Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csutak, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 11.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Volumen és ápolás: a keratinnal és biotinnal dúsított szempillaspirál hosszú, erős és szexi szempillákat eredményez.

Csutak

2019. augusztus 5.

Már nagyon vártam, hogy ezt a terméket is felengedjék az adminok. :) Notino-s vásárlás és nem bántam meg, hogy vakon vettem, mert a képek alapján már meggyőzött a kefe. Nem szúrja ki a szemem felvitelkor, mint a szilikonos és rendkívül könnyű is felvinni a festéket. Nem csomósodik össze két réteg után és órákkal később sem nehezülnek el tőle a szempilláim. Tartós is, nem mászkál le a szemem alá. Szívből tudom ajánlani. :)
UPDATE: Sajnos az egész estés lakodalmat nagyon nehezen bírta ki, több rétegben nem ajánlom a felvitelét. Nem pergett le, de nagyon elnehezült tőle a szempillám és könnyezett is ezért picit a szemem, amitől majdnem össze is ragadt. Inkább hétköznapra jó ez a spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

KlauA77

2019. június 7.

Számomra bevált ez a szempillaspirál. Nagyon szeretem. Nap végére sem kenődik el, hagy foltot. Igaz egy kicsit vakarni kell, hogy letudjam szedni de szerintem ettől függetlenül jó termék. (Bár én sem venném meg teljes áron mert vannak ugyanilyen termékek olcsóbban is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

levendulalány

2019. június 2.

Sajnos ez egy nagy csalódás nekem...igazából semmi extrát nem nyújt, viszont cserébe alig tudom levakarni magamról, kész kínszenvedés leszedni, és nagyon túlárazott (4000.- körül van)...valószínű ki fogom dobni... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

match50

2019. június 2.

Kuponnapokon vettem féláron - így is 2500 ft volt... - véleményem szerint ennek az árnak kellene lennie a normál árának. Állítólag van benne biotin és keratin is, bár ezeknek még nem érzem a hatását. Mármint azokhoz a szempillaspirálokhoz képest, amikben nem emelik ki ennyire ezeket a csodaszereket. Elég lassan szárad, délutánra már kenődik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

kecskesszuszu17

2019. május 4.

Krémes, és szépen szétválasztja a szempilláimat, de kb egy hét használat után elkezdett teljesen lemászni a szemem alá, ami miatt pandamaci leszek, ráadásul iszonyatosan nehéz eltávolítani a maradványait, nem csak a szemem alól de a szempillákról is. 1 hónap használat után megy a kukába, és soha többet nem is akarom látni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Vicuska918

2019. május 3.

Krémes formulájával szép pillákat lehet kreálni 2 rétegben is. Nap közben viszont elmászkál. Az esti gondos, micellás vizes lemosás ellenére reggel panda néz vissza a tükörből...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Ingrido

2019. április 19.

Tényleg túlárazott. Jó a festék, bár kicsit lassan szárad, és túl sok festék jön ki a tubusból egyszerre. Nagyon nagy a kefe, hozzá kellett szoknom a használatához, hogy ne maszatoljam össze vele a szemhájam. Dúsít, hosszít, szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

vivitrius

2019. április 18.

Kupon napokon vettem féláron, mert az eredeti 4700 Ft-ot kicsit sokalltam érte, viszont nagyon szerettem volna kipróbálni. Szép-szép, de nálam nem érte el a "hűha" hatást. Hétköznapra jó lehet, bár én akkor is szeretem azt a bizonyos kis pluszt, amit ő sajnos nem ad meg. Ráadásként még sosem tapasztaltam pandamaci hatás semmilyen spirálnál csak nála, pedig nem tegnap kezdtem kenegetni magam. Könnyen kenhető, nem pereg, de pandamacis, szeretem a kefét, jó a festék, de valamiért nem ő az igazi. 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

03aniko12

2019. február 24.

Nagyon szép pillákat csinál,egyik kedvemcem.
De nap végére sajnos fekete foltok a szemem alatt,mert könnyen elkenődik.Ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Nagyon szép pillákat csinál,egyik kedvemcem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Apigenin
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Pantolactone, Hydrolyzed Keratin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17, Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Biotin

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!