Max Factor

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Professzionális, maximálisan fedő alapozó stick.

Anna_01

2021. január 18.

Nagyon jó az állaga, könnyű a felvitele, szépen fed de nem túl maszk hatású. Hátránya, hogy nagyon kicsi a kiszerelése így hamar elfogy és nincs belőle világos árnyalat, így akinek az kellene muszáj kevernie ezt valamilyen más világos alapozóval, különben nagyon sötét hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Bettii98

2019. február 19.

Nekem a 12 true beige árnyalat volt meg, a régi csomagolásban. Mint egy disco gömb, ettől úgy fog kifényesedni az arcod, ezt garantálom. A fedése borzasztó, a szaga túl erős. Ha már használod egy ideje, és a bőrödre kened fel és utána dolgozod el, a pattanások rettentő sok mennyiségben fognak megjelenni az arcodon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

mafalda

2016. október 16.

Hát az itteni vélemények alapján vettem meg még a korábbi verziót. Mivel előtte befaragtam, hogy túl világos alapozót vettem mindenből, mert elég fehér a bőröm (amit meg használtam már nem forgalmazták), gondoltam abból a 3 árnyalatból ami volt a boltba, megvettem a középsőt. Nem kellett volna mert nekem ez meg túl sötét. Alapozónak használhatatlan mert iszonyat száraz, és kemény, nem lehet eloszlatni. Korrektornak meg túl sötét nekem. Az illatával még nem lenne bajom bár az is elég régies romlott sminktermékre emlékeztető.:/ Pedig imádom a max factor termékeit, vigasztal, hogy ennek a megvásárlásával nyertem egy sminkcsomagot, benne egy nagyszerű alapozóval.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

baobe

2014. szeptember 4.

Nagyon erős a fedése, ezért alapozóként jól el kell dolgozni. Korrektornak jobb. Elég világos árnyalatút vettem, szem környékre használom, igazi kettő az egyben: alapozó + korrektor. Egyáltalán nem maszkszerű, Normál/száraz bőrre való, s tényleg nem szárítja még a szem környékét sem. Az illata nekem nem annyira tetszik, de valószínű mégis újra fogom venni, mert a végeredménnyel teljesen meg vagyk elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Kay

2014. augusztus 7.

(Nekem is a 9grammos van meg - ez a régi, amit emlegettek többen is? Érdekes, mert kizárólag ilyet láttam eddig mindenhol.)

Szóval nekem itt kezdődik az erős fedésű alapozó, és könnyen el tudom képzelni, hogy másoknak, és kevesebb bőrhibával rendelkezőknek ez már csak korrektor lehet. Mindenesetre más drogériás alapozó fedésével én ilyen elégedett még nem voltam. Áttetsző, eres, piros foltos, mitesszeres, pigmentfoltos az arcbőröm, és nagyon örülök, hogy végre egy alapozó fed annyira, hogy megnézhessem, hogyan festenék egyszínű bőrrel, innentől kezdve hidegen hagy, mennyire maszkos (bár egyáltalán nem érzem annak). Tényleg krémes, pedig ez nekem nem volt egyértelmű a stiftes kiszerelése miatt, és nagyon könnyű eldolgozni. Bírta egész nap, elégedett vagyok a tartósságával, az orromról például mindig minden mágikusan eltűnik, de ez nem. Bizalmatlan módon csak aláhidratálás/primer után használom, de nem érzem, hogy szárítana, talán önmagában sem tenné, és egyéb irritációt, pattanást sem okozott. Talán a színválaszték gázos, három féle van, és eleinte nem mertem megvenni, mert úgy láttam a drogériában, hogy elüt, de végül a True Beige hazajött velem és teljesen jól passzol (viszonyításképp a Max Factor Whipped Creme-ből 40 Light Ivory, Catrice All Matt Plus-ból 010 Light Beige vagyok, stb).

Én nagyon elégedett vagyok vele, ha valaki problémás bőrre eddig össze-vissza kereste a full coverage/camouflage termékeket, mint én, az szerintem ennek nagyon fog örülni - mint ahogy az is, aki szintén hozzám hasonlóan nagyon száraz részekkel megáldott bőrre nem mert eddig mást tenni, csak folyékony alapozókat.

Update: kis mérete miatt utazáshoz vittem magammal, minden nap többször is használtam. Fedésével, tartósságával, használhatóságával még mindig teljesen elégedett vagyok, viszont az ötödik napra telis-tele lettem pattanással. Emiatt egy pontot levonok, mert bár számítottam erre, azért nagyon örültem volna, ha ez egy napi szintű használatra alkalmas alapozónak bizonyul, ugyanis tényleg nagyon megszerettem, és legszívesebben mindig ezt használnám, de így nem merem. (Esetleg ha valaki tud ilyen állagú/fedésű alapozót, ami nem üt ki és megírná nekem, azért igen hálás lennék.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Lánghajú

2014. április 23.

Nekem is a korábbi verziója van meg, és az orromra, államra használom, főleg télen, amikor kipirosodik a hidegtől.Nagyon szeretem, mert rendkívül jól fed és valahogy mégsem maszkszerű.Semmi baja tőle a bőrömnek. A True Beige a kedvencem.Volt egy árnyalattal világosabb verzióm is, na attól olyan fehér bőröm lett, hogy a zöldes szememmel és a vörös hajammal kicsit tényleg boszis voltam és mégsem volt maszkszerű.Amúgy Max Factor a kedvenc márkám, de a Krémmánia hatására most kipróbálok még párat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

dreamerem

2014. április 16.

A Glamour Napok keretein belül vettem meg . Már is megszerettem! :) A legvilágosabb árnyalat pont passzol. Nekem nem szárít. A szemem alá, és pár bőrhibára használom. Megvagyok vele elégedve. Lehetne nagyobb kiszerelése is. ezért -1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

gretike66

2014. április 11.

A true beige árnyalat van meg belőle. Nagyon jól fed, de eléggé kiszárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 11.

adel.fiore

2014. március 5.

Nekem a 9 g-os változat van meg (lehet, hogy ez a régebbi), a világosabb árnyalatú. Azért vettem meg, mert szerettem volna egy olyan alapozót vagy korrektort ami nagyon erős fedésű. Ez tutira befed mindent, az egyszer biztos:) A homlokomon viszont szárít, szem alá meg nem jó nekem, mert nagyon művi hatást kelt, zsírosnak tűnik, és ha teszek fel szempillaspirált, akkor ezen a korrektoron nagyon elkenődik. Jól el lehet dolgozni, az illata is kellemes. Csak alkalmanként használom, púderral rögzítve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Nicole88

2014. február 6.

Szeretem ezt az alapozót, mert nagyon jól fed. Néhány napos használat után kicsit szárított, de szerencsére nem vészesen. Könnyű eloszlatni (én mindig kézzel szoktam), nincs maszk hatás. Az illata szerintem kellemes, nem zavaró, bár felvitel után sokáig nem is lehet érezni. A szárítás miatt vonok csak le egy pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Propylparaben, Methylparaben