KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   4699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztina01, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kiszerelés:   6,5 g

A világos és sötétebb arany, valamint barnás árnyalatokat felsorakoztató palettában megtalálható mindaz, ami a kiemeléshez, kontúrozáshoz és összességében a kifinomult, trendi megjelenéshez szükséges.  A paletta matt és csillogó árnyalatokat tartalmaz, lehetővé téve a szemek formálását, kiemelését. A sötétebb árnyalatok ideálisak a szemek finom kontúrozásához. A selymesen puha, égetett formula magasan pigmentált részecskéket tartalmaz, így kiváló színvisszaadást, ragyogást biztosít. Bőrkondicionáló összetevőkkel dúsítva az árnyalatok sima és tartós végeredménnyel szolgálnak.

Újdonság teszt: Max Factor Masterpiece Nude Paletta

Ár: 2000 Ft , Eladó: slizus
Állapot: 2-3-szor használt, Helyszín: Tatabánya, Budapest 2-es, 4-es metró vonala, fizetés: Személyes átvétel
Ingyen posta! Max Factor Masterpiece Nude Paletta
Ár: 1900 Ft+ inygen posta , Eladó: goldgirl
Állapot: használt, Helyszín: Szolnok, fizetés: Banki utalás után postán maradóként.

nreka

2018. november 24.

Glamour-napokon szereztem be. Nagyon szeretem, könnyedén lehet vele dolgozni és mindennapos smink elkészítésére tökéletes. A teljes arat sokallom érte, de így féláron tökéletes.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

mrs.imperator

2018. november 24.

Joy napokon beszereztem a Rose Nudes palettát. Sajnos neki nincs olyan jó illata mint a tized ennyibe kerülő Alverde szemfestéknek, de a színei csodálatosak. Tetszenek a mattok és a jobban vagy enyhébben csillámos színei is. A sötétebb árnyalatokból is vannak gyönyörű csillámosak. Lehet hétjöznapokra kissé erős ebből pár de jól lehet mixelni őket. Primerre felvíve tartós és jól érvényesülnek a színek. A Max Factor termékek ára baromi húzós, szerencsére Joy napokon fél áron sikerült beszerezni :)

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

barczazita

2018. október 31.

Kicsit porzik, de a színei gyönyörűek :) el tudnék képzelni több pigmentet is, de egyébként szépen satírozhatóak a színei. glamour-napokon vettem, így megérte, de nem tudom újra venném-e rendes áron.

barczazita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Csokimenta

2018. szeptember 28.

A Rose Nudest használom. Szeretem a színeit, de sajnos nagyon porzik.

Csokimenta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 28.

A Rose Nudest használom. Szeretem a színeit, de sajnos nagyon porzik.

WaterLily

2018. szeptember 3.

Imádok már csak ránézni is, annyira gyönyörűséges :) Pigmentáltak a színek, selymesek, könnyen satírozhatóak, csodaszépek. Glamour-napokon vettem, így abszolúte megérte.

WaterLily
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Bunnyface

2018. augusztus 27.

Gyönyörű, remekül kombinálható, pigmentált és tartós színeket rejtnek ezek a paletták. 13 éve sminkelek rendszeresen és törtetlen lelkesedéssel, volt/van mindenféle palettám az eBay-es 2 dollárostól kezdve a legmagasabb árkategóriáig, de nekem eddig vele sikerült a legszebb satírt létrehoznom. Bátran ajánlom a megvételét.

Bunnyface
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Rosas

2018. augusztus 16.

03 Rose Nudes árnyalat van meg.
Nagyon finom, krémes állaga van, öröm vele dolgozni. Nekem hétköznapra kicsit erős, de erről nem a paletta tehet, szeretem a natúr sminkeket.
Inkább alkalmakra használom, de arra nagyon szeretem. Ez a rose-arany színvilág gyönyörű!

Rosas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

03 Rose Nudes árnyalat van meg.

2018. július 31.

Kedvenc drogériás palettám. Szinte minden sminkelésnél használom. A színek nagyon szépek, könnyű velük dolgozni. Biztos, hogy újra fogom vásárolni!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Fruzsi

2018. július 6.

A rose nude színű palettát választottam és imádom. Az összes szín selymes, könnyű a felvitelük, könnyen satírozhatók, nagyon pigmentáltak. Alappal kitart egész nap. Csodás sminkeket lehet vele készíteni.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

laanyka

2018. április 15.

Annyira de annyira gyönyörű ez a paletta. Már nagyon régóta szemeztem vele és ma a glamour napokon beszereztem. Teljes áron nem venném meg, ahhoz szerintem kevés festék van benne. Viszont ezek a színek elképesztőek, sejmes érintésűek és nagyon szépen mutatnak. Szerelem.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.