Maybelline

Ár:   1649 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: csigu, Módosítva: 2016. augusztus 19.

Kiszerelés:   7,5 ml

Könnyen felvihető, jól fedő korrektor. Applikátoros kiszerelésben, ami biztosítja a könnyű felvitelt, remekül elfedi a bőrhibákat.

riaraven

2019. március 6.

Nagy bajom nem volt vele, és szépen fedett. Kicsit sajnálom, hogy már nem gyártják, mert nem volt rossz termék. Annyi problémám volt vele, hogy az alján maradt némi korrektor, amit sehogy nem tudtam bellőle kipiszkálni. Emiatt voltam némileg csalódott a termék használata után, azonban ezen kívül más bajom tényleg nem volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Buklika

2018. január 21.

Sűrű az állaga ès nagyon nehéz eltávolítani a bőrről, szinte rácuppan, de ez pech, mert eltömítette a pórusaimat, és miteszereket, pattanásokaz okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

dora.banszki

2017. november 15.

Szerettem. Jól fedett, nem volt nehéz eldolgozni, passzolt a színe is, jó illata volt, viszont eleggé beleûlt a szem alatti ráncocskáimba, púderrel és a nélkül is. Sajnálom, hogy már nem gyártják, bőrhibák elfedésére jó kis korrektor volt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Sisszy

2017. november 7.

A csomagolása praktikus, jobban szeretem ezt, mint a belenyúlkálós korrektorokat. Állaga könnyed, könnyen eldolgozható, nem ül bele a szem alatti ráncokba. A fedése is jó, bár én inkább a szem alatti világosításra használtam. Tartós és kellemes viselet. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Kiscsillag5

2017. július 18.

Könnyed állaga van, így könnyen eldolgozható, a fedését közepesnek mondanám. A ráncocskákba a szem alá kicsit begyűlik egy idő után, de úgy gondolom ez nem halálos, el lehet egyengetni. Csak sötét karikákra használom, egyéb bőrhibákra nem. Szem alá teljesen bevált. Jó termék, jó áron. Sajnos mostanában nem látom a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

lupiusz

2017. május 7.

Borzasztóan sajnálom, hogy már nem gyártják, mert nekem ez volt A Korrektor. Úgy illeszkedik a bőrömre mintha semmit se kentem volna rá, mégis tökéletesen fedi az arcom két "fekete foltját": a szem alatti karikákat és az orrom pirosságát. Ha pattanásmentes időszakom van (ritka:D), akkor alapozót sem használok és így is tökéletesen beleolvad a képbe. Hiányozni fog! Valakinek tippje egy nagyon hasonló korrektorra?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

MsKK

2017. február 5.

Sajnos ez a korrektor mér csak a múlt. Végre volt egy smink termék, aminek a használata után nem akartam típust váltani.Tökéletesen fedte a szem alatti karikákat, reggel feltettem, este lemostam.Nem kellett igazítani, korrigálni napközben.Napi szinten edzettem vele. Nekem tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 5.

Szila20

2016. november 12.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is nagyon szerettem ezt a korrektort és sajnálom, hogy már nem találom a polcokon! :( Szépen fedett, könnyű volt vele bánni, nem volt kellemetlen illata, és baromi sokáig elég volt. Megvettem most egy stiftes, szintén Maybelline Affinitone korrektort, meglátjuk ő hogy szuperál. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

szilvia.bano

2016. október 27.

Kár, hogy bevonták, mert kevés folyékony korrektort lehet kapni, úgy láttam. Viszont nekem nem volt annyira jó, mert a korrektort főleg szem alá használom, és szárított-száraz bőröm van. Most az Essence 16 órás korrektorját használom, az szem alá nagyon jó, krémes állagú, bőrhibákra is megfelelő. Ennek jobb a fedsée, én azt mégis jobban tudom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

chubasco

2016. október 1.

Sajnalom, hogy mar nem gyartjak, en nagyon szerettem. Szerencsere nincsenek pattanasaim, igy tokeletes volt kisebb borhibak, pirossag elfedesere. Konnyu felvinni, az arnyalat is passzolt az arcomhoz. Szerintem a tartossaga is oke. Szem ala viszont nem a legjobb, ezert 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 1.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Honey, Urea, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.