Maybelline

Ár:   2580 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. szeptember 15.

Kategória:   Sminkek szájra

Magasan pigmentált, extra fényes és folyékony szájfény

6 árnyalatban kapható

Ár: 500 Ft , Eladó: GretaVegso
Állapot: új, nem használt, Helyszín: Kisvárda, fizetés: banki átutalás, posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Diaaa

2021. február 12.

Egy narancsos árnyalatot vettem, szerencsére akciósan.... Lehetetlen normálisan felvinni, csíkos lesz, néhol nem fed, szétkenődik... Ettől roszabb ajakkencém nincs...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

candices

2020. december 21.

72-es árnyalatban próbáltam ki és többet nem is fogom használni. Egy rétegben felkenve olyan mint valami legolcsóbb leggagyibb kínais szájfény és ahhoz képest nem olyan olcsó. Több rétegben felvíve pedig látszódik hogy a fél tubus az ajkamon van. Nem tudom hogy engedhetett ki ilyet a Maybelline a kezéből. Nagyot csalódtam a márkában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

MaDalma

2020. október 12.

A 72-es árnyalatot vettem meg belőle leárazva. Érdemes keveset használni belőle, úgy kifejezetten tartósabb és jobban mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

Moncsii04

2020. szeptember 26.

Akciósan vettem a DM-ben, kapásból két árnyalatot (72-Classic és 62-Charmer), mert nagyon tetszett! Sajnos nem váltak be. Nem valami tartósak, szárítanak, és nekem is átüt a bőr színe. Ennél sokkal jobb Maybelline szájfények vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Dia9609

2019. augusztus 2.

Nekem az too cute árnyalat van meg, tekintve hogy ez az egyetlen szájfényem és ezelőtt sokáig egyáltalán nem is használtam szájfényt nem igazán tudtam mit kellene várnom tőle. Lehet maradi vagyok de én abban a koraszakban gondolkoztam amikor még egy szájfény vagy csillogott vagy csak szimplán vizes hatást keltett, persze a tubusban volt valami színe de az szájon nem volt valami intenzív. Ja és persze tartott vagy negyed óráig mert ha beszélt az ember már ette is le a szájáról. Na ez ehhez képest felülmúlta elvárásaim. Jó ragadni ragad de ezen annyira nem lepődöm meg. Viszont az intenzív színe és hogy akár egy egész délelőttöt is kibír a számon néhány ivással azon igen. Jó persze evést hogy bírná, de azt még a 2x ennyibe kerülő matt rúzsaim se mind bírják ki. Én ezalapján megadom neki az 5*ot aztán majd meglátjuk. Ha egyszer beüt nálam a szájfény mánia és nagyobb guru leszek a témában lehet változik a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

AgiLeti

2019. március 19.

Akciósan találtam rá a Dm-ben a 60as Tease árnyalatra, kézen kipróbálta tökéletesnek tűnt, meg is vásároltam. Felkenve viszont valami rémes, a száj szélenél nagyon át üt a bőr természetes színe (ha több rétegbe viszem fel akkor meg nagyon durván vastag réteget képez a szájra). Ami a másik rossz pont hogy nagyon ragadós, nem kelt száraz érzést a szájon az én szám mégis durván kiszáradt tőle :( még akciósan sem éri meg :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

esztietta

2018. november 11.

72-es Classic árnyalatot vettem.
Tökéletes a szín. Mindig is jobban kedveltem a szájfényeket, mint a matt rúzsokat, nem szeretem a száraz érzést az ajkaimon. Sötét szín lévén többet kell kennem, hogy a szín egységes legyen, viszont így idővel, ahogy beszélek apró görcsök alakulnak ki , kellemetlen. Ráadásul nagyon könnyen lejön, pohárból abszolút nem tudsz inni, ha ezt viseled.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

72-es Classic árnyalatot vettem.

Freckles

2018. szeptember 10.

A 62 - es charmer árnyalatot vettem meg, teljesen meg vagyok elégedve vele! Amióta megvan szívesebben kenem fel, mint egy matt rúzst. Egyáltalán nem kényelmetlen viselet az ajkakon, biztosan beszerzek majd más árnyalatot is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Egi

2018. augusztus 6.

Hát...ragad nekem csipte a szám, nagyon kellemetlen érzés volt szájon, és foltos volt mindig ha megprobáltamrendesen eloszlatni a két ajkam összeérintésével. De a ragadósság volt a legrosszabb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Barby831

2018. július 31.

én elégedett vagyok vele. leárazva vettem meg, szerintem megérte. élénk a színe,tartós,nem szárít és könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Atelocollagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).