összességében a kifinomult, trendi megjelenéshez szükséges.  A paletta matt és csillogó árnyalatokat tartalmaz, lehetővé téve a szemek formálását, kiemelését. A sötétebb árnyalatok ideálisak a szemek finom kontúrozásához. A selymesen puha, égetett formula magasan pigmentált részecskéket tartalmaz, így kiváló színvisszaadást, ragyogást biztosít. Bőrkondicionáló összetevőkkel dúsítva az árnyalatok sima és tartós végeredménnyel szolgálnak.

Újdonság teszt: Max Factor Masterpiece Nude Paletta

Ár: 2000 Ft , Eladó: slizus
Állapot: 2-3-szor használt, Helyszín: Tatabánya, Budapest 2-es, 4-es metró vonala, fizetés: Személyes átvétel
0bikbik0

2019. július 18.

02 Golden Nudes árnyalatot vettem meg.
Amit olvastam róla eddig valamivel krémesebb, egységesebb, "puhább" anyagra gondoltam, de ez nagyon porzik.
Az én példányom pigmentált, a világos szinek is használhatóak, de az ecsetről a fele anyag a szemem alatt köt ki felvitelkor. Ez a reggeli rohanásban azért elég macerás...Ha ecset helyett szivacsos applikátort használok, akkor jobb a helyzet kicsivel.
Elhasználom, mert a szinek rendben vannak, de szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

02 Golden Nudes árnyalatot vettem meg.
Elhasználom, mert a szinek rendben vannak, de szerintem nem éri meg az árát.

barczazita

2019. június 3.

Kicsit porzik, de a színei gyönyörűek :) el tudnék képzelni több pigmentet is, de egyébként szépen satírozhatóak a színei. glamour-napokon vettem, így megérte, de nem tudom újra venném-e rendes áron.

Update: igazából semmi extra, és gyorsan elfogyott. Ehhez képest viszont drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Update: igazából semmi extra, és gyorsan elfogyott. Ehhez képest viszont drága.

jazsa

2019. április 21.

Jó vélemények miatt vettem meg,szerencsére féláron,de így is pénzkidobás volt...Nagyon porzik és amit sikerül felvinnem, gyengén látszik...:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Vivien2011

2019. április 18.

Nem sűrűn használok sminkpalettát, viszont Glamour napokon 50% kedvezménnyel nem tudtam ott hagyni. Nagyon szép színek vannak a palettán, melyek jól pigmentáltak, és könnyen fel lehet vinni a benne található kis eszköz segítségével. Amatőr sminkeseknek szerintem tökéletes választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

Agneshoffer

2019. március 26.

Azt hittem jobban pigmentált, és kicsit porzik is, de amúgy szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Eperhold

2019. március 5.

Nem, nem és nem. Egyik legnagyobb pénzkidobásom volt a sminkek tekintetében. A jó kritikák miatt választottam, de nagyon megbántam. Porol, ha felkenem minden szín ugyanolyan, nem is látszik szinte (a legsötétebb árnyalat se), 1-2 órát se marad fenn (annyit kísérleteztem már, alá is dolgoztam), építeni lehetetlen. Nem tudom nekem miért ilyen, hiszen mindenki dicséri... Ugyanennyiért, vagy olcsóbban ezerszer jobb paletták léteznek, teljesen túl van árazva. Mindenesetre én csak megszabadulni próbálok tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

nreka

2018. november 24.

Glamour-napokon szereztem be. Nagyon szeretem, könnyedén lehet vele dolgozni és mindennapos smink elkészítésére tökéletes. A teljes arat sokallom érte, de így féláron tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

mrs.imperator

2018. november 24.

Joy napokon beszereztem a Rose Nudes palettát. Sajnos neki nincs olyan jó illata mint a tized ennyibe kerülő Alverde szemfestéknek, de a színei csodálatosak. Tetszenek a mattok és a jobban vagy enyhébben csillámos színei is. A sötétebb árnyalatokból is vannak gyönyörű csillámosak. Lehet hétjöznapokra kissé erős ebből pár de jól lehet mixelni őket. Primerre felvíve tartós és jól érvényesülnek a színek. A Max Factor termékek ára baromi húzós, szerencsére Joy napokon fél áron sikerült beszerezni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Csokimenta

2018. szeptember 28.

A Rose Nudest használom. Szeretem a színeit, de sajnos nagyon porzik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 28.

A Rose Nudest használom. Szeretem a színeit, de sajnos nagyon porzik.

WaterLily

2018. szeptember 3.

Imádok már csak ránézni is, annyira gyönyörűséges :) Pigmentáltak a színek, selymesek, könnyen satírozhatóak, csodaszépek. Glamour-napokon vettem, így abszolúte megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!