Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maxfactor, az összetevőket feltöltötte: kattya, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Zefsideren

2016. április 20.

Magazinhoz kaptam ajándékba háát.... Nagy csalódás volt. A színek a dobozban szépek, de felvíve köszönőviszonyban sincs a valósággal. A felvitele borzalmas, nagyon kemény, nem lett a kedvencem sajnos. Pedig sokkal többet vártam ettől a márkától... "a mesterek kozmetikuma"....hát nem tudom.
Mestere lehet a sminknek, aki ezzel szép eredményt tud elérni. Nekem, mint hétköznapi halandónak nem sikerült...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Bogi0506

2016. február 23.

Nekem fekete-barna-arany kombo van meg. Teljes aron biztosan nem vennem meg, Max Factorhoz kepest nem jo. Ujsag melle adtak, igy volt egyutt 800 ft, ennyiert rendben van. Kozepesen pigmentalt (ezt kifogasolom benne), szepen osszemoshato es tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

ladri

2015. július 16.

Nekem egy aranybarna-zöld-tégla kombinációban van, de annyira kemény, hogy alig lehet az ecsetre felvarázsolni. Kínszenvedés. Soha többé nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.

pampamacska

2014. december 22.

Fekete-szürke-fehér trióm van meg és füstös szemekhez tökéletes. Én enyhén nedves ecsettel viszem fel és úgy gyönyörű lesz a végeredmény :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

classycat

2014. október 12.

Nekem a rózsaszín van meg, szemhéjfestékként okés, a három árnyalat között szemhéjon nincsen túl nagy különbség (na jó, a legsötétebb és a világos között azért van :D), éppen ezért jó pirosítóként is, úgy nagyon szép. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

Hermion

2014. október 12.

Sajnos egyet kell értenem a többséggel, elég vacak ez a szemhéjpúder, hiába kenem fel több rétegben, akkor is csak haloványan látszódik, ráadásul borzasztóan hamar le is kopik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

v.szilvia789

2014. augusztus 26.

Ez is csalódás kategória egy akkora márkától, mint a MaxFactor. Fekete-szürke-fehér kombinációban volt meg, de jó lesz majd füstös szemhez gondolattal. Nem vált be, a festék nagyon kemény, alig lehet felvinni valamit, a három szín, ahogy használtam, könnyen összekeveredett egymással a dobozban, tartóssága nulla volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

nagyheni92

2014. július 20.

Szerintem borzalmas! Nekem az Over the ocean van meg! Nagyon kell vele kínlódjak, hogy akár pici kis sötét kék színt csikarjak ki belőle. nagyon kemény az állaga, nagyon nehéz vele dolgozni. a fehér résszel annyira nem nehéz (érdekes is ez a dolog számomra). Szerintem ne sűrűn szerezzetek be ilyet. de szerintem ezt már kifutotta a dolog, már nem lehet kapni a DM-ben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

electropanic99

2014. május 17.

Furák az előttem lévő hozzászólások, nekem tartott a szemhéjfesték 9-10 órát vagy lehet, hogy többet is, viszonylag sokáig voltam pénteken az irodában :) Most 50%-os leértékelés volt a DM-ben az összes Max Factor Color Effect termékre, gyorsan beszereztem belőle a 05 - Sweet Pink és a 02 - Rainforest árnyalatát. Eddig csak az elsőt volt alkalmam kipróbálni, de egy kis korrektort raktam fel alapnak és ezzel együtt egész nap bírta a sarat. A színe szerintem szép. Bár a benne lévő sötétebb árnyalattól egy kicsit erőteljesebb színt vártam, de nem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

mrnn

2013. december 25.

Halovány,szintelen,kidobott pénz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Halovány,szintelen,kidobott pénz...

Antioxidánsok: BHT

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.