Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2014. május 4.

Lelőhely:   Müller, DM

Az Xperience Alapozó könnyed textúrájának köszönhetően nagyon könnyen felvihető, egyenletesen és tökéletesen fed, luxus érzetet adva viselőjének, így az arcbőr bársonyosan puha és selymes tapintású lesz.

A Max Factor Xperience alapozó gondosan válogatott, természetes összetevőket tartalmaz, melyek a pillekönnyű luxus és könnyedség érzetét adják. A jojoba és a napvédő faktor ápolja és védi az arc érzékeny bőrét.

Nem kell többé kompromisszumot kötni, ha szempont az alapozó választásnál a természetes összetevő, a környezettudatosság, a könnyed érzet, és a mégis tökéletes fedés, mindenre megoldás az Xperience pillekönnyű alapozó.

Érdekesség: 6 Xperience pillekönnyű alapozó kevesebb csomagolási hulladékot termel, mint egy hagyományos üveges folyékony alapozó.

ZsofkaO

2017. július 13.

NAgyon szerettem, mert viszonylag jól fedett, nem hagyott zsíros érzést sem a bőröm. Az ár/érték aránya kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

CeCeDrake

2015. december 14.

Számomra ez volt a tökéletes alapozó, amíg meg nem szűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Számomra ez volt a tökéletes alapozó, amíg meg nem szűnt.

magyaredina

2015. január 25.

Imádtam. Nagyon jó a fedése, de nem maszkos. Tartós, nem fénylik tőle az arcom, korrektor nem kellett hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

vadri1

2014. december 25.

Tökéletesen fed. A színpadon a fényektől nem kezd el folyni rólam és még akkor is bírja ha több órán keresztül ugrálok. Nekem a sandelwood65 van és sajnos a színe nem az igazi, télen sötét, nyáron világos, és a bőrömet elnehezíti, ezért csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

szmelinda

2014. október 24.

Nagyon természetes fedése van, emlékszem régebben mikor használtam mindenki megkérdezte hogy milyen alapozót használok, de sajnos ahogy elfogyott többet nem vettem újra, mert a zsíros bőrömmel egyáltalán nem egyezett, nagyon hamar átfénylett. De egy száraz vagy normál bőrűnek akinek nincs sok takargatnivalója szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

shadow06

2014. szeptember 5.

Még tavaly akciósan vettem 999-ért a rossmannban, egyből megvettem, nem volt kérdés! a kiszerelése nekem valamiért nagyon tetszik, olyan kis ügyes, könnyű.
Állaga kicsit folyós nekem, de olyan kis könnyed textúrája van, illata tetszik.
Felvitel után elég szép, viszont az olyan problémás bőrűeknek mint én, a fedése nem tökéletes, viszont természetes megjelenése van a bőrön, egyáltalán nincs maszk hatása!
Nekem sajnos nem tartós, nagyon gyorsan átfényesedik (de ez a szuper zsíros bőröm miatt is van), és utána nem érzem magam jól benne, és azt vettem észre, mintha nekem nap végére besárgulna picit :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Állaga kicsit folyós nekem, de olyan kis könnyed textúrája van, illata tetszik.

Cickafarq

2014. augusztus 11.

Aki szeretne belőle vásárolni, 999 Ft-ért lehet belőle kapni a Keletinél, a 7-es buszok megállója melletti Rossmann drogériában. Nekem nagyon bejött, tavaszi/nyári alapozó, könnyed és a bőröm sem fénylik tőle. Természetesen nem luxus minőség, de a maga kategóriájában remek termék. Ezer forintért pedig pláne megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 11.

póniló

2014. augusztus 8.

Háááát... Minden tök szép és jó lenne vele, ha nem fénylene ki tőle a bőröm. Eddig sosem történt ilyen egyetlen alapozómnál sem, de ettől már kb 2 óra után csillog az egész fejem, és rossz hozzányúlni az arcomhoz, mintha belefejeltem volna egy bödön zsírba..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Rainbow7

2014. július 23.

Ma sikerult beszereznem a Rossmannban akciosan 1700 ftert. Meg csak egyszer probaltam, de azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon tetszik. Nincs eros fedese, de nekem nincs is arra szuksegem. Nagyon termeszetes, nem emeli ki a száraz reszeket. (ami most nagyon jol jon telen) 5* De majd jovok meg vissza es irok h hogyan valt be hosszutavon.
Update: Nagyon szeretem. Kellemes viselni, viszonylag jol de termeszetesen fed. DE nem illik a szinemhez. Tul rozsaszines az en kisse sargas bortonusomhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 23.

im

2014. július 2.

szerettem a természetes hatású fedését, kár, hogy hamar átfénylett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

szerettem a természetes hatású fedését, kár, hogy hamar átfénylett.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.