Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: ni89ta, az összetevőket feltöltötte: Pipacs, Módosítva: 2012. július 12.

flowing

2017. március 16.

Az 53-as sweetheart rose árnyalatot vettem meg, le volt árazva, gondoltam egy próbát megér. Nagyon-nagyon világos bőröm van és még így is csak halványan látható rajta, de egy természetes sminkhez nekem tökéletes. Akinek picit is sötétebb árnyalatú a bőre, ez az 53-as változat biztos hogy nem látszik egyáltalán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Kozmakrisztina

2016. szeptember 27.

az 53-as árnyalatban vettem meg, a rossmannban le volt árazva. gondoltam púdernek jó lesz. hát nem.
semmire sem használható. kuka

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

semmire sem használható. kuka

Eszti0206

2016. augusztus 9.

Szerintem kezdőknek nagyon jó, főleg világos bőrűeknek. Nem vagyok nagy smink fanatikus, ezért nekem pont jó még az ecsete is, hiszen csak néha-néha használom. Bár lehet egy másik ecsetre befektetek. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

EszterPeszter

2016. május 21.

Valóban nem lehet vele túlzásokba esni. :-) Én "többedik" pirosítónak szereztem be (már-már mániákusan veszem őket), mert spirálon és pirosítón kivül nemigen használok sminket, de ezt a kettőt mindig. Boltba leugrós "épphogy sminkmek" megteszi, de alkalomra nem ezt választom. A hozzá csomagolt ecset valóban nem az igazi. Nem fogom újra vásárolni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 21.

Kingucii

2016. április 1.

Nekem az 53 Sweatheart Rose van meg, de nem ér semmit, olyan mint egy púder. Egyáltalán nem pigmentált, az ecsetet mellé nem tudom minek tették bele, nem lehet vele felvinni a terméket. Az azonos nevű alapozóját imádom, ezt viszont nem tudom értékelni.Szerencsére leárazva vettem a Rossmannban, kb 600Ft-t, így olyan nagyot nem buktam. Nem egy Maybelline-hez méltó pirosító.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Katulin

2016. január 29.

Úgy érzem, meg kell védenem ezt a pirosítót, mert rengeteg negatív vélemény érkezett vele kapcsolatosan. Szerintem világos bőrű lányoknak kiváló hétköznapi/visszafogott sminkekhez. Nekem a Pink Amber árnyalatban van meg, gyönyörűnek találom a színét az orcáimon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Szandi21

2015. szeptember 28.

Az elsõ pirosìto amit tökre imádok a minösége nekem jó volt pirositott is ahogy kellet -2 csillagot azért kap mert könnyen széttörik és persze az ára miatt ...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

2015. június 21.

Csakis azért fog 1 darab csillagot kapni ez a termék, mert látszik rajta, hogy arra tervezték, hogy az ember magával tudja vinni egy kisebb táskában és erre a célra egyáltalán nem felel meg. A Pink Amber árnyalatot vettem meg belőle, a fedésével semmi bajom, visszafogott, de nem szeretem magam bohócnak sminkelni, így éppen megfelelő. És szükségem volt egy olyan darabra, ami hordozható. Nagyjából egy hónapot bírt a táskámban, először egy kisebb darabka tört ki belőle, majd az egész kiesett, ráadásul valahogyan ki is szabadult a műanyag tartóból, így az egész táskám pirosítóban úszik és emiatt nagyon dühös vagyok. A minősége azért egy csillagnál többet kapna, de nem volt a kedvencem, semmi különlegeset nem tud nyújtani a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 21.

papucsallatka

2015. június 9.

mi ez az átverés de komolyan? anno vettem 2500 magyar forintért!!! és semmi színe!!!!!! ez egy nagy büdös semmi az a pirosító, pedig a legerősebb árnyalatot vettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

Vestara

2015. május 18.

Még ezer évvel ezelőtt, amikor nem volt túl nagy pirosítóválaszték itthon, akkor szereztem be. Nem egy különlegesen jó darab, csak világos bőrűeknek ajánlanám, de tényleg természetes hatás érhető el vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.