Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2017. február 1.

Kategória:   Sminkek szájra

Csavaros ajakkontúrceruza, mely színeiben tökéletesen illeszkedik a Color Sensational rúzsokhoz. Könnyedén és pontosan kontúrozhatóak vele az ajkak; krémes, nem maszatolódó formulája helyén tartja a rúzst.

Lina14

2020. március 7.

Nekem 3 is megvan:
6 beige babe
40 magnetic mauve
56 almond rose
egyezik a rúzsok színével, nagyon jól kiegészítik egymást. A formulája pont ugyanolyan mint a rúzsoké, ami nekem nem anniyr atetszik, kicsut keményebb, szárazabbakat szeretek. Ettől függetlenül nem mozdulnak sokat el napközben sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Nekem 3 is megvan:
6 beige babe
40 magnetic mauve
56 almond rose

lilaszilva

2020. március 4.

Egy olyan kontúr ceruzát kerestem, ami tökéletesen hasonlít a szám saját színéhez. A stripped rose árnyalat majdnem tökéletes, ezt vettem meg. Nincs annyi tapasztalatom a szájkontúrok terén, de elégedett vagyok vele. Hosszan tartó, könnyű használni, nem csúszkál, szépen kopik. Egyetlen hátránya, hogy picit szárít, főleg egy szelesebb, hűvös napon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.