Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2014. szeptember 16.

ihavenotime4this

2016. július 3.

2 árnyalatban is megvan. Az egyik egy bronzos szín (On and on Bronze), a másik pedig egy bordó, arany csillámokkal (Metallic Pomegranate). Szemhéjalappal szoktam őket használni, nagyon egyszerűen lehet velük bánni, illetve tartósak is, valamint gyönyörűen építhetőek. Érdekes módon az bronz nekem jobban teljesített ezen a téren, ugyanis még nagyon melegben este is tökéletesen nézett ki, ahhoz képest, hogy reggel kentem fel. Egyáltalán nem mozdult el a helyéről, nem maszatolódott. Azonban a bordóra ugyanez nem mondható el. A bordó is tartós, viszont, ha sokáig van rajtam a smink, ez az árnyalat már előszeretettel elkezd begyűlni a mélyítő vonalba. Nagyon szeretem őket, nyáron ezeket sokkal jobban elviselem magamon, mint a más állagú szemfestésre való termékeket, ezért még tervezek más árnyalatot is beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 3.

doralia29

2016. június 25.

Nekem egy arany és egy világoskék van, viszont nem nagyon használom őket. Nekem macerás a felvitele is, bár azt elismerem, hogy nagyon szép, erős pigmentált színe van ezeknek a festékeknek. Én az árát is sokallom egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

Juuice

2016. május 1.

Nagyon tartós, könnyű vele dolgozni, és szép a csomagolása is. Az aranyszínűt használom a zöld szememhez, a szemöldököm alá szoktam kenni egy kicsit kinyílik tőle a tekintet, kevésbé tűnök fáradtnak. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Juuice

2016. május 1.

Nagyon tartós, könnyű felvinni, szép a kiszerelése. Az arany változatot szoktam használni a zöld szememhez, a szemöldököm alá kenek egy kicsit, és egészen kinyitja a tekintetet, kevésbé tűnök fáradtnak. Nagyon szeretem.

electropanic99

2016. április 9.

Ebből vagy 3-4 színem figyelget itthon, alapnak szoktam őket használni szemhéjfestékhez. Nem mosódik el, és a megfelelő alapszínnel gyönyörűen kiemeli a színt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

gina002

2016. április 9.

én nagyon szeretem ezt a szemhélyfestéket. nagyon jol pigmentál és egyszerű felvinni. (ecsettel is meg kézzel is).
bár lehet egy picit drága de megéri garantaltan.
vegyétek meg :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

bár lehet egy picit drága de megéri garantaltan.
vegyétek meg :)

Khadris

2016. március 15.

Az ezüst és a kékes-bordós van meg, hibát mondani róluk nem tudok. Lapos, tömött szemhélyecsettel viszem fel a lealapozózott szemhélyamra, néha kicsit beül a ráncokba, de szuper tartós, könnyű felvinni-eldolgozni, és nagyon pigmentált mindkettő. Jellemzően partysminkekhez használom, és eddig még sosem fordult elő, hogy hajnalban hazaérve ne ugyanolyan állapotban legyen, mint amikor kora este felkentem. Tőkéletesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

w.cicus

2015. szeptember 20.

A kedvenc sminktermékem. Rohanós reggeleken pillanatok alatt felviszem az ujjammal és estig nem mozdul el onnan. Sokszor használtam de még mindig majdnem tele van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

tekozloangyal

2015. május 25.

Bronz színben van meg és nagyon szeretem! :) :) :) nagyon gyors vele dolgozni, és rendkívül pigmentált, ha reggelente nem szeretnék sokat bíbelődni a szemhéjpúderrel és ecsetekkel, csak felmelegítem a tetejét az ujjammal, és voila *-* nagyon jó választás volt a szín is, a barna hajam miatt szinte mindenhez jó :) imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 25.

profectuscat

2014. március 8.

2 color tattoom van.
szeretnék ismét pontokban fogalmazni, mint ahogy a maybelline zselés tusnál is.

1. Állag:
jól kenhető, ujjal eldolgozható, de a szemzúgban nem lehet finoman, mert ugye az ujjbegyünk nem olyan vékony, hogy keveset vigyünk fel, és jó helyre.
továbbá, állaga leginkább hasonlóan zseléstusra hasonlít, csak krémesebb, puhább. Azt vettem észre, hogy többnyire a testhőtől puhul, és attól lesz kenhető, mikor körkörös mozdulatokkal felvesszük ujjbeggyel.
2. Színmélység:
2 color tattoom van. Pink Gold és Barely Branded (nálunk nem kapható, de ez a Metalos változat). A Pink Gold szemhéjon (én fehér bőrömön) nem túl rózsaszínes, nem túl aranyos. Kissé bézses rózsaszín, vagy nem is tudom... de a másik árnyalat, gyönyörű metálos visszafogott arany szín.
3. Csomagolás:
műanyag kupak, jól záródik, üveg alj, semmi extra, a termék rendesen látszódik benne, látjuk hol járunk a kis tégelyben.
4. Tartósság:
MINDIG sminkalappal használom (konkrétan korrektorral, mert az kellően fix, tartós, és mattá teszi a szemhéjam), így 8 óra után van csak változás a szememen.

Én 1500-ért vettem újonnan, neten rendeltem, mert sokkalom érte ezt a pénzt...
de nem vészesen drágák.

összeségében nekem eddig legjobban bevált szemrevaló termékeim.
a szemhéjam egyébként: rejtett, nagyon zsíros (ha nincs rajtam smink, és 2-3 óra után végig húzom az ujjam a szemhéjamon, zsíros lesz az ujjam...), és legtöbb porállagú termék (megfelelő alapozás után is) 4 óra után gusztustalanul néz ki a szemhéjamon... de a color tattoo nem!
És rengeteg poralapú terméket használok color tattoo alappal (alatta persze mint írtam a kellő szemhéjalapozás után).

remélem, tudtam segíteni valakinek a döntésben :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

2 color tattoom van.
szeretnék ismét pontokban fogalmazni, mint ahogy a maybelline zselés tusnál is.

1. Állag:
2. Színmélység:
3. Csomagolás:
4. Tartósság:

Én 1500-ért vettem újonnan, neten rendeltem, mert sokkalom érte ezt a pénzt...
de nem vészesen drágák.

összeségében nekem eddig legjobban bevált szemrevaló termékeim.

remélem, tudtam segíteni valakinek a döntésben :)

Hidratálók: Cyclomethicone, Caprylyl Glycol

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.