Max Factor

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. december 6.

Lelőhely:   Müller, DM

Primer hidratáló és fényvédő összetevőkkel bármely alapozóhoz.

"A Max Factor Miracle Prep Illuminating & Hydrating Primer segít a tökéletes „bőr-vászon“ felépítésében, gazdag, olajmentes formulájával. Glicerintartalma hidratálja a bőrt, miközben fokozatosan javítja tónusát - ez a könnyű, nem ragacsos állagú primer elasztomereket használ, így finoman siklik a bőrön és nem ül be a pórusokba."

2.000Ft-Max Factor Miracle Prep Illuminating & Hydrating Primer
Ár: 2.000Ft , Eladó: CRD
Állapot: Háromszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes Andrássy,Allee,Deák vagy postán maradó/Foxi plusz 700ft
tiri

2019. április 14.

Meglepő volt számomra,hogy ez a márka mennyire nincs benne a köztudatban.Alig vannak vélemények róla,pedig ugyanúgy megtalálható a max factor polc minden drogériában, mint pl a l'oréal...
A boltban próbáltam ki teszteren milyen ez a primer és annyira megtetszett az állaga,hogy gondoltam kipróbálom.Glamur napokon vettem szóval fele áron.
Az állaga nagyon sűrű krémre emlékeztet,jól el lehet oszlatni a bőrön és tényleg hidratál.A csomagolása, illetve ez a kis kupakos adagolós megoldás nekem nagyon tetszik.Én megvagyok vele elégedve,szerintem jó kis primer:) Teljes árért nem biztos,hogy újra venném,de fele áron abszolút megérte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Bridddzs

2019. február 20.

Azta... alig hiszem el, hogy én leszek az első véleményező. Nagyon kellemes állagú primerről van szó. A bőrt észrevehetően hidratálja. Több fajta alapozóm van, viszont még csak egy fajtával próbáltam ki. Arra gondoltam, hogy leírnám, melyikkel hogyan működik. Elsőként egy kevésbé kedvelt alapozómmal próbáltam ki. Reméltem, hogy javít annyira a bőröm állapotán, hogy viselhető kategória legyen a kettő kombója.
1. Ez a Mac studio sculp volt. Érezhetően kellemesebb volt viselni így, később is fényesedett ki a T vonalam, szerintem határozottan ért valamit a primer. Erről a Mac termékről viszont leteszek, mert sajnos a primer nélkül valami borzalom rajtam, primerrel pedig elmegy kategória, de ettől azért többet várok. Ugyanitt MAC studio sculp NC25 árnyalatban eladó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Glucosamine, Aluminum Hydroxide, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.